Es Es İsmail Ayaz Online Otobüs Bileti

Es Es İsmail Ayaz Hakkında

Es Es İsmail Ayaz

Es Es İsmail Ayaz otobüs firması uzun yıllardır karayolu taşımacılığında başarılı hizmetlerini sürdürmektedir. İlkeleri arasında önceliği daima müşteri memnuniyeti olan firma güvenli ve konforlu karayolu yolcu taşımacılığı yapabilmek için daima kendisini yenilemekte ve bu özelliği nedeniyle yolcu taşımacılığı sektöründe lider firmalar arasına girmektedir.
 
 Faaliyetlerini sürdürdüğü Türkiye karayolu ulaştırma sektöründe yıllara dayanan deneyimleri sonucunda öncü firmalar arasında yer almasından dolayı sorumluluklarının bilincinde olarak hizmet vermektedir.
 
 Sektörde olan tüm değişimlere ayak uydurarak ve zaman zaman öncülük ederek yolcularının bugün ve gelecekteki tüm ihtiyaçlarına yönelik olarak ilerlemeyi, hizmet etmeyi sürdürmektedir. Karayolu taşımacılığında sorumluluklarının farkında olarak ilerlemesini gerçekleştirmektedir.
 
 Kadrosunda olan tüm personeli gerekli mesleki eğitimlerini periyodik aralıklar ile tekrar etmekte, bu şekilde dinamik olarak hizmetlerini sürdürmektedir.
 
 Belirlemiş olduğu misyonu ve vizyonu çerçevesinde hizmetlerini başarılı bir şekilde bugüne kadar sürdürmeyi başarmıştır.
 

 Es Es İsmail Ayaz Seferleri

 
 Es Es İsmail Ayaz firması olarak Türkiye’nin pek çok şehrine düzenli seferler düzenlemektedir. Afyon, Bucak, Adana, Alibeyköy, Ankara, Aksaray, Mersin, Sakarya, Kocaeli, İstanbul, Alanya, Manavgat, Serik, Antalya, Burdur, Kütahya, Gebze, Sandıklı, İstanbul (Dudullu), Sultanbeyli’ye seferleri bulunmaktadır.
 
 Sefer sayıları gün geçtikçe artmakta ve sıklaşmaktadır. Temel hedefleri arasında yıllar içerisinde Türkiye’nin dört bir yanına sefer düzenlemek ve oran olarak yolcu taşımacılığını daima arttırabilmektir.
 

 Es Es İsmail Ayaz Otobüs Filosu

 
 Geniş ve genç araç filosu ile karayolu yolcu taşımacılığına pek çok yenilik getiren Es Es İsmail Ayaz otobüs filosu son teknolojiye sahip araçları ile hizmetlerini devam ettirmektedir. Es Es İsmail Ayaz otobüs bileti bilet satış noktalarından kolaylıkla temin edilmektedir.
 
 Her yolcunun aradığı güven, konfor ve hijyeni filosunda bulunan araçları ile sunmaktadır. Yüksek teknolojiye sahip araçlarının pek çok özelliği bulunmaktadır.
 
 -Filosunda bulunan tüm araçlarında belirli standartlar uygulanmaktadır.
 -Yolcu koltukları kadife kumaştan giydirilerek yolcunun seyahati boyunca rahatını bozmayacak, terletmeyecek şekilde tasarlanmıştır.
 -Yolcuların seyahatleri boyunca keyifli yolculuk geçirmelerini sağlamak amacıyla araçlarda kulaklıklar bulundurulmaktadır.
 -Araçlar içerisinde özel ayarlanabilen havalandırma, aydınlatma sistemleri bulunmaktadır.
 -Araçların içerisinde bulunan klima sistemleri ile yolculuk boyunca en ideal sıcaklık ve nem oranı ayarlanmaktadır.
 -Homojen ısı dağılımı araçlar içerisinde sürekli gerçekleştirilmekte, temiz hava sirkülasyonu düzenli olarak sağlanmaktadır.
 -Filo içerisinde yer alan tüm araçların içerisinde yolculara özel tam dokunmatik koltuk arkası ekranlar ile görüntü ve ses kalitesi yolcularımıza adeta yolculuk boyunca sinema keyfi yaşatmaktadır.
 -Otobüslerin her birinde ücretsiz olarak wireless hizmeti sunulmakta karayolu yolculuğu süresince yolcuların internet erişimlerini kolaylıkla sağlamaktadırlar.
 

 Yolculuk Sırasında Yapılan İkramlar

 
 Filo içerisinde yer alan tüm araçlarda soğutucu alanlar ve araç içi sıcak su kettle’ları bulunmaktadır. Yolcuların talepleri doğrultusunda sıcak ve soğuk içecek ikramları gerçekleştirilmektedir.
 
 Açık büfe ikramlar tamamen hijyenik koşullara bağlı olarak gerçekleştirilmekte bilinir ve güvenilir markaların ürünleri kapalı şekilde servis edilmektedir.
 

Es Es İsmail Ayaz İletişim

Telefon: (0222)-444-26-26
E-Posta: info@ismailayaz.com.tr
Website:

Adres:
Eskişehir Otobüs Terminali Yazane No:26 Eskişehir/TÜRKİYE

Es Es İsmail Ayaz En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Es Es İsmail Ayaz Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (2)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (4)
Ortalama Puan

2.33

6 Değerlendirme

***

****

05-07-2022

01.07.2022 tarih ve 02:00 sayılı otobüse gidiş, aynı tarih 16:00 otobüsüne de Eskişehir'e dönüş bileti almıştım. 02.00 İstanbul otobüsü arıza yapınca ve ilgili kimseyi bulamayınca iptal edip eve döndüm. 16:00 Dudullu-Eskişehir otobüs biletimin iptali ve para iadesi için aradım, iadeyi bekliyorum. İade edilmediği taktirde yasal yollara başvuracağım çünkü gidemeyiş sebebim otobüs arızası ve konuyla ilgili de iki adet video kaydım var.


***

***

05-07-2022

Tam bir fiyasko, rezalet. Antalya'dan gelen ve Eskişehir'den yolcu alarak İstanbul'a devam edecek olan otobüs Eskişehir otogarından kalkamadı, sürekli arıza verdi, hiçbir ilgili yoktu. Antalya'dan gelirken de yolda üç kez bozulmuş zaten. Seyahatten vaz geçip eve geri döndüm. Tavsiye etmem.


N****

Y****

30-04-2022

Hayır kalmadım


N****

Y****

30-04-2022

Antalyaya kadar iyi geçen bir yolculuktu sonrasında Serik için aktarma yapıldı Beni Serikte indirmeyi unutarak Manavgat'ta ineceksiniz zannettik dediler hic bir sorumluluk almadan bir özür bile dilemeden beni yolda bırakarak yola devam ettiler


M****

K****

02-03-2022

Istanbul antalya seyahatim çok iyi geçti.teşekürler


Y****

G****

24-12-2021

İyiydi