Bilecik Kars Otobüs Bileti

Bilecik - Kars Otobüs Seferleri

Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Bilecik - Kars Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Bilecik Hakkında

Güney Marmara bölgesinin  en eski yerleşim yerlerinden olan Bilecik, 209 bin kişilik nüfusuyla pek kalabalık olmayan  kentlerden biridir.

Osmanlı İmparatorluğu’nun doğduğu kentlerden olan Bilecik, ormanlarının zenginliği yönünden en şanslı kentlerden biridir. Oldukça az bir nüfusu olan Bilecik, üniversitesi dışında pek de genç nüfusa hitap eden bir yer değildir. Mübadele zamanında Muhacirlerin yerleştirildiği Bilecik, doğa güzelliklerinin yoğun olduğu bir kenttir.

Yaylaları, yeşillikleri ve mavilikleriyle tarihi bir Anadolu kenti olan Bilecik, tarihi mekanlarıyla da meşhurdur. Mesire yerlerini sevenler için bol seçeneklerle karşılaşabilecekleri Bilecik, Saat Kulesi, Belekoma kalesi, Mehmet Paşa Kervansarayı ile oldukça meşhurdur.

Ertuğrul Gazi türbesi de Bilecik kentinde yer almaktadır ve tarihi alanlarda da bir hala Osmanlı’dan kalma eserleri bulunan ve gezilecek birçok alanı olan Bilecik, büzme tatlısıyla da oldukça ünlüdür. 

En Popüler Bilecik - Kars Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Bilecik - Kars Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Bilecik Kars arasında sefer yapan otobüs firmaları firmalarıdır.
En ucuz Bilecik Kars otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Kars Hava Durumu

 • kar yağışlı
  Per
  kar yağışlı
  3°C
 • hafif kar yağışlı
  Cum
  hafif kar yağışlı
  -4°C
 • kar yağışlı
  Cmt
  kar yağışlı
  -4°C
 • kapalı
  Paz
  kapalı
  -4°C
 • parçalı az bulutlu
  Pzt
  parçalı az bulutlu
  -3°C

Haritada Kars

Kars Hakkında

Nüfus
292.660
Plaka
36
Telefon Kodu
474