Boyter Turizm Online Otobüs Bileti

Boyter Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Boyter Turizm Hakkında

Boyter Turizm

Boyter Turizm

 
2018 yılında Kırıkkale merkezli olarak hizmet vermeye başlayan Boyter Turizm, yolcularını maksimum güvenilirlikte olan son model araçlarıyla Ankara-Kırıkkale, Kırıkkale-Ankara noktaları arasında taşımaktadır. Boyter Turizm ile yolculuğunuz hem keyifli hem konforlu geçecek. Kaliteli, güvenli ve keyifli bir Ankara-Kırıkkale seyahati için Boyter Turizm doğru adres!
 

Otobüs Filosu

 
Düzenli periyotlarla bakımları yapılan bir otobüs filosuna sahip olan Boyter Turizm, yolcularına en yüksek memnuniyeti sağlama amacıyla yola çıkmaktadır. Boyter Turizm otobüs filosundaki araçlar sık sık araç muayesinden geçer. Bu nedenle içiniz rahat bir şekilde yolculuğunuzun tadını çıkartabilirsiniz. Otobüsler sürekli olarak dezenfekte edilmektedir. Herhangi bir hijyen kaygısı taşımadan koltuklarınızda arkanıza yaslanabilir, keyifle dışarıyı seyredebilirsiniz. En iyi otobüslerle yolcularını taşıyan araçların koltukları son derece rahat ve kullanışlıdır. Sırt ve bel ağrılarınız, otobüs yolculuklarınızı çileye çeviriyorsa Boyter Turizm araç filosundaki otobüsler sayesinde böyle bir durum yaşamayacaksınız. Arkanıza rahat bir şekilde yaslanıp size ikram edilen içeceklerinizi yudumlayarak güzel iki şehrimiz arasında yolculuğunuzu tamamlayacaksınız.
 

Popüler Güzergahları

 
Boyter Turizm, Ankara ve Kırıkkale şehirlerimiz arasında hizmetini vermektedir. Bu güzergahta en uygun fiyatlı ve en profesyonel çalışanlara sahip olan Boyter Turizm firması, müşteri memnuniyeti yüksek bir firmadır. Ayrıca Boyter Turizm’in Kırıkkale’de genel merkezi bulunmaktadır.
 
Otobüsler bazı belirlenen ve anlaşılan noktalarda yolcuların ihtiyaçlarını giderebilmeleri adına kısa molalar düzenleyebilecektir. Boyter Turizm’in anlaştığı dinlenme tesisinde verilen molanız sırasında, lezzetli yemekleri yiyebilecek ve isterseniz hediyelik eşya satın alabileceksiniz.
 

İkram, Hizmet ve Programlar

 
Boyter Turizm, yolculuğunuz sırasında su, kahve, kek, çay, bisküvi gibi ikramlarıyla yolculuğunuza tat katacak. Tecrübeli şoförlerin kullandığı en son model araçlarıyla sizi iç rahatlığınızı maksimum seviyede tutabileceğiniz bir Ankara-Kırıkkale yolculuğu sunacak. Memnun olmadığınız herhangi bir durumda firma sizin avantajlı olmanız için tüm olanaklarını kullanacaktır. Rahatsız olduğunuz durumlar olursa personel desteği tüm yolculuk sırasında sizlere sağlanacak.
 
Ankara ve Kırıkkale güzergahında en mutlu ve konforlu yolculuk edeceğiniz tek adres Boyter Turizm!  

Boyter Turizm İletişim

Telefon: 2120000000
Telefon: 0543 497 76 70
E-Posta: Boyter@obilet.com
Website:

Adres:
Yenişehir Mah. 284. Sokak No:11 Yahşihan / Kırıkkale

Boyter Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Boyter Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok