Emet Hastur Online Otobüs Bileti

Emet Hastur En Popüler Otobüs Seferleri


Emet Hastur Hakkında

Emet Hastur


Emet Hastur firması 2008 yılında kurulmuştur. Kütahya merkezli olan bu firma  Barbaros Karaosmanoğlu tarafından yolcu taşımacılığı sektörüne kazandırılmıştır. Firma daha çok Kütahya ve yakın çevre illerde faaliyet gösteren bir  otobüs şirketidir. Aynı zamanda yolcular  tarafından en çok tercih edilen ve sevilen bir otobüs firmasıdır. 14 yıldır faaliyet gösteren Emet Hastur, sayısız seferler düzenlemiştir. Sahip olduğu tecrübe ve birikim ile kaliteli ve güvenli hizmet sunmaya devam etmektedir. Firma, çağın gerekliliklerine ayak uydurarak kendini geliştirmekte ve yenilemektedir. İşinde uzman profesyonel çalışanları ile müşterilerini memnun etmeyi birinci amaç olarak benimsemektedir.


Seferleri

Emet Hastur firması, tarihi ve doğal güzellikleri ile ünlü Kütahya’da hizmet vermektedir. Kütahya tarihi çok eski zamanlara dayanan bir ildir. Firma şifalı kaplıcasıyla termal turizmde önemli bir yeri olan Emet ilçesine seferler düzenlemektedir. Bu özelliği nedeniyle Emet ilçesi yaz kış turist ağırlayan bir ilçedir. Emet Hastur  Kütahya İle Emet arasındaki kısa mesafeli seferlerin yanında çevresindeki büyük şehirlere de yolcu taşımaktadır. Sefer yaptığı noktalar şu şekildedir:
  • Kütahya
  • Emet
  • Hisarcık
  • İstanbul
  • Ankara
  • Antalya
  • İzmir


Otobüs Filosu

Emet Hastur’un filosunda 3 adet otobüs bulunmaktadır. Firma düzenli olarak her gün belirli illere karşılıklı sefer yapmaktadır. Kendini sürekli geliştiren ve yeniliklere açık olan firmanın otobüsleri 5 yıllık araçlardır. Yeni araçlar İle müşterilerine kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Oldukça konforlu ve yeni araç filosuna sahip olan firma,  yolcuların güvenliği ve konforu için gereken her şeyi yapmaktadır.


İkram ve Hizmetler

Emet Hastur’un sahip olduğu araçlarda müşteri memnuniyeti sağlanması için birçok detay bulunmaktadır. Lüks ve konforlu araçlarda birçok hizmet sunulmaktadır. Geniş ve rahat koltuklar yolcuların keyifle seyahat etmesi için idealdir. Ayrıca bu araçlarda çağın gereği olan bütün teknolojik ekipman mevcuttur. Tv, kulaklık ve müzik yayını ile yolcular seyahatlerini daha eğlenceli hale getirebilmektedir. Ayrıca her koltukta okuma ışığı yer almaktadır. Emet Hastur otobüslerinde cep telefonunun açık kalmasına izin verilmektedir. 

Emet Hastur ile yolculuk yapmak isterseniz, biletinizi bilet.com üzerinden kolayca satın alabilir ya da rezervasyonunuzu  yaptırabilirsiniz. 

Emet Hastur İletişim

Telefon: 0 (274) 461 33 50
Website:

Adres:
Cumhuriyet, Okullar Cd. No:5, 43700 Emet/Kütahya

Emet Hastur Seferleri

Emet Hastur En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Emet Hastur Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (2)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

5

2 Değerlendirme

F****

K****

21-12-2021

memnun kaldım


R****

A****

01-11-2021

Evet memnun kaldım