Cideliler Turizm Online Otobüs Bileti

Cideliler Turizm Hakkında

Cideliler Turizm

Kastamonu'nun Cide ilçesinde kurulan seyahat firması 2005 tarihinde 5 adet otobüsle faaliyete başlamıştır. Şirket zamanla filosunu ve ulaşım noktalarını zengin hale getirerek Türkiye’nin dört bir yanına ulaşım hizmeti verecek hale geldi. Güvenli ve konforlu bir hizmet anlayışı ile hizmet veren Cideliler Turizm, İzmit ve Kastamonu başta olmak üzere pek çok noktada otobüs seferleri bulunuyor.
Cideli iş adamları tarafından kurulan firma Kastamonu halkına ulaşım imkanı sağlamak için kurulmuştur. Otobüs seyahatlerinde standart ücretin yanında 2+1 araçlarda 10 TL fark bulunuyor. Cideliler turizm yeni model otobüs filosuyla rahat bir yolcuk yapmanızı sağlıyor.

Hizmet ve Programları

Firma müşterilerinin konforlu bir şekilde seyahat edebilmesi için filosunu sürekli olarak yeniliyor. Deneyimli ve güler yüzlü personeli ile hizmet veren Cideliler Turizm otobüslerinde TV, internet ve ikram hizmeti bulunduruyor. Otobüs bileti satın almak için firmanın internet adresini kullanabilirsiniz. Online ya da telefon üzerinden biletler satıştadır. Yolcu taşımacılığının standartlarına uygun şekilde hizmet veren Cideliler Turizm bugün ülkenin pek çok noktasına ulaşım sağlıyor.


Şehirlerarası Konaklama Tesisleri

Firma sefer düzenlemiş olduğu güzergahlar üzerinde otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola veriyor. Firmanın otobüs seferlerini uygun fiyata bulmak ve sefer saatlerini öğrenmek için sitesine giriş yapabilirsiniz. Cideliler Turizm otobüs biletlerini internet üzerinden satışa sunuyor. Kendi adresi üzerinden otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir ya da rezervasyon yaptırabilirsiniz. Eğer bileti otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın şubeleri arayarak yerinizi ayırttırabilirsiniz.


Cideliler Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Cideliler Turizm otobüs bileti fiyatlarını gidilecek mesafeye göre değişim gösteriyor. Gideceğiniz şehri seçerek kalkış ve varış saatleri ile beraber fiyatları da kontrol edebilirsiniz. Ayrıca destek hattı seferler konusunda merak ettiğiniz sorulara yanıt verebiliyor.


Cideliler Turizm Otobüs Seferleri

Cideliler Turizm firmasının şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı sırasında otobüs seferleri düzenlediği iller arasında

  • İzmir

  • Antalya

  • Bursa

  • Ankara

  • İstanbul

  • Adana

  • Konya

  • Eskişehir

Bartın, Bolu, İstanbul, Kastamonu yer alıyor.

Cideliler Turizm İletişim

Telefon: 444-12-08
Website:

Adres:
ÜŞT İÇMELER MAH. AYDINLI CAD. ÇAĞDAŞ SOK.NO:7 TUZLA İSTANBUL

Cideliler Turizm Seferleri

Cideliler Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Cideliler Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok