Çanakkale Anafartalar Turizm Online Otobüs Bileti

Çanakkale Anafartalar Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Çanakkale Anafartalar Turizm Hakkında

Çanakkale Anafartalar Turizm


Çanakkale Anafartalar Turizm, 2006 yılında Turgay Kılıç tarafından, Çanakkale’de kurulmuş olan bir firmadır. Çanakkale’nin seyahat alanında öne çıkan firmalarından biri olma özelliği taşımaktadır. Alanında profesyonel çalışan kadrosuyla kaliteli ve yüksek standartlı bir yolculuk yaşatma misyonu ve müşteri hak ve zamanına saygı duymak çalışan kadrosunun motivasyonunu ön planda tutma vizyonu çerçevesinde gelişimini sürdürmektedir.


Seferleri

İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Adana, Antalya, Gaziantep, Diyarbakır, Konya, Çanakkale, Kayseri, Mersin, Şanlıurfa, Hatay (Antakya), Samsun, Malatya, Erzurum, İstanbul Havalimanı, İzmit (Kocaeli), Van gibi şehirlere seferler düzenleyen firma her daim müşteri memnuniyeti ve güvenliğini ön planda tutarak alanında büyük ilerlemeler kaydetmeyi hedeflemektedir.


Otobüs Filosu

Çanakkale Anafartalar Turizm, otobüs filosunda bulunan gelişmiş araçları ile sizlere keyifli bir yolculuk deneyimi sunmayı hedeflemektedir.  Bünyesinde bulunan araçlar Travego ve Neoplan markadır. Araçlarında her zaman gerekli kontroller yapılarak seferler düzenlenmektedir. Ayrıca yine yolculuk sonrasında da araçların teknik kontrolleri yapılmaktadır.


İkram ve Hizmetler

Hemen her konuda detaylı hizmet sunan firma, araç içerisinde bulunan aralıklı 2+2 veya 2+1 şeklinde  ve konforlu koltuklarıyla yolcularına hizmet vermektedir. Koltukların üzerinde bulunan okuma lambaları ile de dilediğiniz saatte kitap veya dergi okuyabilirsiniz. Seyahat boyunca yolculara çeşitli ikramlar da yapılmaktadır.

Bilet.com ile istediğiniz gün ve saatte, oturduğunuz yerden bilet alabilir ve gönül rahatlığıyla yolculuk yapabilirsiniz. 

Çanakkale Anafartalar Turizm İletişim

Telefon: 02862136676
E-Posta: info@anafartalar.com.tr
Website:

Adres:
Cevatpaşa Mah. Pirireis Cd. No:82/2 Çanakkale/Türkiye

Çanakkale Anafartalar Turizm Seferleri

Çanakkale Anafartalar Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Çanakkale Anafartalar Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok