Derya Tur Otobüs Bileti

Derya Tur Hakkında Bilgiler

Satış Durumu
Satışa Açık
Durak Sayısı
9
Genel Merkezi
Istanbul, Turkey
Kuruluş Tarihi
1969
Firma Puanı
0 / 5

Derya Tur Hakkında

Derya Tur

Derya Tur

Derya Tur 1979 yılında İstanbul ilinde kurulan, 50 yılı aşkın süredir hizmetine devam eden uluslararası ve kurumsal kimliğiyle köklü bir firmadır. Uluslararası hizmet vermeye kurulduğu yıl itibariyle başlayan Derya Tur, bu hizmetine ilk önce Türkiye’nin komşusu İran ile başlamıştır. Devam eden yıllarında İstanbul-Atina, Suriye, Arnavutluk, Bursa-İskeçe yer almaktadır. Ayrıca Arnavutluk-Tiran’a sefer yapmış ilk Türk firması olarak adını duyurmayı başarmıştır.

Otobüs Filosu

Yurtiçi ve Yurtdışı hizmet veren Derya Tur’un araç filosunda koltuk sayısına göre oluşturulan kategoriler mevcuttur. Müşterilerinin yapmak isteyeceği seyahate ve seçimine göre hazırlanan bu kategori büyükten küçüğe şu şekilde sıralanıyor: Otobüs, midibüs, minibüs, mikrobüs.
  • Otobüs: 46 veya üzeri yolcu kapasitesi
  • Midibüs: 27-31 arası yolcu kapasitesi
  • Minibüs: 15 yolcu kapasitesi
  • Mikrobüs: 6-9 arası yolcu kapasitesi
Kurumsal kimliğini sürekli yenileyen ve geliştirmeye devam eden Derya Tur’un en büyük önceliği, müşterilerinin en iyi hizmeti alabilmesi üzerine oluşturulmuştur. Otobüs filosunu son model Mercedes-Benz araçlardan oluşturan Derya Tur, bunun yanında araç içerisini de müşterilerinin keyifli bir şekilde yolculuk edebilecekleri konforlu koltuklarını önde tutarak hazırlıyor ve araç filosunu tecrübeli kaptanlarına emanet ediyor. Ayrıca tur kapsamındaki birçok farklı hizmeti de bünyesinde barındırıyor. Derya Tur’da uluslararası yolculuk yapabilme hizmetinin yanı sıra: transfer ulaşımı, personel ulaşımı, araç kiralama hizmeti, entegre yolcu ulaşımı seçenekleri de mevcuttur.

Popüler Güzergahları

İstanbul merkezli olan Derya Tur’un öncelikli güzergahları: Ankara Kızılcahamam ve Atkaracalar, Çankırı Çerkeş’tir.
Derya Tur’un en popüler güzergahları şu şekilde sıralanıyor:
  • Çerkeş-Ankara
  • Ankara-Çerkeş
  • Ankara-Atkaracalar
  • Atkaracalar-Ankara
  • Ankara-Kızılcahamam

İkram, Hizmet ve Programlar

Son model konforlu koltukları ve araçları ile müşterilerinin memnuniyetini sağlamayı öncelik edinen Derya Tur, araç içi hizmetlerinde yolculuk süresince faydalanabileceğiniz sıcak-soğuk meşrubatlar ve tatlı-tuzlu atıştırmalık seçeneklerini müşterilerine sunmaktadır. Koltuk arkalarına yerleştirilen LED ekranlarınızı kullanarak televizyon, film ve müzik seçenekleri ile yol boyunca keyifli vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca koltuk arkalarında kitap severler için, gece kimseyi rahatsız etmeden kullanabilecekleri her yolcuya ait olan okuma lambaları da mevcuttur.
Müşterilerinin konforunu kimliğiyle bütünleştirmeyi başaran Derya Tur ile seyahatinizi gerçekleştirmeye karar verdiyseniz, Derya Turun en uygun fiyatlı biletlerini sitemizden alabilirsiniz.

Derya Tur İletişim

Telefon: (0312) 224 06 18
E-Posta: [email protected]

Adres:
Tarlabaşı Merkez: Tarlabaşı Bulvarı NO:192/1 Beyoğlu

Derya Tur Sağladığı İmkanlar

Wi-fi
Koltuk Ekranı
USB Girişi
Priz
İkram

Derya Tur SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Derya Tur firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Derya Tur firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Derya Tur otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Derya Tur otobüs firmasında da geçerlidir.
Derya Tur otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Derya Tur biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Derya Tur otobüs biletini alabilirsiniz.
Derya Tur otobüs firması başlıca Çankırı, Ankara şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 2 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Derya Tur otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Derya Tur Hakkında Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok