Giresun - Bolu Otobüs Bileti

Giresun - Bolu Otobüs Seferleri

 • Kaptanoğlu Seyahat
  GIRESUN
  13:45
  BOLU
  00:35
  120 TL
 • Kaptanoğlu Seyahat
  GIRESUN
  14:00
  BOLU
  00:50
  180 TL
 • Lüks Gümüşhane
  GIRESUN
  14:30
  BOLU
  00:20
  150 TL
 • Lüks Artvin Seyahat
  GIRESUN
  18:00
  BOLU
  02:20
  125 TL
 • Sakarya VIB
  GIRESUN
  18:15
  BOLU
  130 TL
 • Sakarya VIB
  GIRESUN
  20:15
  BOLU
  130 TL
 • Lüks Artvin Seyahat
  GIRESUN
  18:00
  BOLU
  02:20
  125 TL
 • Sakarya VIB
  GIRESUN
  18:15
  BOLU
  130 TL
 • Düzce Güven Seyahat
  GIRESUN
  18:30
  BOLU
  04:40
  115 TL
 • Sakarya VIB
  GIRESUN
  20:15
  BOLU
  130 TL
 • Kaptanoğlu Seyahat
  GIRESUN
  13:45
  BOLU
  00:35
  120 TL
 • Lüks Gümüşhane
  GIRESUN
  14:30
  BOLU
  00:20
  150 TL
Tümünü Göster

Giresun - Bolu Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Bayramiç Seyahat
Fındıkkale Turizm
Görele Seyahat
Kaptanoğlu Seyahat
Lüks Karadeniz Seyahat
Metro Turizm
Öz Nuhoğlu Karadeniz
Rize Ses Seyahat
Rize Ses Turizm
Sahil Seyahat
Sema Turizm
Ulusoy Seyahat

Giresun Hakkında

Doğu Karadeniz bölgesinin en güzel kentlerinden olan Giresun, köklü tarihi ve liman kenti olması nedeniyle her zaman önemliydi.

Fındık üretiminde önemli bir potansiyele sahip olan bu kentte, bir yarımada görünümü hakimdir. Şehir merkezi Aksu ve Batlama arasına kurulmuştur ve Giresun Adası bu merkezde yer alır.

Ayrıca kiraz meyvesinin dünyaya bu kentten yayıldığı kabul edilmektedir. 1923 yılında il olan ve merkezi Tirebolu ilçesi olan bu kent, engebeli yer şekillerine sahiptir. Ordu ve Trabzon’a her yarım saatte bir dolmuş bulunmaktadır ve bu şehirlere ekonomik bir şekilde ulaşım sağlanabilmektedir.

Giresun ilinde 16 ilçe, 17 belde, 534 köy vardır. Ayrıca Giresun Üniversitesi de kentin ekonomisini canlandırmıştır. Tirebolu plajları, turistik merkezleri oldukça önemlidir.

Bolu Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Bolu Bolu otogarından merkeze servisler ve belediye otobüsleriyle ulaşım sağlanabilmektedir. En uygun otobüs bileti Bolukart ile hizmet veren belediye otobüslerinde geçerli olan elektronik biletle elde edilmektedir.

Bolukart şehir içi ulaşım için 1, 3 ve 5 kullanımlık Kullan At bir elektronik bilettir. Bolu kartları doldurmak için de, smart banko ve mini bankoları kullanabilirsiniz. Otogardan da smart kartlarınızı satın alarak ekonomik ve pratik bir toplu ulaşım sağlayabilirsiniz. Bolu’da araç kiralamak isterseniz, kiralık araç fiyatlarının oldukça yüksek olduklarını görürsünüz. Bu nedenle genelde toplu ulaşım tercih edilmektedir.

Hava şartlarının olumsuz olduğu zamanlarda ulaşımda aksamalar olabilmektedir. Bu nedenle seyahatlerinizde seferlerin gecikme ve iptal durumlarını göz önünde bulundurarak hareket etmeniz gerekmektedir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Bolu terminalinin karşı tarafında bulunan Bolu Terminal Taksi durağından    0535 016 16 90 numarasını kullanarak taksi çağırabilirsiniz. Uzun mesafelerde taksilerde pazarlık payı vardır ve fiyat önceden belirlenebilmektedir. Kısa mesafelerde ise taksimetreler kullanılır. 24 saat taksi bulma imkanınız vardır.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogardan kalkan belediye otobüsleri ile Bolu merkeze ulaşım mümkün olmaktadır. Yarım saatte bir kalkan otobüsler, kısa sürede Bolu merkeze ulaşmanızı sağlayacaktır. Kartalkaya’ya gitmek isterseniz, Bolu merkezden herhangi bir ulaşım yoktur.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının bazıları, ilçelere direkt olarak ya da otogardan servis ile ücretsiz yolcu taşımaktadır. Bunun için otobüs firmanıza servis hizmeti olup olmadığını sormanız gerekmektedir. Abant ve Yedigöller gibi bölgelere günde üç sefer servis hizmeti verilmektedir ve detaylı bilgiyi Bolu otogarından alabilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Otogarda birkaç dolmuş minibüsü vardır ve çeşitli ilçelere ulaşım sağlanmaktadır. Minibüsle ulaşım için gerekli olan bilgiyi 0374 274 14 50 numaralı telefondan otogarı arayarak öğrenebilirsiniz.

En Popüler Giresun - Bolu Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Bolu Hava Durumu

 • açık
  Cum
  açık
  2°C
 • az bulutlu
  Cmt
  az bulutlu
  4°C
 • hafif kar yağışlı
  Paz
  hafif kar yağışlı
  2°C
 • parçalı az bulutlu
  Pzt
  parçalı az bulutlu
  -2°C
 • az bulutlu
  Sal
  az bulutlu
  1°C

Haritada Bolu

Bolu Hakkında

Nüfus
291.095
Plaka
14
Telefon Kodu
374