Dilmenler Turizm Online Otobüs Bileti

Dilmenler Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Dilmenler Turizm Hakkında

Dilmenler Turizm

Mardin, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en çok ziyaret edilen şehirlerinden bir tanesidir. Şehir kendisine, özgün mimari yapısı, kiliseleri ve köklü tarihiyle turistlerin gözdesi olmaya devam ediyor. Mardin’in en çok tercih edilen firmaları arasında bulunan Dilmenler Turizm hakkında detaylı bilgiyi burada bulabilirsiniz.
Dilmenler turizm 2000 yılında Mardin merkezli kurulmuştur. Doğu'nun güvenilir seyahat firmaları arasında bulunan Dilmenler Turizm, karayolu seyahat ve taşımacılık sektöründe hizmet veriyor. Firma yol ve güzergâh bilgisi bulunan, D1 ve D2 ehliyet sahibi şoförleri ile beraber seyahat imkanı sunuyor. Yenilenmiş araç filosu ile Dilmenler Turizm otobüslerinde televizyon, , MP3 müzik, kablosuz internet, gazete ve dergi hizmetlerini ulaştırıyor.

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri


Mola için güzergah üzerinde yer alan anlaşmalı dinlenme tesislerini tercih eden firma bu seçimi yolcu konforuna göre ayarlamış. Şehir terminalleri dışında, anlaşmalı terminalleri ile Dilmenler Turizm otobüs firması rahat etmeniz için tüm detayları düşünmüş. Kendine ait peronları üzerinden şehirler arası yolculuk hizmeti veren Dilmenler Turizm şehir içi servis desteği de sunuyor. Firma ayrıca online bilet almak imkanı da sunuyor. Telefonla ya da internet üzerinden rezervasyon yapabilir, bilet iptal edebilirsiniz.
Dilmenler Turizmin kullanmış olduğu dinlenme tesisleri;
  • Ender Dinlenme Tesisleri Bozkurt - Denizli
  • Gazipaşa Dinlenme Tesisleri - Antalya
  • Hanifi Yılmaz Dinlenme Tesisleri - Aksaray
  • Ali Bilir Dinlenme Tesisleri Beyşehir - Konya
  • Özkan Dinlenme Tesisleri Akşehir - Konya
  • Str Dinlenme Tesisleri Kula - Manisa
  • Taşpınar Dinlenme Tesisleri Pozantı  -Adana
  • Pınarbaşı Dinlenme Tesisleri Birecik - Şanlıurfa
  • İsmailoğlu Dinlenme Tesisleri Hendek - Sakarya
  • Zirve Dinlenme Tesisleri Erdemli – Mersin
Bu tesisler Dilmenler Turizm tarafından en çok tercih edilen dinlenme alanlarıdır. Firma güzergah türüne göre farklı tesislerden de yararlanmaktadır.

Hizmet ve Programları

Otobüs koltuklarında yer alan dokunmatik ekran üzerinde onlar farklı uygulama yer alıyor. Bu uygulamaları kullanarak eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Ayrıca USB girişini kullanarak kendi flash belleğinizden istediğiniz filmleri de seyretme imkanına sahipsiniz. Koltuk üzerinde yer alan Televizyonlar üzerinden dilediğiniz filmleri duraklatabilir ve istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Firmanın sahip olduğu tüm araçlarda da kesintisiz şekilde internet bağlantısı yer alıyor. Otobüs içerisinde cep telefonu kullanma özgürlüğü de bulunuyor.
Otobüslerin tamamında her koltuk arkasında dokunmatik ekran yer alıyor. Konforlu bir şekilde seyahat etmeniz için ayarlanmış olan koltuk arkası ekranlar üzerinde onlarca film ve binlerce şarkı sizleri bekliyor. Ayrıca uydu TV yayınları ve bilgisayar oyunları da keyifli zaman geçirmeniz için tasarlanmıştır. Dilmenler Turizm güzergahlar, sefer saati, mola bilgisi ve araç özellikleri ile kapsamlı detayları öğrenmek için firmanın telefon numarasını arayabilirsiniz. Firmanın sahip olduğu tüm araçları periyodik olarak bakıma alınır. Her geçen gün filosunu genişleten firma yakın zamanda yeni güzergahlarda hizmet vereceğini açıkladı. Alo bilet, online bilet rezervasyonu ile ya da iade hizmetleri firma tarafından veriyor. İptal ya da iade işlemleri için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Dilerseniz bilet satış noktalarını ziyaret ederek buradan da işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bilet satın almadan önce rezervasyon yaptırabilirsiniz. Bunun için bilet satış noktalarını ya da müşteri hizmetlerini arayabilrisiniz.

Dilmenler Turizm İletişim

Telefon: 444 44 47
Website:

Adres:
Altıntepsi, Esenler Otogarı No:148, 34035 Bayrampaşa/İstanbul

Dilmenler Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Dilmenler Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok