Güven Akşehir Seyahat Otobüs Bileti

Güven Akşehir Seyahat Hakkında Bilgiler

Satış Durumu
Satışa Açık
Durak Sayısı
5
Genel Merkezi
Konya
Kuruluş Tarihi
2000
Firma Puanı
0 / 5

En Popüler Güven Akşehir Seyahat Otobüs Biletleri

guven-aksehir-seyahat 01 Ekim 2023
Afyonkarahisar Konya 110 TL
06:20 08:25 Satın Al
guven-aksehir-seyahat 30 Eylül 2023
Konya Afyonkarahisar 110 TL
05:40 07:45 Satın Al

Güven Akşehir Seyahat Hakkında

Güven Akşehir Seyahat

Güven Akşehir, karayolu taşımacılık faaliyetlerine 2000 yılında Konya merkezli olarak başlamıştır. Online olarak Güven Akşehir otobüs bileti satışları yapılmaktadır. Güven Akşehir, Konya'nın Akşehir ilçesine ait önemli bir otobüs firması olarak müşterilerine ulaşım hizmetleri sunmaktadır.
 
 Yolcuların güvenle seyahatlerini gerçekleştirmelerini mümkün firmalar arasında yerini almaktadır. Şirket, günümüz ulaşım sektörünün ihtiyaçlarını karşılayacak niteliklere sahip durumdadır. Müşterilerinin ihtiyaç duyduğu konforlu yolculuk olanağını sunabilir olmak anlamında yeterliliğe sahiptir.
 

 Firmanın Düzenlediği Seferler

 
 Beş durak noktası bulunan Güven Akşehir seyahat şirketinin 5 durak noktası bulunmaktadır. Firmanın sefer düzenlediği lokasyonlar ise; Afyonkarahisar ve Konya ilinin Akşehir ilçesi ile birlikte Eskişehir ve Akşehir ilçesi arasında gerçekleştirilmektedir. Müşterilerine hızlı, güvenilir ve ekonomik hizmet sunan firmalar arasında yerini almaktadır. Firmanın düzenlediği diğer önemli seferler arasında ise;
 
 * Bursa - İstanbul
 * Malatya - Muş
 * Balıkesir - İzmir
 * Karabük - Ankara
 * Kayseri - Muş
 * Çorum - Samsun
 * Denizli - Aydın
 * Rize - Ordu
 * Kastamonu - İstanbul
 * Kırklareli - Kayseri
 * Mersin - Şanlıurfa
 * Burdur - Çorum
 * İstanbul - Eskişehir seferleri yer alır.
 

 Firmanın Araç Filosu Ve İmkanları

 
 Güven Akşehir Seyahat firması, günümüzün konforlu seyahat ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte son model araçlara sahiptir. Yüksek konfora sahip otobüsleriyle yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir.
 
 Firmanın hizmete sunmakta olduğu otobüslerin tamamında konforlu seyahati mümkün kılan tasarıma sahip koltuklar bulunur. Bu koltuklar yolcu güvenliğinin sağlanmasında önemli bir yeri olan emniyet kemeri barındırmaktadır. Ayrıca yolculara seyahatleri esnasında keyifli zamanlar geçirmelerini sağlayacak nitelikte koltuk arkası ekranlar mevcuttur.
 
 Yolcular mevcut olan koltuk ekranlar sayesinde diledikleri filmi izleyebilir, oyun oynayabilir ve müzik dinleyebilirler. Bu sayede yolculukları boyunca keyifli zamanlar geçirebilme imkanına sahip durumdadırlar. Ayrıca araç içi kablosuz internet hizmeti de sunulmaktadır. Bu sayede yolcuların diledikleri kadar internet ortamında vakit geçirebilmeleri sağlanmaktadır.
 

 Sefer İkramı, Servis Hizmetleri Ve Sunulan Diğer Hizmetler

 
 Güven Akşehir, seyahatleri süresince yolcularına araç içi ikramlarda bulunan otobüs firmaları arasında yerini almaktadır. Güven Akşehir firması yolcularına sıcak ve soğuk olmak üzere içecek ikramları da yapılmaktadır.
 
 Yolcuların gidecekleri rotalara hızlı konforlu bir şekilde ulaşabilmesi için servis hizmeti sunan firmalar arasında bulunmaktadır. Tüm Güven Akşehir firması yolcuları, belirli miktarlarda bagaj hakkında da sahiptirler. Burada amaç yolcuların gitmek istedikleri istikamette istedikleri bagajı da yanlarında götürebilmesini sağlamaktır. Bu anlamda Güven Akşehir yolcuların özellikle tercih ettiği karayolu ulaşımı sağlayan firmalar arasında bulunur.
 
 Güven Akşehir, misafirlerini güler yüzle hizmet sunan deneyimli hostlar vasıtasıyla ağırlar. Bu sayede yolcularının kendilerini mümkün olduğunca rahat hissetmesini sağlamayı amaçlar. Araç içinde bulunan ve gerekli durumlarda host çağrılmasını mümkün kılan butonlar bulunmaktadır. İsteyen yolcular bu sayede ihtiyaçlarını host / hosteslere rahatlıkla iletme olanağı bulabilmektedirler. Konforlu bir yolculuk sağlanması adına tüm olanaklarını müşterilerine sunan yolcu taşımacılık şirketleri arasında yerini almaktadır.
 
 

Güven Akşehir Seyahat İletişim

Telefon: 0332 813 86 10
E-Posta: [email protected]
Website:

Adres:
İstasyon Mah. Akşehir Otogarı Akşehir, Konya

Güven Akşehir Seyahat Sağladığı İmkanlar

Wi-fi
Koltuk Ekranı
USB Girişi
Priz
İkram

Güven Akşehir Seyahat SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Güven Akşehir Seyahat firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Güven Akşehir Seyahat firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Güven Akşehir Seyahat otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Güven Akşehir Seyahat otobüs firmasında da geçerlidir.
Güven Akşehir Seyahat otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Güven Akşehir Seyahat biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Güven Akşehir Seyahat otobüs biletini alabilirsiniz.
Güven Akşehir Seyahat otobüs firması başlıca Afyonkarahisar, Konya, Eskişehir şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 3 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Güven Akşehir Seyahat otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Güven Akşehir Seyahat Hakkında Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok