Çankırı Güven Turizm Online Otobüs Bileti

Çankırı Güven Turizm Hakkında

Çankırı Güven Turizm

Çankırı ilinden Ankara ve İstanbul’ a karşılıklı seferlerle hizmet veren bir otobüs firması olan Çankırı Güven Turizm yıllardır düzenli seferleri ile hizmetini sürdürmektedir. Seferleri Ankara, Ilgaz ve Çerkeş güzergâhı ile İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Bolu ve Çerkeş güzergahı kullanılarak sürdürülmektedir.

Fiyatları da uygun rakamlarda olan Çankırı Güven Turizm en yakın mesafe olan Kırıkkale için 14 TL, en uzun mesafe olan İstanbul için 50 TL yolculuk bedeli almaktadır. Otobüs içi ikram vb hizmetleri ve yazıhanelerindeki tecrübeli personeli yıllardır verdiği kaliteli hizmetini sürdüren firma, Çankırı merkezlidir. Çankırı da şube ofisleri olan firmanın Ankara ve İstanbul otogarlarında ve belirli merkezlerde şubeleri vardır. Firma hakkında her türlü detaylı bilgiyi alabileceğiniz internet sitesi, http://www.cankiriguven.com adresinde yayındadır. Sitede firma ve seferleri ile ilgili her türlü bilgi yer almaktadır. Bunun dışında online bilet alma imkanını da sunan sitede üyelik sekmesinden kayıt olunmakta ve sitenin sunacağı hizmet ve de avantajlardan yararlanılmaktadır. Bunun dışında her türlü sorunuz için Müşteri Hizmetleri linkini tıklayarak firmaya ulaşmanız mümkündür. Hava durumu, firmanın araçları ve tarifeler ile fiyatlara da ulaşabilirsiniz.

Çankırı merkezli seyahatleriniz için tercih edebileceğiniz bir firma olan Çankırı Güven Turizm İstanbul, Ankara ve Çankırı seferlerini karşılıklı olarak düzenlemektedir. İstanbul, Ankara ve Çankırı için merkez ofislerinin yanı sıra kolaylıkla ulaşabileceğiniz şubeleri mevcuttur.

Çankırı Güven Turizm İletişim

Telefon: (0212)-658-04-90
Telefon: 05413184475
E-Posta: info@cagdasguven.com
Website:

Çankırı Güven Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Çankırı Güven Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (5)
İyi (5)
Orta (0)
Kötü (1)
Çok Kötü (8)
Ortalama Puan

2.89

19 Değerlendirme

M****

****

08-09-2022

Rahat bir seyahat oldu


F****

****

04-07-2022

Muavin eliyle işaret edip ne içiyorsun nerde ineceksin gibi ifadeler kullandı.Eliyle işaret etmesi hiç hoş durum değil bu konuda eğitim vermelisiniz muavinlere.


M****

B****

26-06-2022

SABAH NAMAZI İÇİN ON DAKİKA DURMAYI KABUL ETMEDİLER.AMA YOLCU ALMAK İÇİN BÜTÜN DURAKLARA GİRİP ÇIKIYORLAR.BAŞKA HER ŞEY İÇİN DURABİLİYORLAR


H****

****

10-06-2022

Herzaman tercih ediyorum çok Menmunum


M****

***

05-05-2022

Memnun kaldık ailecek rahat ve güvenli yolculuk yaptık teşekkürler güven turizim


M****

****

06-08-2021

Hiç beğenmedim 2 dakoka geç kaldım diye beklemediler ve biletimi yaktilar


M****

K****

26-07-2021

İnanılmaz kötü bir yolculuktu.


N****

***

10-07-2021

Teşekkürler, güzel ve konforlu bir yolculuktu


***

***

17-04-2021

Vaktinde varmıyor, çankırı otogarda yarım saat gereksiz bekleniyor...


A****

***

10-04-2021

9 Nisan günü sabah 09.00' a Ankara'ya bilet aldım aracınız seferden önce çalışmamış akü değiştirip çalıştırdılar 10 dakika gecikme ile haraket etti, Ankara'dan Afyon'a da saat 11.00 için bilet almıştım aracınız gecikmeli kalktığı için yetişemedim bilet yandı yeniden almak zorunda kaldım, bilgilerinize sunulur.