Fethiye Seyahat Otobüs Bileti

Fethiye Seyahat Hakkında Bilgiler

Satış Durumu
Satışa Açık
Durak Sayısı
Genel Merkezi
Fethiye, Turkey
Kuruluş Tarihi
Firma Puanı
5 / 5

En Popüler Fethiye Seyahat Otobüs Biletleri

fethiye-seyahat 30 Haziran 2023
Antalya Muğla 120 TL
07:00 10:30 Satın Al
fethiye-seyahat 20 Haziran 2023
Denizli Muğla 140 TL
13:00 16:30 Satın Al
fethiye-seyahat 08 Haziran 2023
Muğla Antalya 120 TL
04:30 08:00 Satın Al

Fethiye Seyahat Hakkında

Fethiye Seyahat

Türkiye’ nin en çok yerli ve yabancı turist çeken beldelerinden bir olan de 1992’ den bu yana düzenli ve tarifeli yolcu taşımacılığı yapan Fethiye Seyahat, Ege ve Akdeniz’ in eşsiz güzellikteki sahillerini birbirine bağlayarak sahil yolundaki en güvenilir yol arkadaşınız olma unvanı ile hizmet vermektedir.

Antalya, Aydın, Bodrum, Burdur, Dalaman, Çavdır, Çine ve Denizli şubeleri ile yolcularının bilet ve rezervasyon işlemlerini gerçekleştiren Fethiye Seyahat; Antalya, Bodrum, Burdur, Çavdır, Dalaman, Isparta, Kaş, Kalkan, Kemer, Köyceğiz, Marmaris, Muğla, Ortaca, Yatağan, Göcek, Kuşadası ve Fethiye’ yi birbirine bağlamaktadır. Tüm bu beldelerin Türkiye’ nin en önemli turizm destinasyonları olduğu düşünüldüğünde, Fethiye Seyahat’ in yerine getirmekte olduğu görevin önemi daha iyi anlaşılacaktır. Üstlendiği misyonun bilinci ile Fethiye Seyahat, sadece tamamı son model araçlardan oluşan filosu ile değil, aynı zamanda turizm taşımacılığı konusunda eğitimli ve deneyimli personeli ile de alanında fark yaratarak, sadece bu bölgeler arasında ulaşımı sağlamakla kalmayarak, aynı zamanda da Türkiye’ nin tanıtımına katkıda bulunmaktadır.

Ayrıca Fethiye Seyahat her gün bir yenisini eklediği güzergâhları ile bölgenin en hızla büyüyen otobüs taşımacılığı şirketidir. Son olarak seferlerine Kaş-Kuşadası ve Kaş-Pamukkale güzergâhlarını da ekleyen şirket, böylelikle Ege ve Akdeniz arasında tam bir köprü haline gelmiştir. Şirketin yolcu taşımacılığı konusunda tüm yetki belgeleri mevcut olup, yolculara seyahat sigortası hizmeti de verilmektedir.

Fethiye Seyahat İletişim

Telefon: (0246)-444-00-90
Telefon: 02526146785
Fax 2526143962
E-Posta: [email protected]
Website:

Adres:
Şehirlerarası Otobüs Terminali, No: 8, Fethiye, Muğla

Fethiye Seyahat Sağladığı İmkanlar

Wi-fi
Koltuk Ekranı
USB Girişi
Priz
İkram

Fethiye Seyahat SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Fethiye Seyahat firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Fethiye Seyahat firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Fethiye Seyahat otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Fethiye Seyahat otobüs firmasında da geçerlidir.
Fethiye Seyahat otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Fethiye Seyahat biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Fethiye Seyahat otobüs biletini alabilirsiniz.
Fethiye Seyahat otobüs firması başlıca Muğla, Aydın, Antalya, Denizli, İzmir şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 5 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Fethiye Seyahat otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Fethiye Seyahat Hakkında Yorumlar

Çok İyi (1)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

5

1 Değerlendirme

M****

T****

05-07-2022

İyiydi