Bayramiç Seyahat Otobüs Bileti

Bayramiç Seyahat Hakkında Bilgiler

Satış Durumu
Satışa Açık
Durak Sayısı
Genel Merkezi
Kuruluş Tarihi
Firma Puanı
0 / 5

Bayramiç Seyahat Hakkında

Bayramiç Seyahat

1993 yılında kurulmuş olan Bayramiç Seyahat Çanakkale merkezli olarak hizmet vermekte olan seyahat firmasıdır. Hamza Özer tarafından kurulmuştur.

Hizmet ve Programları 

Yolculuk sırasında müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak adına çay, kahve, soğuk meşrubat, kek ve açık büfe ürünleri ikram edilmektedir.
Araçlar içerisinde yolcuların konforlu bir şekilde yolculuk yapabilmesi için kulaklık, televizyon, internet, radyo, okuma lambası bulunmaktadır.

Seferleri

Çanakkale merkezli olarak faaliyet göstermekte olan Bayramiç seyahat seferleri ile Çanakkale’nin farklı ilçelerine ulaşım olanağı sağladığı gibi Türkiye’nin pek çok farklı şehirlerinde de ulaşım sağlamaktadır. Çanakkale, altınoluk, Edremit, Akçay, Küçükkuyu ve Balıkesir bölgelerine seferleri bulunmaktadır.

Otobüs Filosu 

Araç filosu firmanın toplamda 8 otobüsten oluşmaktadır.
 

Bayramiç Seyahat İletişim

Telefon: (0286)-773-18-01
Fax 0 286 773 33 58
E-Posta: [email protected]

Adres:
Kemal Paşa Mh. Belediye İş Mrk. No:107 ÇANAKKALE Belediye Oto Garajı BAYRAMİÇ

Bayramiç Seyahat Seferleri

Bayramiç Seyahat Sağladığı İmkanlar

Wi-fi
Koltuk Ekranı
USB Girişi
Priz
İkram

Bayramiç Seyahat SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Bayramiç Seyahat firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Bayramiç Seyahat firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Bayramiç Seyahat otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Bayramiç Seyahat otobüs firmasında da geçerlidir.
Bayramiç Seyahat otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Bayramiç Seyahat biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Bayramiç Seyahat otobüs biletini alabilirsiniz.
Bayramiç Seyahat otobüs firması başlıca Afyonkarahisar, Bolu, Sakarya şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 3 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Bayramiç Seyahat otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Bayramiç Seyahat Hakkında Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok