Çorlu Yıldız Tur Online Otobüs Bileti

Çorlu Yıldız Tur En Popüler Otobüs Seferleri


Çorlu Yıldız Tur Hakkında

Çorlu Yıldız Tur

2007 yılında Ersin Şimşek tarafından Tekirdağ merkezli olarak kurulan Çorlu Yıldız Tur, ‘Önce güven’ ilkesini benimseyerek müşterilerin can ve mal güvenliğini sağlamayı amaçları arasında ilk sıraya yerleştirmiştir. Yolcu taşıma sektöründe verdiği profesyonel hizmet nedeniyle sıklıkla tercih edilen firmalar arasında yer alan Çorlu Yıldız Tur, standartlarını daima yüksek tutmaktadır. Firma müşterilerinin isteklerini, yeni trendleri ve teknolojileri araştırarak yenilikler yapmaktadır. Firmanın hedefleri arasında sürekli iyileşme ve gelişme çabası içinde olarak kalite ve hizmeti müşterilerine sunmak bulunmaktadır. Ayrıca temel ve kültürel değerlere bağlı modern bir firmadır.


Seferleri

Çorlu Yıldız Tur, Marmara Bölgesi’nde yer alan Tekirdağ ve İstanbul ve Çanakkale şehirlerinde seferler düzenleyen bir firmadır. Her gün şehirler arası düzenli seferler yapmaktadır. Seferleri arasında Çorlu, İstanbul, Tekirdağ, Malkara, Keşan, Gelibolu ve Erikli il ve ilçeleri bulunmaktadır.


Otobüs Filosu

Filosunda bulunan onlarca araç sayesinde şehirlerarası ulaşımda önemli bir konuma sahip olan firma her gün düzenli olarak seferler düzenlenmektedir. 2+2 ve 2+1 yüksek konforlu otobüslerle hizmet verilmektedir. Araçlar on yaşını geçmeyen sürekli bakımı yapılan son model araçlar tercih edilmiştir. Bunun en önemli nedeni yolcuların konforlarını ve güvenlerini sağlamaktır.


İkram ve Hizmetler

Çorlu Yıldız Tur otobüs içi hizmetler konusunda oldukça dikkatli davranarak yolcularının en kaliteli hizmeti almasını amaçlamaktadır.  Verilen hizmetler şöyle sıralanabilir:
  • Rahat ve konforlu koltuklar; araçlar 2+2 ve 2+1 koltuklarla donatılmıştır. Yol boyunca rahat ve konforlu bir yolculuk geçirebilmeniz için geniş koltuk araları ve rahat koltuklar hizmete sunulmuştur.
  • Araç içi internet: Araçlarda bulunan ücretsiz internet sayesinde yolculuk esnasında akıllı cihazlarınızdan internete bağlanabilirsiniz.
  • Genellikle kısa mesafelere hizmet veren firma araç içi ikramlar konusunda isteğe bağlı olarak su servisi yapmaktadır. Fakat konuyla ilgili detaylı bilgiler araç çalışanlarından öğrenilebilir.
  • Televizyon: Her koltukta kişiye özel televizyon bulunmaktadır bu sayede ulusal kanallar yol boyunca seyredilebilir.
Siz de Çorlu Yıldız Tur otobüs bileti almak için bilet.com adresini ziyaret ederek size sunulan avantajlı fırsatlardan yararlanabilirsiniz. 

Çorlu Yıldız Tur İletişim

Telefon: 0282 654 33 03
Website:

Adres:
Şeyh Sinan, Zühtü Bey Sk. No:8, 59860 Çorlu/Tekirdağ

Çorlu Yıldız Tur Seferleri

Çorlu Yıldız Tur En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Çorlu Yıldız Tur Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok