Düzce Şırnak Otobüs Bileti

Düzce - Şırnak Otobüs Seferleri

 • Can Diyarbakır Turizm
  DÜZCE
  17:00
  CIZRE
  13:29
  700,00 TL
 • Cizre Nuh İtimat
  DÜZCE
  16:58
  CIZRE
  15:28
  650,00 TL
 • Dilmenler Mardin Seyahat
  DÜZCE
  16:30
  CIZRE
  13:35
  650,00 TL
 • Özlem Cizre Nuh
  DÜZCE
  11:45
  CIZRE
  05:00
  650,00 TL
 • Mardin Seyahat
  DÜZCE
  10:00
  CIZRE
  06:30
  650,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Düzce - Şırnak Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Cizre Nuh İtimat
Mardin Seyahat
Özlem Cizre Nuh
Star Mardin Turizm
Yeni Mardin Seyahat

Düzce Hakkında

Düzce’nin tarihi, Hititlere kadar uzanmaktadır. Bolu iline bağlı olan bu kent, 1999 depreminden sonra Süleyman Demirel’in onaylaması ile il olma özelliğini kazanmıştır.


Doğal güzellikleri ve doğa sporlarıyla oldukça popüler bir kent haline gelen Düzce, Akçakoca, Gölyaka, Gümüşova, Cumayeri, Kaynaşlı, Yığılca, Beyköy, Boğaziçi gibi bölgeler oldukça önemli turistik merkezler arasındadır.

Konuralp antik kenti ve kalıntıları, çeşitli zamanlara ait sikke ve eşyalar, yayla ve şelalelerle bu saklı cennet, deprem nedeniyle yerle bir olmuştur. Yeni yapılan binalarla daha sağlam ve modern bir görünüme sahip olan Düzce, 355 bin kişilik bir nüfusa sahiptir. Nemli bir iklimi olan Düzce ili, Marmara ve Karadeniz bölgesine yakınlığıyla kısa sürede ulaşım sağlanabilecek ve birkaç gün konaklayarak tadı çıkarılabilecek olan bir kenttir.

Düzce’de rafting çok tercih edilen bir spor dalıdır ve birbirinden farklı doğa aktiviteleri bölgenin en çok tercih edildiği turistik faaliyetleri arasındadır.

Şırnak Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Şırnak

Her zaman en uygun otobüs bileti bulabileceğiniz Şırnak otogarından şehir merkezine ulaşım genelde servislerle sağlanmaktadır.


Şehir içindeki ulaşım imkanlarından yararlanmak için minibüsler ve servisler hizmet vermektedir. Bölgede yaz aylarında daha yoğun bir trafik vardır ve memleketine gelen insanların ziyaretleri otogarı da canlandırmaktadır. Hususi aracı olanlar için ulaşım biraz daha kolay bir şekilde sağlanmaktadır ve bu nedenle kiralık araçlara da yönelim söz konusu olabilmektedir.

Kiralık servis ve minibüsler çok revaçtadır, çünkü kalabalık ailelerin ulaşım ihtiyaçları daha kısa sürede karşılanabilmektedir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Şırnak merkezde bulunan ve birkaç taksi aracı ile hizmet veren Şehri Nur taksi durağını arayarak (0486) 216 35 40 numarasından taksi hizmeti alabilirsiniz. Şırnak ilinde taksi hizmeti almak istediğinizde, ücret konusunda şoförle pazarlık yapmanız uygun olacaktır.
 

Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Şırnak’ta otogara ulaşmak için şehir merkezinden servisler vardır. Servislerle ulaşım sağlayabileceğiniz otogara otobüs saatlerine göre belirlenen servislerin güzergahlarından ulaşabilirsiniz. Servisler otobüs firmalarının hizmeti dahilinde kalkmaktadır.


Minibüslerle Ulaşım

Şırnak’ta yakın kentlere ve ilçelere minibüsle ulaşım sağlanmaktadır. Minibüsler şehir içi ve şehirlerarası hizmet vermektedir. Minibüsler her yarım saatte bir kalkmaktadır.

Minibüs seferleri konusunda şehir merkezindeki ana duraktan bilgi almanız mümkün olmaktadır. Minibüslerle ulaşım sağlamak için gerekli olan ücretlendirme ise gidilecek olan mesafeye göre değişmektedir.

En Popüler Düzce - Şırnak Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Düzce - Şırnak Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Düzce Şırnak arası genellikle 20 saat 29 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Düzce Şırnak arasında sefer yapan otobüs firmaları Cizre Nuh İtimat, Mardin Seyahat, Özlem Cizre Nuh, Star Mardin Turizm, Yeni Mardin Seyahat firmalarıdır.
Düzce Şırnak otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 700 TL kadardır.
En ucuz Düzce Şırnak otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Şırnak Hava Durumu

 • hafif yağmur
  Cum
  hafif yağmur
  2°C
 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  -5°C
 • az bulutlu
  Paz
  az bulutlu
  -5°C
 • az bulutlu
  Pzt
  az bulutlu
  0°C
 • az bulutlu
  Sal
  az bulutlu
  5°C

Haritada Şırnak

Şırnak Hakkında

Nüfus
490.184
Plaka
73
Telefon Kodu
486