Fethiye Seyahat Online Otobüs Bileti

Fethiye Seyahat En Popüler Otobüs Seferleri


Fethiye Seyahat Hakkında

Fethiye Seyahat

Türkiye’ nin en çok yerli ve yabancı turist çeken beldelerinden bir olan de 1992’ den bu yana düzenli ve tarifeli yolcu taşımacılığı yapan Fethiye Seyahat, Ege ve Akdeniz’ in eşsiz güzellikteki sahillerini birbirine bağlayarak sahil yolundaki en güvenilir yol arkadaşınız olma unvanı ile hizmet vermektedir.

Antalya, Aydın, Bodrum, Burdur, Dalaman, Çavdır, Çine ve Denizli şubeleri ile yolcularının bilet ve rezervasyon işlemlerini gerçekleştiren Fethiye Seyahat; Antalya, Bodrum, Burdur, Çavdır, Dalaman, Isparta, Kaş, Kalkan, Kemer, Köyceğiz, Marmaris, Muğla, Ortaca, Yatağan, Göcek, Kuşadası ve Fethiye’ yi birbirine bağlamaktadır. Tüm bu beldelerin Türkiye’ nin en önemli turizm destinasyonları olduğu düşünüldüğünde, Fethiye Seyahat’ in yerine getirmekte olduğu görevin önemi daha iyi anlaşılacaktır. Üstlendiği misyonun bilinci ile Fethiye Seyahat, sadece tamamı son model araçlardan oluşan filosu ile değil, aynı zamanda turizm taşımacılığı konusunda eğitimli ve deneyimli personeli ile de alanında fark yaratarak, sadece bu bölgeler arasında ulaşımı sağlamakla kalmayarak, aynı zamanda da Türkiye’ nin tanıtımına katkıda bulunmaktadır.

Ayrıca Fethiye Seyahat her gün bir yenisini eklediği güzergâhları ile bölgenin en hızla büyüyen otobüs taşımacılığı şirketidir. Son olarak seferlerine Kaş-Kuşadası ve Kaş-Pamukkale güzergâhlarını da ekleyen şirket, böylelikle Ege ve Akdeniz arasında tam bir köprü haline gelmiştir. Şirketin yolcu taşımacılığı konusunda tüm yetki belgeleri mevcut olup, yolculara seyahat sigortası hizmeti de verilmektedir.

Fethiye Seyahat İletişim

Telefon: (0246)-444-00-90
Telefon: 02526146785
Fax 2526143962
E-Posta: info@fethiyeseyahat.com
Website:

Adres:
Şehirlerarası Otobüs Terminali, No: 8, Fethiye, Muğla

Fethiye Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Fethiye Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (1)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

5

1 Değerlendirme

M****

T****

05-07-2022

İyiydi