Eskişehir - Yozgat Otobüs Bileti

Eskişehir - Yozgat Otobüs Seferleri

 • Ses Turizm
  ESKIŞEHIR
  01:30
  YOZGAT
  07:50
  90 TL
 • Öz Doğu Kars
  ESKIŞEHIR
  13:30
  YOZGAT
  20:20
  70 TL
 • Patnos İtimat
  ESKIŞEHIR
  14:00
  YOZGAT
  100 TL
 • **Mek Ağrı Turizm
  ESKIŞEHIR
  14:30
  YOZGAT
  21:20
  80 TL
 • Esadaş
  ESKIŞEHIR
  14:45
  YOZGAT
  21:05
  95 TL
 • Erzincan Başak Turizm
  ESKIŞEHIR
  16:30
  YOZGAT
  22:50
  80 TL

Eskişehir - Yozgat Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Iğdırlı Turizm
Metro Turizm
Lider Doğu Anadolu Turizm
Öz Doğu Kars
Erzincan Başak Turizm
Nur Ardahan Posof Seyahat
Can Barış Turizm
Patnos İtimat
Huzur Turizm

Eskişehir Hakkında

Eskişehir, Anadolu Üniversitesi ve Osmangazi Üniversitesi ile tam bir öğrenci şehridir. Son 20 yılda toplumun refahının yükseldiği Eskişehir, en eski yerleşim yerlerinden biridir.

Eskişehir, tarihte birçok ilkin yaşandığı bir kenttir. Mesela ilk Köy Enstitüsü bu kentte kurulmuştur. Sanayi açısından da gelişmiş bir kent olan Eskişehir, sosyal aktiviteler açısından da oldukça önemli bir kenttir.

Birbirinden şık evleri, barlar sokağı, geleneksel el sanatları ve daha birçok gezilecek alanı ile Eskişehir, önemli büyükşehirlerimiz arasında yer almaktadır. Ulaşım imkanları oldukça gelişmiş olan Eskişehir’de, kara yolu, hava yolu ve tren yoluyla ulaşım sağlanmaktadır.

Her mevsim gezilecek olan Eskişehir’de, öğrenci nüfusu çok sık seyahat etmektedir ve bu nedenle karayolu, demiryolu ve havayolu firmaları oldukça aktif bir şekilde çalışmaktadır.

Yozgat Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Yozgat Otogar şehir merkezine oldukça yakındır. Otogardan şehir merkezine ulaşım için taksi ve minibüsler tercih edilebilmektedir.

Belediye otobüsleri, minibüsler, otobüs servisleri ve taksilerle ulaşım sağlanmaktadır. Otogardan şehir merkezi dışında her yere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Otogardan yerel ya da ulusal birçok firmaya kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yozgat’ta üniversite öğrencilerine indirimli seyahat imkanı bulunmaktadır. Bu nedenle gitmek istediğiniz güzergaha göre değişen araçlarla her yere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. En uygun otobüs bileti için fırsatlar oluştuğunda yakın kentlere seyahat edebilirsiniz.

Günlük seferler dışında hafta sonlarında da düzenlenen seferler nedeniyle ulaşım konusunda gelişmekte olan Yozgat, öğrenci nüfusun ağırlıkta olduğu bir otogar olarak düzenlenmiştir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Karatepe’de bulunan otogardan taksi çağırmak için (0354) 212 98 70 numarasından taksi çağırabilirsiniz. Taksi ile şehir merkezine ulaşım biraz pahalı olsa da, konforlu ve güvenli ulaşım için taksi çağırabilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Sabah 07:15 saatinden itibaren başlayan otobüs seferleri, 23:00’e kadar devam etmektedir. Ulaşım ücretlerinin pahalı olduğu Yozgat kentinde, akşam saat 9’dan sonra otobüs bulmak oldukça güçleşmektedir. Kentin en büyük sorunlarından olan ulaşım problemine de çözümler üretilmektedir.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Yozgat ilçelerine servis hizmeti vardır. Bu servis araçlarından bilet aldığınız firma tarafından yararlanıp yararlanamayacağınızı öğrenmek için, otobüs şirketinizin yazıhanesi ile görüşmeniz uygun olacaktır.


Minibüslerle Ulaşım

Yozgat kentinde şehir içi ulaşım minibüslerle sağlanmaktadır. Minibüslerle mahalle, köy ve diğer ilçelere ulaşabilirsiniz.

Minibüslerle istediğiniz yere ulaşmak için neredeyse her 20 dakikada bir geçen minibüslerden birine binebilirsiniz. Akşam 8’den sonra zorlaşan ulaşım, seferlerin daha sık yapılması talepleriyle iyileştirilmeye çalışılsa da, her zaman sorun olarak bilinmektedir.

En Popüler Eskişehir - Yozgat Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Yozgat Hava Durumu

 • açık
  Per
  açık
  15°C
 • açık
  Cum
  açık
  12°C
 • hafif yağmur
  Cmt
  hafif yağmur
  12°C
 • açık
  Paz
  açık
  5°C
 • açık
  Pzt
  açık
  6°C

Haritada Yozgat

Yozgat Hakkında

Nüfus
0
Plaka
66
Telefon Kodu
354