Batı Antalya Tur Online Otobüs Bileti

Batı Antalya Tur En Popüler Otobüs Seferleri


Batı Antalya Tur Hakkında

Batı Antalya Tur

Batı Antalya Seyahat , 25 Şubat 2005 tarihinde Antalya’da bulunan 45 üyeli Batı Antalya Otobüsçüler ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi tarafından Batı Antalya Turizm ve Seyahat Limited Şirketi adıyla kuruldu.

Antalya ili ilçesinde konforlu ve rahat ulaşım sağlamayı amaç edinen Batı Antalya Seyahat deneyimli kadrosu ve işini iyi yapan personeliyle yıllardır hem Antalyalılara hem de Antalya’yı ziyaret edenlere hizmet vermetedir.

Antalya’nın pek çok ilçesine ve Fethiye ve Marmaris’e de seferler düzenleyen Batı Antalya Seyahat ayrıcalığı ile yolcular güvenilir, sürekliliği olan ve rahat bir ulaşım sağlamanın keyfini çıkarmaktadır.

Batı Antalya Seyahat verdiği bu hizmetle bölge turizmine de büyük ölçüde katkı sağlamaktadır.

Yolcular istedikleri saatte kolay bir şekilde otobüs bularak seyahat edecekleri noktaya kolaylıkla ulaşabilmektedir.
 

Hizmet ve Programları

  • Batı Antalya Seyahat bünyesinde bulunan ‘Avantaj Kart’la müşterilerine ayrıcalıklı yolculuk hizmeti vermektedir. Yolcular şubelere başvurarak bu kartlara ulaşabilir ve kartın avantajlarından yararlanabilirler.
  • Batı Antalya Seyahat yolcularına internetten bilet alma kolaylığı da tanımaktadır. Bu sayede gideceğiniz noktaya şubeye gitmeden internetten aldığınız biletle ulaşabilme imkanınız bulunmaktadır.
  • Batı Antalya Seyahat filosundaki bir çok araçta 10 inch LCD ekranla tv ve film izleme imkanı sunmaktadır. Ayrıca internet, müzik ve radyo yayını da konforlu koltuklarla birlikte seyahatinizi daha da keyifli kılmak için tasarlanmıştır.


Seferleri

Batı Antalya Seyahat deneyimli kadrosuyla hem Antalya’nın pek çok ilçesine il içi yolcu taşımaktadır hem de Fethiye- Marmaris güzergahına ulaşım taşımaktadır.

Batı Antalya Seyahat ile Demre, Kalkan, Kaş, Kekova, Kınık, Patara, Yeşilköy ve Fethiye’ye seferler düzenlenmektedir.

Uygun fiyatlarla seyahat imkanı sağlayan Batı Antalya Seyahat Demre’ye 3 saat 15 dakika, Fethiye’ye 3 saat 30 dakika, Kaş’a 4 saat, Kalkan’a 4 saat 45 dakika, Kekova’ya 3 saat 45 dakika, Kınık’a 5 saatte varmaktadır.
 

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri

Batı Antalya Turizm Patara, Kekova, Kaş, Kalkan ve Demre seferlerini molalı olarak düzenlemektedir. Mola alanlarında bulunan süper market, yöresel market, tuvalet, mescit, bebek bakım alanları, dinlenme bölümleri, restoran ve fast food seçenekleriyle yolcular bütün ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılamaktadır.
 

Otobüs Filosu

Batı Antalya Turizm yüksek performanslı, son model, süspansiyonlu ve klimalı 85 araçlık filosuyla yolcularına hizmet vermektedir.

Batı Antalya Tur İletişim

Telefon: 902423314081
E-Posta: info@batiantalyatur.com.tr
Website:

Adres:
BÜYÜKŞEHİR OTOBÜS TERMİNALİ KIRSAL KESİM KZ-14 KEPEZ - ANTALYA

Batı Antalya Tur Seferleri

Batı Antalya Tur En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Batı Antalya Tur Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok