Çankırı Özlem Seyahat Otobüs Bileti Al

Çankırı Özlem Seyahat En Popüler Otobüs Seferleri


Çankırı Özlem Seyahat Hakkında

Çankırı Özlem Seyahat


Çankırı Özlem Seyahat, Aslan Kardeşler Ltd. şirketi tarafından, 1994 yılında kurulan bir yolcu taşıma firmasıdır. Müşteri memnuniyetine özellikle önem veren firma, yolcularının istek ve taleplerine göre hareket etmektedir. Güvenli, eksiksiz ve konforlu bir yolculukla beraber müşteri memnuniyeti odaklı vizyonu olan firmanın misyonu ise firmayı genç tutarak, sizlerin ihtiyaç ve beklentilerinizi en üst düzeyde karşılayabilmektir. Özellikle de çalışan ve müşteri memnuniyetiyle, bu sektörde sürekli olarak tercih edilen bir marka olmayı amaçlamaktadırlar.


Seferleri

Firmanın kurulduğu günden beri hizmet verdiği ve sefer düzenlediği iller; Ankara, İstanbul, Çankırı, Kocaeli, İzmit, Sakarya, (Adapazarı) şeklinde sıralanmaktadır.  Sefer süresi dışına çıkmamaya çözen gösteren firma, zaman kavramına da oldukça önem vermektedir.


Otobüs Filosu

Gelişmiş 12 araçlık otobüs filosu ile yolcularına her gün daha iyi bir hizmet vermeyi amaçlayan firma, filosunda son model araçlar bulundurmanın yanı sıra teknolojik donanımlar ile de araç kapasitesini büyütmeye ve geliştirmeye devam etmektedir.  Araçların içindeki koltuk düzeni 2+2 ya da 2+1 olarak ayarlanmaktadır. Filoda bulunan bütün araçların sefer öncesi ve sefer sonrası teknik kontrolleri de düzenli olarak yapılmaktadır.


İkram ve Hizmetler

Otobüslerin içerisinde özenle tasarlanmış olan konforlu koltuklarla yolculuk süresince oldukça rahat zaman geçirmek mümkündür. Aynı zamanda seyahat sırasında yolcular için hazırlanan ikramlarla da yine sizlerin memnuniyeti ön planda tutulmaktadır.

Çankırı Özlem Seyahat otobüs bileti ya da bunun gibi pek çok otobüs bileti almanın en güvenilir ve pratik yollarından biri Bilet.com’dur. İstediğiniz her an buradan bilet alarak seyahat etmeniz oldukça kolay. 

Çankırı Özlem Seyahat İletişim

Telefon: 3762121515
E-Posta: bilgi@cankiriozlem.com.tr
Website:

Adres:
Çankırı Şehirlerarası Otobüs Terminal 18100, ÇANKIRI

Çankırı Özlem Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Çankırı Özlem Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok