Dağıstanlı Turizm Online Otobüs Bileti

Dağıstanlı Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Dağıstanlı Turizm Hakkında

Dağıstanlı Turizm

Samsunda başlayan seyahat hayatına başlayan firma Samsun şehrinde bulunan şubeleri üzerinden Türkiye’nin dört bir yanına seferler düzenliyor. Farklı otobüs markalarından oluşan geniş filosu ile sizde kolayca bilet bulabilirsiniz.Dağıstanlı Turizm Samsun-Bafra merkezlidir. Samsun’da en önemli otobüs firmalarından biri olan Dağıstanlı Turizm, Samsun üzerinden büyük şehirler başta olmak üzerinde Türkiye’nin dört bir seferler düzenliyor.

Otobüs Filosu

Filosundaki 100'den otobüsü ile beraber çok noktaya müşterilerini ulaştıran firma bir taraftan da otobüslerini yenilemeye devam ediyor. Firmanın en çok tercih ettiği otobüs markaları;

  • Temsa Safir,

  • Fortuna Man,

  • Setra,

  • Mercedes 0403 ve Travego modellerdir.

Firma günümüzde bir çok noktaya otobüs seferleri düzenlemeyi sürdürüyor. Dağıstanlı Turizm güzergahlarında Bafra, Safranbolu, İstanbul ana duraklar olarak belirlenmiştir.
Firma İstanbul Esenler otogarı üzerinde 74 numaralı peronda hizmet veriyor. Dağıstanlı Turizm İstanbul genelinde 20’den fazla şubesi ile bilet satışı gerçekleştiriyor. Firmanın güzergah hatlarının tamamına resmi internet adresinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu adres üzerinden online bilet alabilirsiniz.


Popüler Güzergahları

Samsun merkezli şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan firmanın en çok kullandığı güzergahlar

  • İstanbul,

  • Kocaeli,

  • Çorum,

  • Samsun,

  • Sakarya,

  • Tekirdağ olarak sıralanmaktadır.

Hizmet ve Programları

Otobüs seyahati konusunda yenilikçi anlayışını deneyimi ile bir araya getiren firma müşterilerinden olumlu yorumlar almayı başarmıştır. Dağıstanlı Turizm’in tüm otobüsleri içerisinde her koltuğa özel olarak tasarlanmış olan usb girişli ekranlar yer alıyor. Bu özelliği sayesinde dilediğiniz zaman film ve canlı yayın TV izleyebilirsiniz. Ayrıca geniş koltuk aralıkları rahat bir ulaşım imkanı sunan otobüs firması ücretsiz internet seçeneğini de sizlerle bir araya getiriyoruz. Sefer esnasında lezzetli yiyecek, açık büfe ve güler yüzlü personeli ile beraber evinizde hissedeceğiniz hizmetler veren Dağıstanlı Turizm’in telefon numarasına internet adresimiz üzerinden kolayca erişebilirsiniz. Dağıstanlı Turizm firmasının otobüs biletlerini satın alma, rezervasyon ve iptal etmek için internet adresini kullanabilirsiniz. Ayrıca firma hakkında öneri ve taleplerinizi de internet adresinde yer alan destek formundan gönderebilirsiniz. Güzergah saatleri ve yerleri konusunda tüm detayları Dağıstanlı Turizm internet adresinde yer alıyor.


Dağıstanlı Turizm Dinlenme Tesisleri

Dağıstanlı Turizm sefer yapmış olduğu güzergahlar üzerinde yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerini tercih ediyor. Anlaşmalı bulunduğu tesisler üzerinden firma rahat bir dinlenme imkanı sağlıyor.


Dağıstanlı Turizm Otobüs Bileti

Dağıstanlı Turizm firmasının otobüs seferleri ve bilet fiyatlarının tamamına internet adresinden kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca otobüslerin yolculuk süresini, otobüsün detaylı özelliklerini ve fiyatlarını da telefon numaralarını arayarak öğrenebilirsiniz. Dağıstanlı otobüs biletleri online olarak satılıyor. Ayrıca güzergah seferleri üzerinde yer alan satış noktalarından da biletlerinizi alabilirsiniz. Rezervasyon imkanı da firma tarafından sunulmuştur. Firmamın sunduğu otobüs bileti satış noktalarını üzerinden günün her saati online bilet satın alabilir ya da iptal edebilirsiniz. Ayrıca firma hakkında tüm merak ettiğiniz soruları otobüs bileti satış yazıhaneleri üzerinden de öğrenme imkanına sahipsiniz. Yeni nesil araçları ile Türkiye’nin pek çok noktasına ulaşım hizmeti veren firma Samsun’un en popüler şirketlerinden bir tanesidir. Müşterilerinden olumlu geri dönüş alan şirket günümüzde de faaliyetlerine kesintisiz olarak devam ediyor.

Dağıstanlı Turizm İletişim

Telefon: 0850 304 55 00
E-Posta: bilgi@dagistanliturizm.com
Website:

Adres:
Büyük İstanbul Otogarı No:73-74 Bayrampaşa/İstanbul / TÜRKİYE

Dağıstanlı Turizm Seferleri

Dağıstanlı Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Dağıstanlı Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok