Cide Aslan Seyahat Otobüs Bileti Al

Cide Aslan Seyahat Hakkında

Cide Aslan Seyahat


1981 Yılında Necati Aslan tarafından kurulan Cide Aslan Seyahat, sürekli kendini geliştirmeyi amaçlayan, müşterilerinin yolculuklarını mutlu tamamlamalarını sağlayan bir firmadır. “Kalite herkesin hakkıdır” felsefesiyle 41 yıldır hizmet veren firma son teknolojilere göre hareket etmektedir. Firma yolcuların isteklerini ve beklentilerini karşılamak için daima bir yenilik içerisindedir. Topluma, çevreye ve bireye saygı ve sevgiyi amaçlayan firma yasa ve kurallara uyarak hareket etmektedir. Alınan biletin karşılığını hem hizmet hem de konfor olarak alacağınız bu firmada yenilikler ve güler yüzlü hizmet sayesinde kaliteli bir yolculuk geçirme imkânı bulabilirsiniz.


Seferleri

Kastamonu’nun Cide ilçesi merkezli olarak kurulan Cide Aslan Seyahat birçok il ve ilçeye seferler düzenlemektedir. Düzenlenen seferler her gün karşılıklı olarak yapılmaktadır. Seferlerinin yoğunluğu nedeniyle bilet bulamama gibi bir durum söz konusu olmamaktadır.  Firma İstanbul, Kastamonu, Karabük ve Kocaeli şehirlerine ve birçok ilçeye seferler düzenlemektedir.


Otobüs Filosu

Otobüs filosu olarak yenilikçi ve geniş bir kapasiteye sahip olan firmada 1 adet Setra, 3 adet Travego, 5 adet 404 ve 1 adet Neoplan Tourliner olmak üzere hizmet veren toplam 10 araç bulunmaktadır. Araçlar genellikle Cide – İstanbul arasında hizmet vermektedir. Yolcuların güvenliğini sağlamayı hedefleri arasında ilk sıraya yerleştiren firma seferlerde kullanılan araçların yaşını da genç olarak seçmektedir.


İkram ve Hizmetler

 Cide Aslan Seyahat toplam 10 aracıyla seferler düzenlerken yolcuların yol boyunca rahat olmasını amaçlamaktadır. Bu nedenle geniş bir hizmet ağına sahiptir;
  • Araç içi ikramlar; Sıcak ve soğuk içecek/ Kek, bisküvi, çubuk kraker, çikolata
  • Televizyon: Araçlarda bulunan televizyonlar sayesinde kesintisiz bir şekilde film ve dizi seyredebilirsiniz.
  • Wİ-Fİ: araçlarda ücretsiz olarak internet hizmeti verilmektedir.
  • Geniş koltuklar: Yol boyunca konforlu seyahat etmeniz için koltuklar arası mesafe uzun tutulmuştur. Ayrıca koltuklar geriye doğru yatabilen konforlu koltuklardır.
Siz de Cide Aslan Seyahat firması ile yolculuk yapmak için Bilet.com aracılığıyla biletinizi satın alabilirsiniz. Bilet.com size güvenli ödeme yöntemleri, avantajlı fiyatlar, firma ve sefer bilgileri gibi birçok hizmeti bir arada sunmaktadır. 

Cide Aslan Seyahat İletişim

Telefon: (0366) 866 10 36

Adres:
Kasaba, Fethi Bey Cd. No:28, 37600 Cide/Kastamonu

Cide Aslan Seyahat Seferleri

Cide Aslan Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Cide Aslan Seyahat SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Cide Aslan Seyahat firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Cide Aslan Seyahat firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Cide Aslan Seyahat otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Cide Aslan Seyahat otobüs firmasında da geçerlidir.
Cide Aslan Seyahat otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Cide Aslan Seyahat biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Cide Aslan Seyahat otobüs biletini alabilirsiniz.
Cide Aslan Seyahat otobüs firması başlıca şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 0 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Cide Aslan Seyahat otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Cide Aslan Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok