Çorum Şırnak Otobüs Bileti

Çorum - Şırnak Otobüs Seferleri

Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Çorum - Şırnak Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Çorum Hakkında

En eski Anadolu uygarlıklarının beşiği olan Çorum, adeta bir açık hava müzesi görünümündedir. Leblebisi, İskilip dolması, keşkeki ile her zaman lezzetli bir mutfağı vardır. Ayrıca Osmancık ilçesinde üretilen pirinci de ülke çapında meşhurdur.

Dünyanın merkezi olduğuna dair  spekülasyonlarla dünyaca üne kavuşan bu kent, Alacahöyük, Hattuşaş ve Kybele kabartmasıyla oldukça popülerdir. Kargı yaylası ve Çorum kalesi oldukça dikkat çekicidir. Ortaköy Şapinuva ve onlarca farklı ören yeri de önemli kültürel miras alanları arasındadır.

Ülkenin önemli tanrı ve tanrıçalarının kabartma halinde yer aldığı Boğazkale Yazılıkayaları, oldukça dikkat çekicidir. Leblebisi dünyaca ünlüdür ve çeşitleri vardır. Anadolu’nun kültür mozaiği olan Çorum, 6 yılda bir düzenlenen Hititoloji kongresiyle oldukça fazla bilim adamına ev sahipliği yapmaktadır.

En Popüler Çorum - Şırnak Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Çorum - Şırnak Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Çorum Şırnak arasında sefer yapan otobüs firmaları firmalarıdır.
En ucuz Çorum Şırnak otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Şırnak Hava Durumu

 • kapalı
  Per
  kapalı
  6°C
 • hafif yağmur
  Cum
  hafif yağmur
  3°C
 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  -6°C
 • az bulutlu
  Paz
  az bulutlu
  -5°C
 • parçalı az bulutlu
  Pzt
  parçalı az bulutlu
  -0°C

Haritada Şırnak

Şırnak Hakkında

Nüfus
490.184
Plaka
73
Telefon Kodu
486