Has Bingöl Otobüs Bileti

Has Bingöl Hakkında Bilgiler

Satış Durumu
Satışa Açık
Durak Sayısı
181
Genel Merkezi
Bingöl, Turkey
Kuruluş Tarihi
2005
Firma Puanı
0 / 5

Has Bingöl Hakkında

Has Bingöl

Has Bingöl Turizm 2005 yılında “mükemmel olma” hizmet anlayışını prensip kabul ederek yolcu taşıma hizmetlerine başlamıştır. Zamanın en modern şehirlerarası yolculuğunu sizlere yaşatmak için firmamız araç kalitesi, tam donanımlı hizmet personeli ve zamandan tasarruf edeceğiniz online biletleme işlemleri ile alanında öncü olmanın gururunu yaşamaktadır.
 

Hizmet ve Programları

Seferlerimizde sıcak-soğuk içecek ile aperatif lezzetler yolcularımıza açık büfe olarak ikram edilmektedir.

Yolculuğunuzu daha da keyifli hale getirecek TV yayını, Radyo, Oyun, İnternet, Seçkin Yerli ve Yabancı filmler ile donanımlı MIT koltuk ekranlarımız araçlarımızda mevcuttur.

 

Seferleri

Genel olarak Bingöl merkezli olan seferlerimiz ile Diyarbakır, Şanlıurfa, Gaziantep, Adana, Hatay, Mersin, Antalya, Afyonkarahisar, İstanbul, Ankara, Elazığ, İzmir, Kahramanmaraş, Trabzon, Giresun, Iğdır, Kayseri, Konya, Ordu ve Erzurum başta olmak üzere ister Bingöl merkezli isterseniz bulunduğunuz şehirden biletleme yapabilirsiniz.

Her gün saat;
12.00’de İstanbul,
9.30, 18.00 ve 22.00’da Adana,
17.00’da Ankara
18.15 ve 22.00’da Trabzon ve Giresun

Cumartesi ve Çarşamba günleri 11.30’da Uşak ve İzmir’e düzenli seferlerimiz bulunmaktadır.

Güzel ülkemizin doğusundan batısına, güneyinden kuzeyine Has Bingöl Turizm güvencesiyle seyahat edebilirsiniz.

Ayrıca Has Bingöl Turizm ayrıcalığıyla Bingöl il içerisinde geziler düzenleyebilir, tarihi ve doğal güzellikleri gezmenin güzelliğini bizimle yaşayabilirsiniz.
 

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri

Yolculuğunuz esnasındaki ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için firmamız güzergah üzerinde bulunan seçkin dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu tesislerde yöresel seçkin lezzetlerle tanışabilir, gideceğiniz yer için yine birbirinden farklı ve güzel hediyelik ürünlerden alış veriş yapabilirsiniz. Dini vecibelerini yerine getirmek isteyen yolcularımız içinde araçlarımız namaz vakitlerini dikkate alarak konaklama saatlerini ayarlamaktadır.

 

Otobüs Filosu

Has Bingöl Turizm bünyesinde 20 adet Mercedes 403 Travego otobüsleri ile yolcularına konforlu bir yolculuk yaşatmaktadır. 

Has Bingöl İletişim

Telefon: (0426)-444-22-12
Telefon: 4442212
E-Posta: [email protected]

Adres:
Bingöl Otogarı, Bingöl

Has Bingöl Sağladığı İmkanlar

Wi-fi
Koltuk Ekranı
USB Girişi
Priz
İkram

Has Bingöl SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Has Bingöl firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Has Bingöl firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Has Bingöl otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Has Bingöl otobüs firmasında da geçerlidir.
Has Bingöl otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Has Bingöl biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Has Bingöl otobüs biletini alabilirsiniz.
Has Bingöl otobüs firması başlıca Ağrı, Antalya, Ardahan, Artvin, Bingöl şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 42 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Has Bingöl otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Has Bingöl Hakkında Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok