Batman Yıldızlar Turizm Online Otobüs Bileti

Batman Yıldızlar Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Batman Yıldızlar Turizm Hakkında

Batman Yıldızlar Turizm

Batman Yıldızlar Turizm, 2013 kuruluş tarihli olup Batman genel merkezli bir karayolu taşımacılığı firmasıdır. Firma kurucusu Mehmet Şah Erestir. Batman Yıldızlar Turizm 94 durak noktasına sahiptir. Batman'ın yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren önemli firmalarından biri olma özelliğine sahiptir. Online Batman Yıldızlar Turizm otobüs bileti indirimli olarak satışa sunulmaktadır.
 
 Karayolu üzerinde seyahat tercihinde bulunan yolcularına yüksek konforda hizmet sağlamayı ilke edinmiş bir firmadır. Bu sayede müşterilerine eşsiz ülke manzaraları eşliğinde keyifli bir seyahat geçirme olanağı sunan hizmet kalitesine sahiptir.
 

 Düzenlenen Seferler

 
 Batman Yıldızlar Turizm Türkiye'nin çeşitli noktalarına seferler düzenleyen önemli bir firma olma özelliğine sahiptir. Firmanın düzenlemekte olduğu en popüler sefer arasında ise;
 
 - İstanbul ve Ankara arasında gerçekleştirilen seferler,
 - İzmir ve İstanbul arasında düzenlenen seferler,
 - İstanbul ve Edirne arasında düzenlenen seferler,
 - Adana ve Ankara arsında düzenlenen seferler,
 - Antalya ve İstanbul arasında düzenlenen seferler,
 - Ankara ve Antalya arasında düzenlenen seferler,
 - İstanbul ve Bursa arasında düzenlenen seferler,
 - Ankara ve Kastamonu arasında düzenlenen seferler yer almaktadır.
 

 Firmanın Araç Filosu Ve Sunduğu İmkanlar

 
 Batman Yıldızlar Turizm, tüm yolcularına konforun yüksek seviyede sağlanmak üzere tasarlanmış modern otobüslerle hizmet sunmaktadır. Otobüslerin tamamında koltuk arkası geniş ekrana sahip TV'ler bulunmaktadır.
 
 Araçların tamamı konforlu ve rahat bir yolculuğun mümkün olmasını sağlayan dizayna sahiptir. Otobüslerin tamamında araç içi internet bağlantısı bulunmaktadır. Firmanın otobüslerinde seyahat eden yolcuların tamamı sunulan imkanlardan sınırsız olarak yararlanma hakkına sahiptir. S
 
 Sunulan internet bağlantısı sayesinde hayattan kopmadan seyahatlerinizi keyifli anlara dönüştürerek gerçekleştirmeniz mümkün hale gelmektedir. Ayrıca sunulan imkanlarla yolculuğunuz süresince müzik, film, oyun oynama keyfini yaşayarak seyahatinizi keyifli anlara dönüştürebilirsiniz.
 

 Sunduğu Sefer İkramı ve Servis Hizmetleri

 
 Batman Yıldızlar Turizm, yolcularına maksimum düzeyde konforu sağlamak adına her türlü olanağı sunmaktadır. Yolculuk süresince müşterilerinin konforunu ve ihtiyaçlarını karşılamak adına güler yüzlü personeliyle hizmet vermektedir.
 
 Otobüslerin tamamında araç içi sıcak ve soğuk ikramlar sunulmaktadır. Bu sayede yolculuğunuz süresince her anından keyif alabileceğiniz bir seyahat deneyimi yaşamanız sağlanmaktadır.
 
 Ev konforunda seyahat imkanını tüm müşterilerinin hedefine sunan bir firma olma özelliği barındırmaktadır. Batman Yıldızlar Turizm, bu noktada önemli bir başarı sağlayan seçkin bir marka olarak karşımıza çıkmaktadır.
 
 Özellikle uzun mesafeli seyahatlerde konforun önemi çok daha fazla artmaktadır. Bu bilinçten yola çıkan Batman Yıldızlar Turizm, sunduğu araç içi imkanlarla müşterilerini memnuniyeti için çalışmaktadır. Bunun için konuklarının yolculukları esnasında her türlü ihtiyacını karşılamaya büyük bir titizlik gösterilmektedir.
 
 Yolcunun ihtiyaç duyması durumunda host çağırabileceği butonlar bulunmaktadır. Bu buton sayesinde her yolcu araç içinde hizmet veren hosta/hostlara ihtiyaçlarını kolaylıkla ifade edebilme olanağı sunmaktadır. Bu sayede yolcularının her birini gitmek istediği noktaya yüksek konforda ulaştırmayı amaçlamaktadır.
 

Batman Yıldızlar Turizm İletişim

Telefon: 444 34 72

Adres:
Pazar Mahallesi Batman Belediyesi Şehirler Arası Otogar No:45 Batman

Batman Yıldızlar Turizm Seferleri

Batman Yıldızlar Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Batman Yıldızlar Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok