Çankırı Güven Turizm Online Otobüs Bileti

Çankırı Güven Turizm Hakkında

Çankırı Güven Turizm

Çankırı ilinden Ankara ve İstanbul’ a karşılıklı seferlerle hizmet veren bir otobüs firması olan Çankırı Güven Turizm yıllardır düzenli seferleri ile hizmetini sürdürmektedir. Seferleri Ankara, Ilgaz ve Çerkeş güzergâhı ile İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Bolu ve Çerkeş güzergahı kullanılarak sürdürülmektedir.

Fiyatları da uygun rakamlarda olan Çankırı Güven Turizm en yakın mesafe olan Kırıkkale için 14 TL, en uzun mesafe olan İstanbul için 50 TL yolculuk bedeli almaktadır. Otobüs içi ikram vb hizmetleri ve yazıhanelerindeki tecrübeli personeli yıllardır verdiği kaliteli hizmetini sürdüren firma, Çankırı merkezlidir. Çankırı da şube ofisleri olan firmanın Ankara ve İstanbul otogarlarında ve belirli merkezlerde şubeleri vardır. Firma hakkında her türlü detaylı bilgiyi alabileceğiniz internet sitesi, http://www.cankiriguven.com adresinde yayındadır. Sitede firma ve seferleri ile ilgili her türlü bilgi yer almaktadır. Bunun dışında online bilet alma imkanını da sunan sitede üyelik sekmesinden kayıt olunmakta ve sitenin sunacağı hizmet ve de avantajlardan yararlanılmaktadır. Bunun dışında her türlü sorunuz için Müşteri Hizmetleri linkini tıklayarak firmaya ulaşmanız mümkündür. Hava durumu, firmanın araçları ve tarifeler ile fiyatlara da ulaşabilirsiniz.

Çankırı merkezli seyahatleriniz için tercih edebileceğiniz bir firma olan Çankırı Güven Turizm İstanbul, Ankara ve Çankırı seferlerini karşılıklı olarak düzenlemektedir. İstanbul, Ankara ve Çankırı için merkez ofislerinin yanı sıra kolaylıkla ulaşabileceğiniz şubeleri mevcuttur.

Çankırı Güven Turizm İletişim

Telefon: (0212)-658-04-90
Telefon: 05413184475
Website:

Çankırı Güven Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Çankırı Güven Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (2)
Ortalama Puan

1

2 Değerlendirme

B****

D****

23-07-2020

Kayseriye yolculuk yaptım, Ankara üzerinden gelmek zorunda kaldım, firmanın Ankara İstanbul hariç hiç bir yere seferi yok, ayrıca çok pahalı, Ankara -Kayseri 50 tl, Çankırı-Ankara 50 tl, bu nasıl iş


K****

K****

29-07-2020

Özellikle Gebze terminali iniş yerim olarak diye belirtmeme ve oraya gidecek şekilde bilet alıp ödeme yapmama rağmen bir bayanı gecenin 3 buçuğunda terminal karşıda diye yalan söyleyerek yolda indirip otogara girmeden İstanbula devam ettiler.O saatte beni karşılayacak kişiler terminalde beklediğinden yolda kaldım o kadar valizle.Güvenlik ,düşünce, ahlak ve iş etikleri kötü.Her zamanda Çankırı da firma azlığından ötürü tercih etmek zorunda kaldığım bir firma ama bu kadar sorumsuz olabileceklerini ben bile tahmin edemezdim.Tavsiye etmiyorum kimseye.