Es Beylikdüzü Online Otobüs Bileti

Es Beylikdüzü En Popüler Otobüs Seferleri


Es Beylikdüzü Hakkında

Es Beylikdüzü


Es Beylikdüzü Turizm otobüs firması, 2018 yılında kurulmuştur. Cengiz Çakır Yönetim Kurulu Başkanlığındaki otobüs firması, son model araçlarıyla güvenli ve konforlu yolculuğu müşterilerine sunmaktadır. Otobüs firmasının genel merkezi İstanbul Beylikdüzü Metrobüs Durağı karşısında bulunmaktadır. Kurulduğu günden bu yana hizmet kalitesini daha da iyileştirerek, alanında en çok tercih edilen otobüs firması olmuştur. Es Beylikdüzü Turizm, “daima güler yüzlü hizmet” anlayışı ile siz değerli yolcularının ihtiyaçlarını karşılayacak tüm detaylara önem vermektedir. Yakın zamanlı kurulan otobüs firması, yolcularının güvenini ve konforunu sağlamak üzere yeni nesil minibüs ve otobüsleri içerisinde, temiz bir yolculuk sunmak için profesyonel ekibi ile sizlerin hizmetindedir. 


Seferler

Es Beylikdüzü Turizm, 25 dakikada bir hareket eden araçları ile Beylikdüzü Metrobüs durağının hemen üzerinde bulunmaktadır. Mesafelere göre yolculuk yapacak müşterilerinin ulaşımını sağlamak üzere, Çerkezköy, Kızılpınar ve Kapaklı lokasyonları üzerinde Beylikdüzü Metrobüs çıkışlı olarak seferler düzenlemektedir. Sabah 06:30 itibari ile başlayan seferleri, akşam 09:30’a kadar sürmektedir. Yapılan seferler trafik yoğunluğunun durumuna göre ortalama 1 buçuk 2 saat sürmektedir. Yeni kurulması ile hizmet kalitesinden ödün vermeden müşterilerini memnun eden Es Beylikdüzü Turizm otobüs firması zaman içerisinde filosunu arttırmayı hedeflemektedir.


Otobüs Filosu

Müşterilerinin geri dönüşüne önem veren Es Beylikdüzü Turizm’in minibüs ve otobüs olmak üzere ortalama 15 araçlık bir filosu bulunmaktadır. Geniş filosu içerisinde Volkswagen Crafter, Mercedes Benz Sprinter ve Ford Transit marka araçları bulunmaktadır. Yaş olarak ortalama 7 olan araçlara sahip Es Beylikdüzü Turizm, konforlu bir yolculuk yapmanız üzere titizlikle yolcularına hizmet sunmaktadır. Bulunan araçlar içinde yaz ve kış aylarına uyum sağlayan bir ortam için klimaları, yolculuğunuzda internet kullanımı için Wi-Fi ve araç içi GPRS sistemi de bulunmaktadır.


İkram ve Hizmetler

Genelde kısa mesafeli olan seferlerinde, yolculuğa başlamadan önce şubesinde sunduğu soğuk ve sıcak ikramlıkları ile sizlerin hizmetindedir. Merkezi lokasyona sahip şubeleri olduğundan herhangi bir servis kullanımı bulunmamaktadır.

Es Beylikdüzü Turizm ile yapmak istediğiniz seyahatleriniz için uygun sefer ve bilet fiyat bilgisine bilet.com üzerinden ulaşabilir, güvenli alışveriş sistemi ile biletinizi satın alabilirsiniz.
 

Es Beylikdüzü İletişim

Telefon: 5326772649
E-Posta: info@obilet.com
Website:

Adres:
Gökevler Mah. 2312.Sok.N.8/2 Esenyurt/İstanbul/TÜRKİYE

Es Beylikdüzü Seferleri

Es Beylikdüzü En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Es Beylikdüzü Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok