Bilecik Yozgat Otobüs Bileti

Bilecik - Yozgat Otobüs Seferleri

Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Bilecik - Yozgat Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Bilecik Hakkında

Güney Marmara bölgesinin  en eski yerleşim yerlerinden olan Bilecik, 209 bin kişilik nüfusuyla pek kalabalık olmayan  kentlerden biridir.

Osmanlı İmparatorluğu’nun doğduğu kentlerden olan Bilecik, ormanlarının zenginliği yönünden en şanslı kentlerden biridir. Oldukça az bir nüfusu olan Bilecik, üniversitesi dışında pek de genç nüfusa hitap eden bir yer değildir. Mübadele zamanında Muhacirlerin yerleştirildiği Bilecik, doğa güzelliklerinin yoğun olduğu bir kenttir.

Yaylaları, yeşillikleri ve mavilikleriyle tarihi bir Anadolu kenti olan Bilecik, tarihi mekanlarıyla da meşhurdur. Mesire yerlerini sevenler için bol seçeneklerle karşılaşabilecekleri Bilecik, Saat Kulesi, Belekoma kalesi, Mehmet Paşa Kervansarayı ile oldukça meşhurdur.

Ertuğrul Gazi türbesi de Bilecik kentinde yer almaktadır ve tarihi alanlarda da bir hala Osmanlı’dan kalma eserleri bulunan ve gezilecek birçok alanı olan Bilecik, büzme tatlısıyla da oldukça ünlüdür. 

En Popüler Bilecik - Yozgat Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Bilecik - Yozgat Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Bilecik Yozgat arasında sefer yapan otobüs firmaları firmalarıdır.
En ucuz Bilecik Yozgat otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Yozgat Hava Durumu

 • az bulutlu
  Cum
  az bulutlu
  -9°C
 • açık
  Cmt
  açık
  -5°C
 • parçalı bulutlu
  Paz
  parçalı bulutlu
  2°C
 • kapalı
  Pzt
  kapalı
  7°C
 • kapalı
  Sal
  kapalı
  10°C

Haritada Yozgat

Yozgat Hakkında

Nüfus
419.440
Plaka
66
Telefon Kodu
354