Güven Akşehir Seyahat Online Otobüs Bileti

Güven Akşehir Seyahat En Popüler Otobüs Seferleri


Güven Akşehir Seyahat Hakkında

Güven Akşehir Seyahat

Güven Akşehir, karayolu taşımacılık faaliyetlerine 2000 yılında Konya merkezli olarak başlamıştır. Online olarak Güven Akşehir otobüs bileti satışları yapılmaktadır. Güven Akşehir, Konya'nın Akşehir ilçesine ait önemli bir otobüs firması olarak müşterilerine ulaşım hizmetleri sunmaktadır.
 
 Yolcuların güvenle seyahatlerini gerçekleştirmelerini mümkün firmalar arasında yerini almaktadır. Şirket, günümüz ulaşım sektörünün ihtiyaçlarını karşılayacak niteliklere sahip durumdadır. Müşterilerinin ihtiyaç duyduğu konforlu yolculuk olanağını sunabilir olmak anlamında yeterliliğe sahiptir.
 

 Firmanın Düzenlediği Seferler

 
 Beş durak noktası bulunan Güven Akşehir seyahat şirketinin 5 durak noktası bulunmaktadır. Firmanın sefer düzenlediği lokasyonlar ise; Afyonkarahisar ve Konya ilinin Akşehir ilçesi ile birlikte Eskişehir ve Akşehir ilçesi arasında gerçekleştirilmektedir. Müşterilerine hızlı, güvenilir ve ekonomik hizmet sunan firmalar arasında yerini almaktadır. Firmanın düzenlediği diğer önemli seferler arasında ise;
 
 * Bursa - İstanbul
 * Malatya - Muş
 * Balıkesir - İzmir
 * Karabük - Ankara
 * Kayseri - Muş
 * Çorum - Samsun
 * Denizli - Aydın
 * Rize - Ordu
 * Kastamonu - İstanbul
 * Kırklareli - Kayseri
 * Mersin - Şanlıurfa
 * Burdur - Çorum
 * İstanbul - Eskişehir seferleri yer alır.
 

 Firmanın Araç Filosu Ve İmkanları

 
 Güven Akşehir Seyahat firması, günümüzün konforlu seyahat ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte son model araçlara sahiptir. Yüksek konfora sahip otobüsleriyle yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir.
 
 Firmanın hizmete sunmakta olduğu otobüslerin tamamında konforlu seyahati mümkün kılan tasarıma sahip koltuklar bulunur. Bu koltuklar yolcu güvenliğinin sağlanmasında önemli bir yeri olan emniyet kemeri barındırmaktadır. Ayrıca yolculara seyahatleri esnasında keyifli zamanlar geçirmelerini sağlayacak nitelikte koltuk arkası ekranlar mevcuttur.
 
 Yolcular mevcut olan koltuk ekranlar sayesinde diledikleri filmi izleyebilir, oyun oynayabilir ve müzik dinleyebilirler. Bu sayede yolculukları boyunca keyifli zamanlar geçirebilme imkanına sahip durumdadırlar. Ayrıca araç içi kablosuz internet hizmeti de sunulmaktadır. Bu sayede yolcuların diledikleri kadar internet ortamında vakit geçirebilmeleri sağlanmaktadır.
 

 Sefer İkramı, Servis Hizmetleri Ve Sunulan Diğer Hizmetler

 
 Güven Akşehir, seyahatleri süresince yolcularına araç içi ikramlarda bulunan otobüs firmaları arasında yerini almaktadır. Güven Akşehir firması yolcularına sıcak ve soğuk olmak üzere içecek ikramları da yapılmaktadır.
 
 Yolcuların gidecekleri rotalara hızlı konforlu bir şekilde ulaşabilmesi için servis hizmeti sunan firmalar arasında bulunmaktadır. Tüm Güven Akşehir firması yolcuları, belirli miktarlarda bagaj hakkında da sahiptirler. Burada amaç yolcuların gitmek istedikleri istikamette istedikleri bagajı da yanlarında götürebilmesini sağlamaktır. Bu anlamda Güven Akşehir yolcuların özellikle tercih ettiği karayolu ulaşımı sağlayan firmalar arasında bulunur.
 
 Güven Akşehir, misafirlerini güler yüzle hizmet sunan deneyimli hostlar vasıtasıyla ağırlar. Bu sayede yolcularının kendilerini mümkün olduğunca rahat hissetmesini sağlamayı amaçlar. Araç içinde bulunan ve gerekli durumlarda host çağrılmasını mümkün kılan butonlar bulunmaktadır. İsteyen yolcular bu sayede ihtiyaçlarını host / hosteslere rahatlıkla iletme olanağı bulabilmektedirler. Konforlu bir yolculuk sağlanması adına tüm olanaklarını müşterilerine sunan yolcu taşımacılık şirketleri arasında yerini almaktadır.
 
 

Güven Akşehir Seyahat İletişim

Telefon: 0332 813 86 10
E-Posta: info@guvenaksehir.com
Website:

Adres:
İstasyon Mah. Akşehir Otogarı Akşehir, Konya

Güven Akşehir Seyahat Seferleri

Güven Akşehir Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Güven Akşehir Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok