Doğuş Diyar Birlik Turizm Online Otobüs Bileti

Doğuş Diyar Birlik Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Doğuş Diyar Birlik Turizm Hakkında

Doğuş Diyar Birlik Turizm

Doğuş Diyar Birlik Turizm

Doğuş Diyar Birlik Turizm, 2007 yılında Elazığ ilinde kurulmuştur. 14 yıla dayanan sağlam tecrübesiyle birlikte, profesyonel ve güler yüzlü çalışma kadrosuyla hizmet vermeye devam eden turizm şirketi konforlu araçlarıyla müşterilerinin keyifli bir yolculuk sürmesini amaç edinerek hizmetlerini gerçekleştirmeye devam ediyor. Doğuş Diyar Birlik Turizm şirketi, seferlerini Elazığ ve Diyarbakır illeri ve bu illere bağlı ilçeler arasında hizmet sağlamaktadır.

Otobüs Filosu

Otobüs filosunu oluştururken yenilikçiliği, müşterilerinin güvenliğini, konforlu ve hijyenik seyahat etmesini göz önünde tutan Doğuş Diyar Birlik Turizm firması, bünyesinde yirmiden fazla ulaşım aracını barındırmakla birlikte hizmet veren araçların oldukça yeni olmasıyla da dikkat çekiyor. Firma filosunda yer alan otobüsler Mercedes-Benz Sprinter araçlardan oluşmaktadır ve bu araçlar ortalama 4 yıllık ve yeni araçlardan oluşuyor.

Popüler Güzergahları

Genel olarak Elazığ ili içinde tercih edilen Doğuş Diyar Birlik Turizm, Diyarbakır’da da oldukça revaçtadır. Elazığ(2), Diyarbakır ve Ergani’de toplam 4 adet şubeleri vardır.
Bölgesel hizmet veren Doğuş Diyar Birlik Turizm’in hizmet verdiği il ve ilçeler:
 • Diyarbakır
 • Elazığ
 • Ergani
 • Gezin
 • Maden
 • Sivrice
 • Tekevler
Popüler güzergahları:
 • Diyarbakır-Elazığ
 • Ergani-Elazığ
 • Diyarbakır-Ergani
 • Elazığ-Diyarbakır
 

İkram, Hizmet ve Programlar

Doğuş Diyar Birlik Turizm, klasik ikili koltuktan oluşan konforlu araçlarıyla kendilerini tercih eden müşterilerinin keyifli vakit geçirebilmesi için koltuklarını geniş aralıklarla oluşturulmasına önem vermiştir. Otobüslerinde seyahat boyunca genel televizyon ve genel müzik yayını sunmaktadır. Bu yayınları her koltukta bulunan kulaklıklarınızı kullanarak dinlemeniz ya da kişisel kulaklıklarınızı kullanmanız da mümkündür. Koltukların yanında bulunan priz ile teknolojik aletlerinizi yolculuğunuz boyunca şarj etme imkânınız vardır. Yolculuğunu kitap ya da mecmua okuyarak gerçekleştirmek isteyen müşterilerini unutmayan Doğuş Diyar Birlik Turizm, her koltukta bulunan okuma lambasını da hizmetlerine eklemiştir. Bunların yanında yolculuğunuz süresince faydalanabileceğiniz sıcak-soğuk meşrubatlar ve tatlı-tuzlu atıştırmalık ikramlarını da cömertçe müşterilerine sunmaktadır. Seyahatiniz içerisindeki eşyalarınızı yanınızda götürebilmek için kullanabileceğiniz geniş bagaj hakkınız da bulunmaktadır. Sizler de bu firmayla yolculuğunuzu gerçekleştirmeye karar verdiyseniz, Doğuş Diyar Birlik Turizm’in en uygun fiyatlı biletlerini sitemizden alabilirsiniz.
 

Doğuş Diyar Birlik Turizm İletişim

Telefon: (0424) 233 30 01
Telefon: 0 412 226 35 34
Website:

Adres:
Kayapınar Beldesi Diyarbakır Şehirler Arası Otobüs.Ter.No:40 Satış Gişesi - Merkez / Diyarbakır

Doğuş Diyar Birlik Turizm Seferleri

Doğuş Diyar Birlik Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Doğuş Diyar Birlik Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (1)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (2)
Ortalama Puan

2.33

3 Değerlendirme

***

c****

13-12-2021

gayet keyifli ve kaliteli bi yolculuk yaptım diyarbirlik ailesine teşekkürler


U****

***

24-10-2021

157km lik yol 3 saatte gidilmez aşırı yavaş sürülüyor ve bu kadar kısa mesafeye mola vermek hangi akıl Allah aşkına merkezden üç kuyu kavşağına 45 dk geliyorsunuz bu ne rezillik


Y****

Y****

16-10-2021

Hiç beğenmedim 1 saat 50 dk demişsiniz 3 saat sürdü şehiriçi arabası gibi her yerde durdu neden insanları kandırıyorsunuz