Derya Tur Online Otobüs Bileti

Derya Tur En Popüler Otobüs Seferleri


Derya Tur Hakkında

Derya Tur

Derya Tur

Derya Tur 1979 yılında İstanbul ilinde kurulan, 50 yılı aşkın süredir hizmetine devam eden uluslararası ve kurumsal kimliğiyle köklü bir firmadır. Uluslararası hizmet vermeye kurulduğu yıl itibariyle başlayan Derya Tur, bu hizmetine ilk önce Türkiye’nin komşusu İran ile başlamıştır. Devam eden yıllarında İstanbul-Atina, Suriye, Arnavutluk, Bursa-İskeçe yer almaktadır. Ayrıca Arnavutluk-Tiran’a sefer yapmış ilk Türk firması olarak adını duyurmayı başarmıştır.

Otobüs Filosu

Yurtiçi ve Yurtdışı hizmet veren Derya Tur’un araç filosunda koltuk sayısına göre oluşturulan kategoriler mevcuttur. Müşterilerinin yapmak isteyeceği seyahate ve seçimine göre hazırlanan bu kategori büyükten küçüğe şu şekilde sıralanıyor: Otobüs, midibüs, minibüs, mikrobüs.
  • Otobüs: 46 veya üzeri yolcu kapasitesi
  • Midibüs: 27-31 arası yolcu kapasitesi
  • Minibüs: 15 yolcu kapasitesi
  • Mikrobüs: 6-9 arası yolcu kapasitesi
Kurumsal kimliğini sürekli yenileyen ve geliştirmeye devam eden Derya Tur’un en büyük önceliği, müşterilerinin en iyi hizmeti alabilmesi üzerine oluşturulmuştur. Otobüs filosunu son model Mercedes-Benz araçlardan oluşturan Derya Tur, bunun yanında araç içerisini de müşterilerinin keyifli bir şekilde yolculuk edebilecekleri konforlu koltuklarını önde tutarak hazırlıyor ve araç filosunu tecrübeli kaptanlarına emanet ediyor. Ayrıca tur kapsamındaki birçok farklı hizmeti de bünyesinde barındırıyor. Derya Tur’da uluslararası yolculuk yapabilme hizmetinin yanı sıra: transfer ulaşımı, personel ulaşımı, araç kiralama hizmeti, entegre yolcu ulaşımı seçenekleri de mevcuttur.

Popüler Güzergahları

İstanbul merkezli olan Derya Tur’un öncelikli güzergahları: Ankara Kızılcahamam ve Atkaracalar, Çankırı Çerkeş’tir.
Derya Tur’un en popüler güzergahları şu şekilde sıralanıyor:
  • Çerkeş-Ankara
  • Ankara-Çerkeş
  • Ankara-Atkaracalar
  • Atkaracalar-Ankara
  • Ankara-Kızılcahamam

İkram, Hizmet ve Programlar

Son model konforlu koltukları ve araçları ile müşterilerinin memnuniyetini sağlamayı öncelik edinen Derya Tur, araç içi hizmetlerinde yolculuk süresince faydalanabileceğiniz sıcak-soğuk meşrubatlar ve tatlı-tuzlu atıştırmalık seçeneklerini müşterilerine sunmaktadır. Koltuk arkalarına yerleştirilen LED ekranlarınızı kullanarak televizyon, film ve müzik seçenekleri ile yol boyunca keyifli vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca koltuk arkalarında kitap severler için, gece kimseyi rahatsız etmeden kullanabilecekleri her yolcuya ait olan okuma lambaları da mevcuttur.
Müşterilerinin konforunu kimliğiyle bütünleştirmeyi başaran Derya Tur ile seyahatinizi gerçekleştirmeye karar verdiyseniz, Derya Turun en uygun fiyatlı biletleri sitemizden alabilirsiniz.
 

Derya Tur İletişim

Telefon: (0312) 224 06 18
E-Posta: info@deryatur.com.tr
Website:

Adres:
Tarlabaşı Merkez: Tarlabaşı Bulvarı NO:192/1 Beyoğlu

Derya Tur Seferleri

Derya Tur En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Derya Tur Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok