Bingöl Elaziğ Vip Turizm Online Otobüs Bileti

Bingöl Elaziğ Vip Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Bingöl Elaziğ Vip Turizm Hakkında

Bingöl Elaziğ Vip Turizm


Kurucusu Kadri Aybek olan firma, Bingöl merkezli kurulmuştur. 2018 yılında kurulan firma, çalışma standartlarına uygun bir şekilde çalışmaktadır. Yolcuların bütçesine yönelik bilet fiyatları olan firma, yakın şehirler arasında yolcu taşıma hizmeti vermektedir. Her geçen gün büyüyerek müşteri skalasını genişletmeyi hedefleyen firma, çalışanlarına ve konuklarına saygı ve sevgi çerçevesinde muamele etmektedir. Verdiği hizmetlerle yerel karayolu yolcu taşımacılığı konusunda öncü isimlerden biri olmayı hedefleyen firma, teknolojik gelişmeleri takip ederek seyahat kalitesini arttırmaya yönelik çalışmalar yapmaktadır.


Seferleri

Şirkete ait sefer arasında Malatya ve Elazığ vardır. Bilet fiyatları konusunda oldukça uygun taşımacılık yapılmaktadır. Firmanın düzenlediği seferlerdeki bilet fiyatları yaklaşık 30 TL civarında olup, firmanın otobüsleri Bingöl Otogarı’nda 9 ve 10 numaralı peronlardan hareket etmektedir.


Otobüs Filosu

Firmaya ait otobüsler oldukça gençtir. Yaklaşık 4 yıllık bir firmanın otobüs filosunda 11 tane otobüs vardır. Otobüslerin maksimum yaşları 4’tür.


İkram ve Hizmetler

Araç içi hizmetlerinde birçok seçenek yolculara sunulmaktadır. Sürekli kullanılabilecek ücretsiz internet erişimi sayesinde yolcular keyifli anlar yaşamaktadırlar. Tek kullanımlık kulaklıklar her yolcuya özel olarak dağılmakta olup yine kişiye özel ekranlar mevcuttur. Ayrıca seyahat boyunca küçük ikramlıklar da yolculara servis edilmektedir.

Bilet.com’da bu firmanın ve diğer yerel firmaların biletlerine ulaşabilirsiniz. Diğer yerel firmalarla karşılaştırma yaparak size en uygun bileti bilet.com’da bulabilirsiniz.

Bingöl Elaziğ Vip Turizm İletişim

Telefon: 0544 426 30 23
Telefon: 0544 426 30 16
E-Posta: info@bingolvip.com
Website:

Adres:
Yenişehir Mahallesi, Beşyol Kavşağı, Gül Taksi Yanı, Merkez / Bingöl

Bingöl Elaziğ Vip Turizm Seferleri

Bingöl Elaziğ Vip Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Bingöl Elaziğ Vip Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok