Gümüş Turizm Online Otobüs Bileti

Gümüş Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Gümüş Turizm Hakkında

Gümüş Turizm

Gümüş Turizm, karayolu taşımacılığı sektöründe güvenilir hizmet kalitesine sahip firmalar arasında yerini alır. Müşterilerinin değişen beklentileri doğrultusunda zamanında en uygun çözümleri sunmakta olan bir firmadır. Belli bir oranda müşteri memnuniyeti sağlama konusunda başarıya imza atmış firmalardan biridir.
 
 Sektörde belirleyici ve referans marka olmak yolunda hızlı adımlar atmaktadır. Müşterilerinin güvenliği için gerekli tüm tedbirleri almak konusunda da önemli başarılara sahiptir. Gümüş Turizm otobüs bileti online olarak satışa sunulmaktadır.
 

 Düzenlenen Seferler

 
 Gümüş Turizm, Kırıkkale ve Ankara arasında seferler düzenlemektedir. Bu anlamda Kırıkkale'den Ankara'ya yahut Ankara'dan Kırıkkale'ye seyahat edecek yolculara hizmet sunmaktadır. Kırıkkale ile Ankara arasında yolcularına konforlu seyahat olanağı tanıyan bir firmadır. Taşımacılık sektöründe kendisine yer bulmuş ve markalaşmayı başarmış bir firma olma niteliğine kavuşmuştur.
 
 Gidecekleri lokasyona ulaşma konusunda konfordan asla vazgeçemeyenler için iyi bir seçenek oluşturan firmalardan biridir. Bu açıdan Ankara ve Kırıkkale arasında yolculuk yapacak olanlar için iyi bir alternatif olma özelliği barındırmaktadır.
 

 Firmanın Araç Filosu ve İmkanlar

 
 Gümüş Turizm, seyahat için gerekli olan tüm imkanların sağladığı bir araç filosu ile hizmet vermektedir. Firmanın filosunda yer bulmakta olan 36 adet aracın her biri rahat bir yolculuk için gerekli tüm donanımlara sahiptir. Bunlar;
 
 - Araç içi kablosuz internet bağlantısı,
 - Tv izleme imkanı sunan uydu yayını,
 - Her açıdan güvenli ve konforlu koltuklar,
 - Müzik sistemi olarak yolcuların hizmetine sunulmaktadır.
 

 Sefer İkramı, Servis Hizmetleri Ve Diğer İmkanlar

 
 Gümüş Turizm, misafirlerine yolculukları boyunca güven içerisinde seyahatlerini gerçekleştirebilecekleri kalitede ve konforda hizmet sağlamaktadır. Bu anlamda yolcuların rahatının sağlanması adına her türlü olanağı sunmaktadır. Güler yüzlü hizmet anlayışı ile müşterilerine kapılarını açan firmalar arasında yerini almıştır.
 
 Kırıkkale ve Ankara arasında seyahat etmek isteyen yolcuların öncelikli olarak tercih ettiği seçeneklerden biridir. Bir şehirden bir başka şehre yolculuk yapmanın zorluğunu mümkün olduğunca konfora dönüştüren hizmet kalitesine sahiptir. Bu yönüyle her geçen gün kendisini yenileyen ve geliştiren yenilikçi hizmet anlayışı sahibidir. Gerek sunduğu konforlu seyahat olanakları gerekse müşteri odaklı hizmetleriyle ilgi çeken bir seçenektir.
 
 Gümüş Turizm, yolcularının bagaj hakkı bulunmaktadır. Bu sayede seyahat esnasında gerekli olan malzemelerin gidilecek lokasyona taşınması büyük ölçüde kolaylaşmaktadır. Konforun yüksek düzeyde sağlandığı firma tarafından yolculara sunulan ücretsiz servis imkanı bulunmaktadır.
 
 Sunulan servis olanağı sayesinde, yolcularını gitmek istedikleri konuma yüksek bir konforda ulaştırmaktadır. Bu yönüyle müşterisinin taktirini toplayan şehirler arası taşımacılık firmalarından biri olmayı başarmış durumdadır. Gümüş Turizm, güler yüzlü hizmet anlayışı ve modern taşıma anlayışının bir birleşimini müşterilerine sunmaktadır.
 
 Her insan seyahati süresince kendini rahat hissetmek ister. Bu anlamda müşterilerini anlayan ve uygun çözümü üreten bir firma arayanlara iyi bir seçenek oluşturmaktadır. Müşterilerine mümkün olanın en iyisini sunan firma arayışında olanlar tarafından tercih edilen seçenekler arasındadır.

Gümüş Turizm İletişim

Telefon: 0318 212 74 75
E-Posta: bilgi@gumusturizm.com
Website:

Adres:
Çalılı öz mah. Kırıkkale Otobüs terminali No:12 KIRIKKALE

Gümüş Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Gümüş Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (2)
Ortalama Puan

1

2 Değerlendirme

***

S****

09-10-2021

Bilet üzerinde 50dk yazıyor bir buçuk saate gitti. Mamak imam hatip durağında 1 koltuk dolması için haddinden fazla bekledi bizlerde geç kaldık okula. Bilet üzerindeki saate itaat edilmesi ve ticari amaçla bizi haddinden fazla bekletmemenizi istiyorum. Kaldı ki polisler de durduruyor zaman kaybı.


S****

***

13-09-2021

14.30da kalkacak olan otobus kafalarına göre erteledikleri 15.00a ertelendi. Sonra bir aksaklık olduğu söylenerek 15.15'te kesin olarak gardan kalkacağı belirtildi. Acelemin olduğu eğer ertelenecekse iptal etmek istedigimi söyledim. Asla ertelenmez efendim diye bir yanıt aldım. Fakat şoförle 15.30da iletişime geçtiğimde yeni kalktiklarini yarım saate bulunduğum güzergahta geçerek beni alacaklarını söylediler. Ve üstüne üstünlük tam anlamıyla 16.00da yola cikabildik. Giden zamanıma mi yanayım yarım maske seyahat edenler yüzünden aldığım riske mi bilemiyorum. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Pişmanlıktır..