Dinar Turizm Online Otobüs Bileti

Dinar Turizm Hakkında

Dinar Turizm

Afyonkarahisar Dinar ilçesinde kurulmuş olan Dinar Turizm, otobüs firmaları sektöründe hizmet veriyor. Dinar Birlik Turizm Gıda Tekstil Pazarlama İthalat İhracat LTD ŞTİ olarak kurulmuştur. Genel Merkez Afyonkarahisar – Dinar’da yer alıyor. Dinar Turizm yetkili kişisi, İsmet Sayın’dır.

Hizmet ve Programları

Dinar Turizm, hizmet ve programları ile müşteri memnuniyetini sağlıyor. Dinar Yol Kart, otobüs içindeki imkanlar, turizm – okul servis taşımacılığı gibi geniş yelpazede hizmet olanağı gibi pek çok avantaj sunulmaktadır.
 • Dinar Yol Kart: Yolcuların indirimli şekilde yolculuk etmesini sağlamak açısından, Dinar Turizmin tercih edilmesi durumunda, indirim alınması mümkün. Bunun için internet sitesi üzerinden üyelik açmanız yeterli oluyor. Dilerseniz acentenin şubeleri aracılığı ile de Yol Kart temin edebilirsiniz. Sizden istenen kimlik numarası ve isim bilgileri sonrasında direkt olarak kartın açılması sağlanacak. Sonrasında yapacağınız yolculuklarda direkt olarak kimlik numaranız ile bilet almanız halinde, direkt olarak yol kart puanınız birikecek. Ardından Bedava Bilet alma imkanı tanınacak.
 • Otobüs İçindeki İmkanlar: Kaliteli bir yolculuk için otobüs içinde sunulan imkanlara dikkat ediliyor. Yolcuların yol boyunca memnuniyetini sağlamak açısından ihtiyaç duyulan her şeyin temin edileceğini bilmelisiniz. Muavinler tarafından düzenli olarak koridor kontrolleri yapılarak, ihtiyaçlarınız temin edilecektir. Otobüs içinde sıcak içecek – soğuk içecek servisleri yapılır. Ayrıca küçük ikramlar ile yolculuğun sizin için keyifli geçmesi de sağlanacaktır. Su servisi yolculuk boyunca devam etmektedir.
 • Bagaj: Dinar Turizm olarak, bagaj kuralları kurumsal şekilde düzenlenmiştir. Her yolcunun 30 kg bagaj hakkı bulunmaktadır. Standart bagaj seçeneğinde elektronik eşyalar, hayvan taşıma gibi durumların olmadığını bilmelisiniz. Canlı hayvan dışında tüm taşınacak olan şeyler için standart ücretin içinde olduğunu bilerek hareket edebilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşanması durumunda; seyahat bileti, bagaj kuponu, kimlik, tamir faturası, fotoğraf ve alış faturası ile birlikte başvurunun gerçekleşmesi sağlanabilir. Gereken özen gösterilecek, Dinar Turizm destek gerçekleşecektir.
 • Otobüs Tv: Yapacağınız Dinar turizm şehirlerarası yolculuk için otobüslerde TV imkanının olduğunu göreceksiniz. USB seçeneğinin sunulmuş olması sayesinde, telefonunuzu şarj etme gibi bir olanak da tanınmış olacak.

Seferleri

Otobüs seferleri hakkında almak istediğiniz bilgiler sunuluyor. Dilerseniz şehirlerarası otobüs seferi, dilerseniz şehir içi servis taşımacılığı ya da turizm – okul taşımacılığı talep edebilirsiniz. Bu hizmet seçenekleri üzerinden seferler belirlenmiştir.
 • Şehirlerarası Seferler: Şehirlerarası yolcu taşımacılığı Dinar Turizm seferleri kapsamında detaylı şekilde belirlenmiştir. Bakıldığında sefer saatlerinin de detaylı bir şekilde verilmiş olduğunu göreceksiniz. Dinar – Isparta seferleri hafta içi yarım saatte bir gerçekleşmekte. Hafta sonu için ise sabah saatlerinde araç temin edilebilir. Dinar – Denizli seferleri de yarım saatte bir gerçekleşiyor. Dinar – Afyon seferleri de hafta içi ve hafta sonu olmak üzere, gün içinde belirlenmiş olan saat dilimleri arasında yapılıyor. Dinar – Uşak seferi de günde 3 kere Dinar Turizm araçları ile yapılıyor. Şehirlerarası yolculuk, belirlenmiş olan saat diliminde sorun yaşanmadan gerçekleşecektir.
 • Şehir İçi Servis Taşımacılığı: Yolcuların memnuniyetini sağlamak, ulaşım kolaylığı sunmak açısından şehir içi servis taşımacılığı yapılıyor. Dinar Turizm yolcuları otogara otogardan gideceği yere, sunulan ücretsiz hizmet sayesinde ulaşıyor. Şehir içi taşıma için öncesinde herhangi bir şekilde temin etmeniz gereken ayrıca bilet yok. Şehirlerarası yolculuk için almış olduğunuz bilet ile rahat bir şekilde yolculuk etmeniz mümkün. Şehir içi servis taşımacılığı için şehirlerarası temin etmiş olduğunuz biletin yanınızda olması güvenli ve uygun olacaktır.
 • Okul Servis Taşımacılığı: Özel olarak öğrencilerin okul ve eve erişimini sağlamak açısından da hizmet veriliyor. Okullar ile yapılan anlaşmalar sonrasında, yasal çerçeveye uygun şekilde hareket edilerek, öğrencilerin bir yerden bir yere erişimi titizlik ile sağlanıyor. Belirlenmiş olan özel araçlar, 2 + 1 gibi seçenekler ile sunuluyor. Öğrencilerin konforlu ve güvenli şekilde ulaşım sağlaması turizm acentesi sayesinde oluyor.
 • Turizm Taşımacılığı: Turlar için özel olarak hizmet veriliyor. Yapılacak olan turistik geziler için belirlenmiş olan rota çerçevesinde, Dinar Turizm ile yolculuk etmek mümkün. Turlara özel belirlenmiş olan kampanyalar sayesinde, taşımacılığın hem konforlu hem de ekonomik olması sağlanacaktır. Turlar ile yapılan özel anlaşmalar, belirlenmiş olan tarih ve zaman dilimi kapsamında gereken hizmet en iyi şekilde sunuluyor.
Verilen hizmet seçenekleri, Dinar Turizmin tüm ilke ve hedeflerini kapsıyor. Her hizmet seçeneği için belirlenmiş olan güvenli yolculuk ilkesi kapsanıyor. Hizmet seçenekleri için Dinar Turizm ilkeleri, ilk olarak kanun ve kurallara uymak. Eğitim, kalite, yenilikçilik ve dinamiklik hizmet seçeneklerinin sunulmasında belirlenmiş olan ilkelerdir.

Otobüs Filosu

Sunulan hizmet, Dinar Turizm otobüs filosu kurumsallığı ile gerçekleşiyor. Kırk yılı aşkın bir şekilde hizmet veren turizm şirketinin her geçen gün otobüs filosunu geliştirdiğini söyleyebiliriz. Otobüs filosunda yer alan araçların modelleri detaylı bir şekilde verilmiştir.
 • Travego
 • Sprinter
 • Crafter
 • Safir
 • Prestij
Yukarıda verilen modeller ile Dinar Turizm hizmeti sağlanmakta. Hem şehirlerarası yolculuk hem de şehir içi yolculuk için bu otobüs filosundaki araçlar tercih edilmektedir. Otobüs filosuna dair adet bilgisi verilmiyor. Ancak filoda yer alan araçlar görselleri ile birlikte sunuluyor olduğundan; araçların kalite ve konforunu incelemek mümkün oluyor. Büyük ve küçük tüm araçlar için hem şehir içi hem de şehirlerarası yolculuk güvenli şekilde gerçekleşiyor.
 

Dinar Turizm İletişim

Telefon: (0272)-355-03-03
Telefon: 0246 227 41 81
Fax (0272) 355 01 0
E-Posta: bilgi@dinarturizm.com.tr
Website:

Adres:
Yeni Otogar İçi No :3 Dinar/Afyonkarahisar/TÜRKİYE

Dinar Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Dinar Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok