Gelibolu Özde Turizm Otobüs Bileti Al

Gelibolu Özde Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Gelibolu Özde Turizm Hakkında

Gelibolu Özde Turizm


Gelibolu Özde Turizm Raşit Yaman ve Özcan Bozkurt tarafından 2014 yılında kurulan saygın ve bilindik bir firmadır. Çanakkale merkezli kurulmuş olan bu firmanın belirlediği vizyon müşterilerin güvenliğini sarsmadan konforlu ve endişesiz bir yolculuk deneyimi yaşatmaktır. Bu anlayışa uygun olarak yaklaşık 8 yıldır hizmet vermektedirler. Özenli, güvenilir, özverili ve işine saygılı bir kadro ile çalışan bu firma müşterilerinin memnuniyetini ve iyi halini sürdürmeye yönelik çalışmalar sergilemektedir. Müşteri memnuniyet ve şikayetlerini ön planda tutarak, saygılı ve ölçülü davranışları benimsemiş bir kadroyla çalışarak yolcuları değerli hissettiren bir ekip ile hizmetleri yürütmektedirler.


Gelibolu Özde Turizm Seferleri

Gelibolu Özde Turizm yolcu istek ve ihtiyaçlarına yönelik olarak seferler de düzenlediği gibi sabit sefer saatleriyle de müşterilerine hizmet vermektedir. Gelibolu Özde Turizm Çanakkale’nin Gelibolu ilçesinden Tekirdağ’ın Keşan ilçesine veya tersi güzergahta seferler düzenlemektedir. Araçlar genel olarak Gelibolu’dan 40-45 dakikada bir, Keşan’dan ise her saatte bir kez hareket edecek şekilde sefer saatlerini düzenlemişlerdir.


Gelibolu Özde Turizm Otobüs Filosu

Firmaya ait filolar müşteri güvenliğini ön planda tutması özelliği ile bilinmektedir. Bu nedenle ihtiyaca yönelik sayıda ve nitelikte son model araçlarla oluşturularak hizmete sunulmuştur. Firma filosu ihtiyaca ve özel günlere yönelik çalışırken, rutin şehirlerarası hizmetine de devam etmektedir.


Gelibolu Özde Turizm İkram ve Hizmetler

Yolculara araç içerisinde yolculuk boyunca lezzetli ikramlık yiyecekler ve içecekler sunulmaktadır. Bunun dışında her ihtiyaca yönelik iletişime geçebilecekleri çalışan kadrosu mevcuttur. Saygılı, ölçülü ve işini ciddiye alan bir ekip araç içerisinde hizmet vermektedir. Bunun dışında Gelibolu Özde Turizm müşterilerine VIP hizmet imkanı ve özel günlerde gereken taşıma hizmetlerini de sunmaktadır. Şehir içi turlarda, uzun süreli araç kiralamalarda ve diğer özel taşıma ihtiyaçlarında ekonomik şekillerde müşterilerine hizmet sunarak memnuniyetlerini kazanmaktadır.

Köklü bir firma olmamasına rağmen hizmet yılının aksine çok fazla sayıda müşteriye ve memnuniyet ölçüsüne sahip olan bu firmanın biletlerine bilet.com’ dan kolayca ulaşarak satın alma işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Satın alma, iade ve iptal işlemlerinin tümünü online ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmek mümkündür. 

Gelibolu Özde Turizm İletişim

Telefon: 0 286 566 99 39
Telefon: 0 286 566 25 66
Telefon: 0 541 566 99 23
E-Posta: geliboluozdeturizm@hotmail.com

Adres:
Alaaddin Mh. Belediye Otogarı Özde Turz. Yazıhanesi Gelibolu / ÇANAKKALE

Gelibolu Özde Turizm Seferleri

Gelibolu Özde Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Gelibolu Özde Turizm SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Gelibolu Özde Turizm firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Gelibolu Özde Turizm firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Gelibolu Özde Turizm otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Gelibolu Özde Turizm otobüs firmasında da geçerlidir.
Gelibolu Özde Turizm otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Gelibolu Özde Turizm biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Gelibolu Özde Turizm otobüs biletini alabilirsiniz.
Gelibolu Özde Turizm otobüs firması başlıca şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 0 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Gelibolu Özde Turizm otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Gelibolu Özde Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok