Gürsoylar Turizm Online Otobüs Bileti

Gürsoylar Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Gürsoylar Turizm Hakkında

Gürsoylar Turizm

Gürsoylar Turizm Azerbaycan merkezli uluslar arası karayolu taşımacılık firmasıdır. Gürcistan üzerinden Türkiye ve Azerbaycan’ı birbirine bağlayan Gürsoylar aynı zamanda kargo taşımacılığı da yapmaktadır. Bunlara ek olarak otobüs kiralama ve vize işlemlerini halletme gibi işlemler de yine aynı firma tarafından yapılıyor.

Hizmetleri

Gürsoylar Turizm ülkemizde Ankara, İstanbul, Bursa, Samsun, Ordu ve Trabzon illerimizde faaliyet göstermektedir. Bu illerde yer alan şubelerden hizmet alınabileceği gibi internet üzerinden de online bilet satın alma işlemleri gerçekleştirilebiliyor. Ancak firma uluslar arası taşımacılık işlemleri yaptığı için pasaport ve vize işlemlerinin de yolcular tarafından yapılması gerekiyor. Eğer bu konuda destek alınmak istenirse Gürsoylar Turizm bu süreci yakından takip edebiliyor.
Gürsoylar Turizm yukarıda belirttiğimiz üzere araç kiralama ve kargo taşımacılığı hizmetlerini de sunuyor. Bunun yanı sıra uğurladığınız ya da beklemekte olduğunuz bir yolcunun nerede olduğunu da internet üzerinden takip edebilmenizi sağlıyor. Araçlarda yer alan GPS cihazları sayesinde plakasını girdiğiniz aracı anlık olarak takip edebilir ve yolculuğun hangi aşamasında olunduğunu öğrenebilirsiniz. Böylelikle yolcunuzun ne zaman gitmek istediği yere varacağını da kestirebilirsiniz. Zira zaman zaman telefonlarla iletişim kurmak mümkün olmamaktadır. İşte bu durumlarda uydu aracılığyla araç takibi önem arz etmektedir.
Gürsoylar Turizm’in araçları uzun yolculuklara elverişli olarak seçilmiş genç otobüslerdir. Bu kapsamda araçlarda aradığınız tüm donanımlar bulunuyor. Örnek verecek olursak wi-fi, televizyon, priz gibi uzun yolculuklarda bulunması gereken özellikler Gürsoylar Turizm’de bulunuyor. uzun yolculuklarda ikram verilmesi de bir zaruret teşkil etmektedir. Bu nedenle belirli aralıklarla ikramlar da gerçekleştirilmektedir. İkramların dışında dinlenme tesislerinde de yolcuların dinlenmesine imkan sunulmaktadır.


Seferleri

Gürsoylar Turizm seferleri ana olarak Türkiye ile Azerbaycan arasında düzenlenmektedir. Türkiye’de yukarıda saymış olduğumuz İstanbul, Ankara, Bursa, Samsun, Ordu ve Trabzon illerine sefer düzenlenmektedir. Yurtdışında ise Bakü, Batum, Gence, Gori, Kazak, Kutaisi ve Tiflis illerine sefer düzenleniyor. İstanbul ile Bakü arası seferler her gün saat 14.00’da İstanbul’dan kalkmaktadır. Her gün için sadece bir sefer bulunuyor.


Konaklama Tesisleri

Gürsoylar Turizm ülkeler arası taşımacılık esnasında pek çok yerde mola vermektedir. Mola verilen dinlenme tesisleri ise aşağıdakilerdir:
Hendek Parkshop - Keskinoğlu Dinlenme Tesisleri
Bolu Sabahattin'in Yeri - Mavi Ocak Tesisleri
Bolu Konak Dinlenme Tesisleri
Sungurlu Mavi Ocak Dinlenme Tesisleri
Tosya Onur Park Dinlenme Tesisleri
Çavuşlu Dinlenme Tesisleri
Bu dinlenme tesislerinde yolcular market ve hediyelik eşya alışverişlerini yapabilir, yemek ve tuvalet ihtiyaçlarını giderebilir ve temiz bir hava alabilir. Ayrıca otobüsler için de akaryakıt alma imkanı söz konusu olmaktadır.


Otobüs Filosu

Gürsoylar Turizm uzun seyahatleri kaldırabilecek otobüsleri filosunda istihdam etmektedir. Bu kapsamda 3 yaşını doldurmamış olan otobüslere seferlerde izin veriliyor. Araçların tamamının Mercedes Benz olduğunu da ifade etmek gerekir.

Gürsoylar Turizm İletişim

Telefon: (0850)-305-61-61
Website:

Gürsoylar Turizm Seferleri

Gürsoylar Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Gürsoylar Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok