Çameli Koop Online Otobüs Bileti

Çameli Koop En Popüler Otobüs Seferleri


Çameli Koop Hakkında

Çameli Koop

Çameli Koop Turizm, 1990 yılında Çameli otobüsçüler Kooperatifi tarafından Denizli’de kurulmuştur. Kurucuları arasında Halim Çakar, Zeki Kaya, Bekir Tosun, Sabahattin Turhan ve Arif Gümüş’tür. Çeşitli düğün, gezi ve bazı organizasyonlar için de servis hizmeti sağlayan bir firma olma özelliği taşımaktadır. Kurulduğu il günden beri kurumsal kimliği doğrultusunda kurallara bağlı bir şekilde hizmet sunarak varış noktasına en güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşmayı amaçlamaktadır.


Seferleri

Özellikle kurulduğu belirli bir bölgede varlığını uzun yıllardır devam ettiren firmanın, Türkiye genelinde herkese hizmet vermekte olan şubeleri; Dalaman, Çameli, Denizli, Ortaca, Fethiye, Muğla ve bunun gibi birçok il ve ilçe şeklinde sıralanmaktadır. Firmanın ortalama bilet fiyatı ise 44 TL’dir. Fakat bu yolculuğun süresi ve yolculuk şekline göre de değişiklik göstermektedir. Yerel bir yolcu taşıma firması olmasıyla birlikte gün geçtikçe büyüme odaklı seferlerini düzenlemeye devam etmektedir. Sabah saat 07:00’da yapılmaya başlanan seferler kış mevsiminde 18:00’e yaz mevsiminde ise 20:00’a kadar yapılmaktadır.


Otobüs Filosu

Kurulduğu günden bu yana otobüs kapasitesini yükselten ve yerel bir otobüs firması olma özelliği taşıyan firma, toplamda 24 araçlık bir otobüs filosuna sahip olmasının yanında, filoda bulunan araçların da yaşı ise ortalama 5’tir. Araçların markları ise Otokar Sultan ve Isuzu Nova’dır. Araçlarda devamlı olarak teknik kontrollerin yapılmasının yanı sıra son teknoloji ile uyumlu, donanımlı araçlarla seferler yapılmaktadır.


İkram ve Hizmetler

Çameli Koop Turizm, yolcularına yolculuk boyunca her koltuğun arkasında bulunan ve genel yayın yapan TV ekranları, kişiye özel olarak dağıtılan kulaklıklar ve her koltuğun üzerinde yolcuların kullanımına açık okuma lambaları gibi hizmetler sunmaktadır. Firmanın yolculuk süresi boyunca mola verdiği dinlenme tesisleri bulunmamaktadır. Sadece alternatif olarak hizmet alanları doğrultusunda Çameli Yazıhanesini yolcuların kullanımına sunmuş olup, orada belirli ikramlarda bulunarak yolcuların dinlenmeleri için ayarlamıştır.

Sizlerde bilet.com aracılığı ile istediğiniz her an şubeye gitmeye gerek kalmadan dilediğiniz firmaya ait otobüs bileti satın alabilir ve güvenli bir şekilde yolculuk yapabilirsiniz.  

Çameli Koop İletişim

Telefon: (0258) 571 55 46
Website:

Adres:
Yeni Mahalle Çameli Denizli

Çameli Koop Seferleri

Çameli Koop En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Çameli Koop Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (2)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

5

2 Değerlendirme

A****

****

21-04-2022

Zamanında ve oldukça rahat ulaşım sağladık


***

T****

19-05-2021

Güzel bir yolculuktu :)