Biga Kale Online Otobüs Bileti

Biga Kale En Popüler Otobüs Seferleri


Biga Kale Hakkında

Biga Kale Turizm

Çanakkale merkezli olarak kurulan Biga Kale Turizm firması, 2008 senesinden beri yolcularına, yüksek standartlı otobüs filosuyla hizmet vermektedir. Yolcularını kendi özel aracındaymış gibi rahat ve konforlu hissetmesini sağlayarak,  yüksek müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Güleryüzlü ve seçkin personellere sahip olan Biga Kale Turizm, araçlarımıza bindiğiniz andan yolculuğunuzun son anına kadar sizin rahatınız için elinden geleni yapacaktır.
 

Otobüs Filosu

Son teknoloji araçlara sahip olan otobüs filosuyla Biga Kale Turizm, sizlere güvende hissedeceğiniz bir yolculuk fırsatı sunacaktır. Firmanın araçları düzenli olarak bakıma alınarak, araçların güvenilirliği en yüksek ve en emniyetli seviyede tutulmaktadır. Aynı zamanda rutin olarak temizliği yapılarak hijyenik bir ortam sunulmaktadır. Keyifli seyahatlerinizi planlarken aklınızda soru işaretleri olmadan, gönül rahatlığıyla Biga Kale Turizm’e yer verebilirsiniz.
 
Biga Kale Turizm, yurtiçi yolcu taşımacılığı hizmetiyle beraber VIP yolcu taşımacılığı ve organizasyon taşımacılığı hizmetleriyle de sizlerle!
 

Popüler Güzergahları

Biga Kale Turizm ile ülkemizin en güzel lokasyonlarına seyahatlerinizi planlayarak keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Otobüslerin bazı kalkış noktaları: Bursa, Bursa Fakülte, Biga, Çan, Çanakkale, Ezine, Lapseki. Firmanın bazı kalkış ve varış güzergah noktaları şu şekilde:
 
  • Bursa kalkışlı otobüslerin güzergahı: Biga, Çan, Çanakkale, Ezine, Geyikli, Lapseki.
  • Bursa Fakülte kalkışlı otobüslerin güzergahı: Biga, Çan, Çanakkale, Ezine, Geyikli, Lapseki.
  • Biga kalkışlı otobüslerin güzergahı: Bandırma, Bursa, Çanakkale, Erdek.
  • Çan kalkışlı otobüslerin güzergahı: Bursa.
  • Çanakkale kalkışlı otobüslerin güzergahı: Bursa, Biga.
 
Otobüsler belirli noktalarda bazı dinlenme tesislerinde mola verecektir. Biga Kale Turizm’in anlaştığı dinlenme tesislerinde verilen molalarınız sırasında, en lezzetli yemekleri yiyebileceksiniz ve dilerseniz hediyelik eşya alışverişleri yapabileceksiniz.
 

İkram, Hizmet ve Programlar

 
Biga Kale Turizm, yolculuğunuz esnasında çay, su, kahve, meyve suyu, atıştırmalıklar vb. ikramlarıyla sizi en güzel şekilde misafir edecek. Yolculuğunuz sırasında bu ikramlardan dilediğiniz gibi yararlanabileceksiniz. En ufak bir sorununuzda personeller  sorununuzu çözmek için elinden geleni yapacaktır. Biga Kale Turizm, tecrübeli şoför ve muavin kadrosuyla sizi varacağınız noktaya en güvenilir ve en konforlu şekilde ulaştıracak.
 
Marmara Bölgesi’nin en keyifli seyahat noktalarına Biga Kale Turizm ile ulaşarak, güvenilir bir yolculuğun tadını çıkartın!

Biga Kale İletişim

Telefon: 0546 717 17 17
E-Posta: bilgi@bigakale.com.tr
Website:

Adres:
Sakarya Mah. Şehit Yarbay Necdet Hoşgör Cad. No:5 Çanakkale Adres: Cevatpaşa Mah. Veli Yaşın Cad. No:49/1 ( Dörtyol )

Biga Kale Seferleri

Biga Kale En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Biga Kale Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok