Gördes Seyahat Online Otobüs Bileti

Gördes Seyahat En Popüler Otobüs Seferleri


Gördes Seyahat Hakkında

Gördes Seyahat


1994 yılında kurulan Gördes Seyahat Manisa’da kurulmuştur. Profesyonel ekibiyle yaklaşık 28 yıldır hizmet veren firma yenilikçi ve saygılı yaklaşımları ile pek çok müşteri tarafından tercih edilmektedir. Vizyon olarak insanlığa faydalı olmayı, çalışanların sağlığı ve mutluluğu, müşterilerin hak ve memnuniyetlerini benimsemeyi yol olarak belirlemişlerdir. Eski ve köklü bir firma olması sebebiyle de hizmete başladıkları yıldan itibaren oluşan sağlam bir müşteri potansiyelleri mevcuttur.


Gördes Seyahat Seferleri

Gördes Seyahat seferleri tamamen müşterilerin ihtiyacına yönelik belirlenmiş olan noktalar üzerine belirlenmiştir. Bu kalkış ve varış noktalarına en konforlu ve kaliteli varışın sağlanabilmesi için tüm çalışanları en profesyonel yaklaşımla hizmetlerini sunmaktadırlar. Tüm seferler için mutlaka HES kodu gerekmektedir. 

Gördes Seyahat seferleri Manisa ilçeleri ve İzmir’e düzenlenmektedir. En popüler ve en çok tercih edilen seferler arasında İzmir, Salihli, Akhisar, Güneşli ve Gördes gibi noktalara düzenlenmektedir. Sefer süreleri 45 dakikadan 2 saate kadar değişen süreleri içermektedir. Bu süre içerisinde tamamen müşteri öncelikli yolculuklar düzenlenmektedir.


Gördes Seyahat Filosu

Gördes Seyahat bünyesinde son model araçlara yer vererek müşterilerin güvenilir yolculuk deneyimlerini sürdürebilmelerini sağlamaktadır. Firma eski olmasına rağmen araçları belirli aralıklarla yenilenerek filoya yeni araçlar alınmaktadır. Düzenli bakımları yapılarak yolcu güvenliği sağlanmaktadır. Araçlar sefer sayılarına göre yeterli şekilde temin edilmektedir.  


Gördes Seyahat İkram ve Hizmetleri

Ege Bölgesi içerisinde hizmet veren bu firma genel olarak samimi, saygılı, güvenilir ve müşterisinin rahat ve konforunu ön planda tutan ikram ve hizmetlere yer vermektedir. Araç için yiyecek ve içecek ikramlarına yer veren firma bunun yanı sıra araç içi internet, kesintisiz uydu hizmeti sunmaktadır.

Ege Bölgesi’nin değerli illerinden biri olan Manisa’dan ve ilçelerinden diğer değerli bir ili olan İzmir’ e yolcu götüren bu firmaya ait biletleri bilet.com’ dan temin etmek mümkündür. Bilet.com kullanıcıları bilet satın alma, bilet iade etme ve bilet iptalini bu yolla gerçekleştirebilmektedir. Yazıhaneye giderek bilet işlemleri yapmak yerine online şartlarda bu işlemleri kolaylıkla yapmak bu site sayesinde mümkün hale gelmiştir. 

Gördes Seyahat İletişim

Telefon: 0236 414 13 07
Website:

Adres:
Ulu Camii Mah. 374. Sok. Akhisar Otogarı Akhisar, Manisa

Gördes Seyahat Seferleri

Gördes Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Gördes Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (1)
Ortalama Puan

1

1 Değerlendirme

A****

***

09-05-2022

Kesinlikle memnun kalmadım