Batman Yozgat Otobüs Bileti

Batman - Yozgat Otobüs Seferleri

Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Batman - Yozgat Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Batman Hakkında

Binlerce mağara bulunan Batman, en eski yerleşim yerlerinden biridir. Malabadi Köprüsü şarkılara konu olan güzelliği ile hala ilgi çeken bir yerdir.


Anadolu’nun en eski yerleşim yerlerinden olan Batman, çay ve çiçek çeşitlerinin bulunduğu Sason bölgesiyle de oldukça ünlüdür. Kentte Kürt nüfus çoğunluktadır ve petrol rezervlerinin keşfedilmesiyle ekonomik açıdan da önemli bir yatırım alanı haline gelmiştir.

Gercüş, Hasankeyf ve Beşiri ilçeleriyle  1990 yılından beri il olma özelliği kazanmış olan bu kent, hızla olmasa da yavaş ve etkili bir şekilde ekonomik açıdan gelişmeye başlamıştır. Bölgede bir havalimanı bile bulunmaktadır ve aktif uçuşlar gerçekleştirilmektedir.

Batman kentinde hamur işleri, çorbalar, yöresel yemek satan restoranlar popülerdir. Doğa yürüyüşleri, manastır gezileri, kaleler ve köprüler oldukça önemlidir.

En Popüler Batman - Yozgat Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Batman - Yozgat Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Batman Yozgat arasında sefer yapan otobüs firmaları firmalarıdır.
En ucuz Batman Yozgat otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Yozgat Hava Durumu

 • parçalı az bulutlu
  Cmt
  parçalı az bulutlu
  4°C
 • az bulutlu
  Paz
  az bulutlu
  7°C
 • kapalı
  Pzt
  kapalı
  8°C
 • az bulutlu
  Sal
  az bulutlu
  9°C
 • hafif yağmur
  Çar
  hafif yağmur
  4°C

Haritada Yozgat

Yozgat Hakkında

Nüfus
419.440
Plaka
66
Telefon Kodu
354