Düzce Nevşehir Otobüs Bileti

Düzce - Nevşehir Otobüs Seferleri

Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Düzce - Nevşehir Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Metro Turizm
Öncü Seyahat

Düzce Hakkında

Düzce’nin tarihi, Hititlere kadar uzanmaktadır. Bolu iline bağlı olan bu kent, 1999 depreminden sonra Süleyman Demirel’in onaylaması ile il olma özelliğini kazanmıştır.


Doğal güzellikleri ve doğa sporlarıyla oldukça popüler bir kent haline gelen Düzce, Akçakoca, Gölyaka, Gümüşova, Cumayeri, Kaynaşlı, Yığılca, Beyköy, Boğaziçi gibi bölgeler oldukça önemli turistik merkezler arasındadır.

Konuralp antik kenti ve kalıntıları, çeşitli zamanlara ait sikke ve eşyalar, yayla ve şelalelerle bu saklı cennet, deprem nedeniyle yerle bir olmuştur. Yeni yapılan binalarla daha sağlam ve modern bir görünüme sahip olan Düzce, 355 bin kişilik bir nüfusa sahiptir. Nemli bir iklimi olan Düzce ili, Marmara ve Karadeniz bölgesine yakınlığıyla kısa sürede ulaşım sağlanabilecek ve birkaç gün konaklayarak tadı çıkarılabilecek olan bir kenttir.

Düzce’de rafting çok tercih edilen bir spor dalıdır ve birbirinden farklı doğa aktiviteleri bölgenin en çok tercih edildiği turistik faaliyetleri arasındadır.

En Popüler Düzce - Nevşehir Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Düzce - Nevşehir Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Düzce Nevşehir arasında sefer yapan otobüs firmaları Metro Turizm, Öncü Seyahat firmalarıdır.
En ucuz Düzce Nevşehir otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Nevşehir Hava Durumu

 • parçalı az bulutlu
  Sal
  parçalı az bulutlu
  12°C
 • kapalı
  Çar
  kapalı
  12°C
 • parçalı bulutlu
  Per
  parçalı bulutlu
  10°C
 • parçalı bulutlu
  Cum
  parçalı bulutlu
  10°C
 • parçalı bulutlu
  Cmt
  parçalı bulutlu
  10°C

Haritada Nevşehir

Nevşehir Hakkında

Nüfus
286.767
Plaka
50
Telefon Kodu
384