Çorum Sinop Otobüs Bileti

Çorum - Sinop Otobüs Seferleri

Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Çorum - Sinop Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Çorum Hakkında

En eski Anadolu uygarlıklarının beşiği olan Çorum, adeta bir açık hava müzesi görünümündedir. Leblebisi, İskilip dolması, keşkeki ile her zaman lezzetli bir mutfağı vardır. Ayrıca Osmancık ilçesinde üretilen pirinci de ülke çapında meşhurdur.

Dünyanın merkezi olduğuna dair  spekülasyonlarla dünyaca üne kavuşan bu kent, Alacahöyük, Hattuşaş ve Kybele kabartmasıyla oldukça popülerdir. Kargı yaylası ve Çorum kalesi oldukça dikkat çekicidir. Ortaköy Şapinuva ve onlarca farklı ören yeri de önemli kültürel miras alanları arasındadır.

Ülkenin önemli tanrı ve tanrıçalarının kabartma halinde yer aldığı Boğazkale Yazılıkayaları, oldukça dikkat çekicidir. Leblebisi dünyaca ünlüdür ve çeşitleri vardır. Anadolu’nun kültür mozaiği olan Çorum, 6 yılda bir düzenlenen Hititoloji kongresiyle oldukça fazla bilim adamına ev sahipliği yapmaktadır.

En Popüler Çorum - Sinop Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Çorum - Sinop Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Çorum Sinop arasında sefer yapan otobüs firmaları firmalarıdır.
En ucuz Çorum Sinop otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Sinop Hava Durumu

 • az bulutlu
  Cmt
  az bulutlu
  6°C
 • açık
  Paz
  açık
  9°C
 • kapalı
  Pzt
  kapalı
  9°C
 • açık
  Sal
  açık
  12°C
 • orta şiddetli yağmur
  Çar
  orta şiddetli yağmur
  1°C

Haritada Sinop

Sinop Hakkında

Nüfus
204.133
Plaka
57
Telefon Kodu
368