Çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm Otobüs Bileti Al

Çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm Hakkında

Çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm

ÇAĞDAŞ KİĞI KARAKOÇAN TURİZM OTOBÜS FİRMASI

Çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm otobüs firması konforlu seyahatlerin vazgeçilmez adresi olmaya devam ediyor. Müşteri memnuniyetini yüzde yüz gibi bir orana çekmek isteyen Çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm seyahat süresince yolcuları memnun edecek en iyi hizmeti sağlıyor. Çağın yeniliklerine ayak uydurmak ve yolcuların olabilecek bütün beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için otobüs firması otobüslerine yeni özellikler eklemeye devam etmektedir.

OTOBÜS FİLOSU

Yolculuğunuzun huzurlu ve rahat geçmesi için otobüs çalışanları ve otobüsünüzün durumunun iyi olması gerekir. Bu bilen otobüs firması size daha iyi bir hizmet verebilmek için seyahatlerde yeni otobüsler kullanmakta ve kullandıkları otobüslerin bakımını sık sık yaptırmaktadır.
  • Yılların usta otobüs şoförleri ile çalışan otobüs firması uzun süreli seferlerde şoförlerin dinlenmesi ve daha iyi bir yolculuk için şoför değişimleri yapmaktadır.
  • Otobüs içinde farklı özelliklere sahip koltukları bulundurmaktadır. Çift kişilik koltuk imkanına ek olarak yalnız yolculuk geçirmeyi planlayan yolcular için de tekli koltuklar mevcuttur. Her koltuk yetişkin bir insanın rahatlıkla sığacağı boyutlara sahiptir.
  • Her yolcu için televizyon izleme, film izleme, müzik dinleme, oyun oynama gibi imkanları sunan özel tablet ekranlar mevcuttur. Otobüs filosunu yeni otobüslerin oluşturması ve sık sık otobüs bakımlarının yapılması sayesinde yolculuk boyunca ekran keyfinizi bozacak herhangi bir durum yaşanmamaktadır. 
  • Otobüs içinde wifi ve hem usb şarj imkanı hem de prizli şarj imkanı vardır.

POPÜLER GÜZERGAHLARI

Sefer sayısını ve güzergah çeşitlerini arttıran Karakoçan turizm birçok popüler güzergah için hizmet vermektedir. En popüler durakları arasında Bingöl, Malatya, Darende, Kırıkkale, Ankara, Düzce, Bolu, İstanbul gibi durakları sayılabilir. Daha birçok şehir için de seyahat hizmeti verilmektedir. Sitemiz üzerinden gitmek istediğiniz şehir için Karakoçan turizm otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.
  • Güzergahlarını tamamlarken seferi tahmin edilen süre içinde tamamlamaya özen gösterilir. Araç muayenesi sefer öncesinden yapıldığı için teknik herhangi bir sorun yaşanmasına izin verilmez.
  • Yolcu indirilip bindirilen durakları çok sık olmamakla birlikte duraklarda fazla zaman kaybedilmez. Gideceğiniz ile göre ekspres seferler de mevcuttur.

İKRAM, HİZMET VE PROGRAMLAR

İşini severek ve memnun olarak yapan otobüs firması çalışanları güler yüzlü ve kibar hizmet almanızı sağlamaktadır. Seyahat süresinde ihtiyaçlarınız konusunda yardım alabileceğiniz otobüs muavini mevcuttur. Seyahat süresinde sizi memnun edecek bol seçenekli ikram servisleri tekrarlanmaktadır. Daha önce otobüs firması ile hiç yolculuk yapmadıysanız pişman olmayacağınız, konforlu bir yolculuk için hemen sitemizden otobüs biletinizi alabilirsiniz. Uygun fiyatlara kaliteli ve güler yüzlü hizmetin adresi Karakoçan turizmdir. Karakoçan turizm otobüs biletlerini almanın en güvenilir ve ekonomik yolu da sitemizdir. 
 

Çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm İletişim

Telefon: 0424 711 21 34
Website:

Adres:
Altıntepsi Mah.Büyük İstanbul Otogarı Peron 1, 34035 Bayrampaşa/İstanbul

Çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok