Batman Van Turizm Online Otobüs Bileti

Batman Van Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Batman Van Turizm Hakkında

Batman Van Turizm


Batman Van Turizm merkezi Batman’da olan Van’a yerel yolcu taşımacılığı yapan genç bir firmadır. 2019 yılında hizmete başlamıştır. Firmada çalışan personeller ve şoförler alanlarında uzman ve uzun yıllardır işlerini yapmaktadırlar. Çalışma ekibinde güler yüzlü ve işinde iyi olan personeller bulunmaktadır. Genç bir firma olmasına rağmen yerel taşımacılık konusunda öncü firmalardan biridir. Firmanın misyonu; yolculara kaliteli ve güvenli seyehat hizmeti sunmaktır. Müşterilerin güvenlerini kazanarak daha geniş lokasyonlara hizmet vermek ve devamlılığı sağlamak firmanın kabul ettiği vizyonudur.


Seferleri

Batman – Baykan, Batman – Bitlis, Van – Tatvan, Batman – Van, güzergâhlarına yolcu taşımacılığı yapan yerel bir firmadır. Çok fazla sefer güzergâhına sahip değildir. Ancak çok fazla şehre seferler düzenleyen büyük firmalar kadar kaliteli yolculuk hizmetine sahiptir.


Otobüs Filosu

Batman ve Van arasında köprü vazifesi gören firmanın otobüs filosunu 7 adet araç oluşturmaktadır. Otobüsler Travego ve Setra markalı araçlardır. Kısa mesafe seferlerinde oldukça rağbet gören firmanın otobüslerinin iç dizaynı yolcuların rahat edebileceği şekilde tasarlanmıştır.


İkram ve Hizmetler

Batman’a ve çevre illere hizmet veren firmanın seferlerinde belirli aralıklarla ikramlar dağıtılmaktadır. Taze ve çeşidi fazla olan yiyecekler yolcuların güzel vakit geçirmeleri için olmazsa olmazlardandır. Araçlardan bulunan kablosuz internet yolcuların kaliteli anlar geçirebilmesi için oldukça önemli bir hizmettir. Koltukların arkasındaki ekranlar sayesinde de yolculuk vakti sıkılmadan geçmektedir.

Bilet.com internet sitesinden gideceğiniz bölgeye ait birçok sefere ulaşmanız mümkündür. Hızlı ve güvenilir bilet alma işlemi için bilet.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Batman Van Turizm İletişim

Telefon: 488 212 34 11
E-Posta: info@batmanvanturizm.com

Adres:
Hilal Mah. Nergis Cad. No : 161/1 Batman

Batman Van Turizm Seferleri

Batman Van Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Batman Van Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok