Dilmenler Turizm Dilmenler Turizm Otobüs Bileti

Dilmenler Turizm Hakkında Bilgiler

Satış Durumu
Satışa Açık
Durak Sayısı
105
Genel Merkezi
Mardin, Turkey
Kuruluş Tarihi
2000
Firma Puanı
0 / 5

Dilmenler Turizm Hakkında

Dilmenler Turizm

Mardin, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en çok ziyaret edilen şehirlerinden bir tanesidir. Şehir kendisine, özgün mimari yapısı, kiliseleri ve köklü tarihiyle turistlerin gözdesi olmaya devam ediyor. Mardin’in en çok tercih edilen firmaları arasında bulunan Dilmenler Turizm hakkında detaylı bilgiyi burada bulabilirsiniz.
Dilmenler turizm 2000 yılında Mardin merkezli kurulmuştur. Doğu'nun güvenilir seyahat firmaları arasında bulunan Dilmenler Turizm, karayolu seyahat ve taşımacılık sektöründe hizmet veriyor. Firma yol ve güzergâh bilgisi bulunan, D1 ve D2 ehliyet sahibi şoförleri ile beraber seyahat imkanı sunuyor. Yenilenmiş araç filosu ile Dilmenler Turizm otobüslerinde televizyon, , MP3 müzik, kablosuz internet, gazete ve dergi hizmetlerini ulaştırıyor.

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri


Mola için güzergah üzerinde yer alan anlaşmalı dinlenme tesislerini tercih eden firma bu seçimi yolcu konforuna göre ayarlamış. Şehir terminalleri dışında, anlaşmalı terminalleri ile Dilmenler Turizm otobüs firması rahat etmeniz için tüm detayları düşünmüş. Kendine ait peronları üzerinden şehirler arası yolculuk hizmeti veren Dilmenler Turizm şehir içi servis desteği de sunuyor. Firma ayrıca online bilet almak imkanı da sunuyor. Telefonla ya da internet üzerinden rezervasyon yapabilir, bilet iptal edebilirsiniz.
Dilmenler Turizmin kullanmış olduğu dinlenme tesisleri;
  • Ender Dinlenme Tesisleri Bozkurt - Denizli
  • Gazipaşa Dinlenme Tesisleri - Antalya
  • Hanifi Yılmaz Dinlenme Tesisleri - Aksaray
  • Ali Bilir Dinlenme Tesisleri Beyşehir - Konya
  • Özkan Dinlenme Tesisleri Akşehir - Konya
  • Str Dinlenme Tesisleri Kula - Manisa
  • Taşpınar Dinlenme Tesisleri Pozantı  -Adana
  • Pınarbaşı Dinlenme Tesisleri Birecik - Şanlıurfa
  • İsmailoğlu Dinlenme Tesisleri Hendek - Sakarya
  • Zirve Dinlenme Tesisleri Erdemli – Mersin
Bu tesisler Dilmenler Turizm tarafından en çok tercih edilen dinlenme alanlarıdır. Firma güzergah türüne göre farklı tesislerden de yararlanmaktadır.

Hizmet ve Programları

Otobüs koltuklarında yer alan dokunmatik ekran üzerinde onlar farklı uygulama yer alıyor. Bu uygulamaları kullanarak eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Ayrıca USB girişini kullanarak kendi flash belleğinizden istediğiniz filmleri de seyretme imkanına sahipsiniz. Koltuk üzerinde yer alan Televizyonlar üzerinden dilediğiniz filmleri duraklatabilir ve istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Firmanın sahip olduğu tüm araçlarda da kesintisiz şekilde internet bağlantısı yer alıyor. Otobüs içerisinde cep telefonu kullanma özgürlüğü de bulunuyor.
Otobüslerin tamamında her koltuk arkasında dokunmatik ekran yer alıyor. Konforlu bir şekilde seyahat etmeniz için ayarlanmış olan koltuk arkası ekranlar üzerinde onlarca film ve binlerce şarkı sizleri bekliyor. Ayrıca uydu TV yayınları ve bilgisayar oyunları da keyifli zaman geçirmeniz için tasarlanmıştır. Firmanın sahip olduğu tüm araçları periyodik olarak bakıma alınır. Her geçen gün filosunu genişleten firma yakın zamanda yeni güzergahlarda hizmet vereceğini açıkladı.

Dilmenler Turizm SSS (Sıkça Sorulan Sorular )
Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Dilmenler Turizm firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Dilmenler Turizm firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Dilmenler Turizm otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Dilmenler Turizm otobüs firmasında da geçerlidir.
Dilmenler Turizm otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Dilmenler Turizm biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Dilmenler Turizm otobüs biletini alabilirsiniz.
Dilmenler Turizm otobüs firması başlıca Afyonkarahisar, Aksaray, Ankara, Antalya, Aydın şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 23 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Dilmenler Turizm otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Dilmenler Turizm Hakkında Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok
Dilmenler Turizm İletişim
Telefon: 444 44 47
E-Posta: bilgi@mardindilmenler.com.tr

Adres:
Altıntepsi, Esenler Otogarı No:148, 34035 Bayrampaşa/İstanbul
Dilmenler Turizm Sağladığı İmkanlar
Wi-fi
Koltuk Ekranı
USB Girişi
Priz
İkram