Can Bingöl Turizm Online Otobüs Bileti

Can Bingöl Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Can Bingöl Turizm Hakkında

Can Bingöl Turizm


Bingöl merkezli olarak 2018 yılında kurulmuş olan Can Bingöl Turizm, belirlemiş olduğu uluslararası alanlarda yolcu taşımacılığı sektöründe rol model bir şirket olma misyonu ve çalışanları dahil olmak üzere özellikle de müşteri beklentilerini ön planda tutarak hayatı daha kolay hale getirecek çözümler bulma vizyonu ile varlığını devam ettirmektedir. “Daima en iyiye doğru yolculuk” sloganını benimseyen firma, kendi alanında öncü olmayı hedeflemektedir.


Seferleri

Kurulduğu günden bu yana hizmet kalitesini geliştirme odaklı hareket eden firma; Bingöl, Elâzığ, Malatya, Diyarbakır, Kovancılar gibi il ve ilçelere düzenli olarak seferler düzenlemektedir. Firma, sefer düzenlerken, özellikle de hedeflenen saatte güvenli bir şekilde varış bölgesine ulaşmayı sizlere garanti etmektedir. “Tek amacımız müşteri memnuniyetimiz” şeklinde hareket eden firma, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak gelişmeye devam etmektedir.


Otobüs Filosu

Teknolojik gelişmeleri sürekli olarak takip eden bu firma, bünyesinde bulunan donanımlı araçlarıyla sizlere güvenilir bir yolculuk sunmakla birlikte otobüslerinde alanında uzman şoför ve personellerle çalışmaktadır. Otobüs filosunda toplamda 3 araç bulunurken, araçların ortalama yaşı 5’tir.  Araçlar, yolcuların konforunu sağlayacak şekilde tasarlanmış olup, uzun süre kullanıma da oldukça uygundur.


İkram ve Hizmetler

Bünyesinde bulundurduğu donanımlı araçları ile, okullar tarafından planlanan okul gezileri, şehirler arası veya şehir içi geziler, kültür ve doğa turları ve düğün, sünnet, nişan, kına gibi kutlamalar kutlamalar için sık sık seferler düzenlemektedirler. Ayrıca turlar hem hafta içi hem de hafta sonu yapılmaktadır.  Aynı zamanda bu gezi ve turlar için, şoför dahil araç kiralama seçeneği de yine yolcularına sunan firma, yolculuk süresince yiyecek-içecek ikramı dahil pek çok alanda sizlere hizmet vermektedir. Araçlarda koltuk arkası ekranlar, koltuk üzerinde bulunan okuma lambaları, tek kullanımlık kulaklıklar ve kablosuz internet yolcuların kullanımına sunulan alternatif hizmetlerdir.

Can Bingöl Turizm ve pek çok otobüs bileti satın alabileceğiniz Bilet.com ile, size uygun bileti rahatlıkla alabilirsiniz. 

Can Bingöl Turizm İletişim

Telefon: 0531 395 30 34
Telefon: 0531 395 30 33
Website:

Adres:
Recep Tayyip Erdoğan mahallesi 8.ci sok. Karagöz AP.blk.no.5 kapı no, D:6, 12000 merkez/Bingöl

Can Bingöl Turizm Seferleri

Can Bingöl Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Can Bingöl Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok