Balıkesir Uludağ Vip Online Otobüs Bileti

Balıkesir Uludağ Vip Hakkında

Balıkesir Uludağ Vip

Balıkesir Uludağ Vip

Balıkesir Uludağ Vip firması, yolcu taşımacılığı alanında yıllara dayanan tecrübesi ile en iyi hizmetleri sağlamayı amaçlamıştır. Bu firma, Türkiye üzerinde hemen her rotada seyahat eden geniş bir filo ile faaliyetlerini yürütmektedir. Müşterilerinin konforunu öncelik gözeten firma, deneyimli personeli ile yol boyunca en kaliteli seyahat sürecini size yaşatacaktır.

Otobüs Filosu

Bir otobüs firması için her şeyden önemli olan unsur filonun durumudur. Balıkesir Uludağ Vip firmasının otobüs filosu, yolcu ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilecek yeterlilikte tasarlanmıştır. Üstelik son model otobüslerden meydana gelen bir filo olmasıyla da sıklıkla tercih edilen, güvenilir bir yapıya sahip olmaktadır. Filoda yer alan araçların her biri de periyodik muayeneden eksiksiz bir şekilde geçmekte olup, düzenli olarak temizlik ve bakımları yapılmaktadır. Müşterilerin sağlığı için en kapsamlı hijyen koşulları sağlanmaktadır.

Popüler Güzergâhları

Balıkesir Uludağ Vip ile her bir rota, en meşhur ve görülmeye değer noktalar üzerinden oluşturulmaktadır. Bu sayede, ulaşmak istediğiniz son durağa varıncaya kadar keyifli bir seyahat imkanı elde etmiş olursunuz.
Bu firma otobüsleri ile örneğin Bodrum’a ulaşacak olursanız, belirlenecek olan rota üzerinde aşağıdaki noktalarda durulabilmektedir:
  • Manisa dinlenme tesisleri; yolculuğun ilk aşamasında uğranabilecek duraklardan olan Akhisar ya da Saruhanlı ilçeleri, Manisa’da mola verilebilecek önemli noktalardır.
  • İzmir dinlenme tesisleri; Kemalpaşa ya da Selçuk ilçesinde yer alan dinlenme noktalarında mola verilebilmekte olup, buralarda İzmir’e dair anı olabilecek çeşitli hediyelik ürünler satın alınabilmektedir.
  • Aydın dinlenme tesisleri; Aydın’ın eşsiz havasını ve manzarasını deneyimlemek açısından sizleri çok keyiflendirecektir.
Balıkesir Uludağ Vip ile seyahatiniz boyunca mola vereceğiniz dinlenme durakları ve yolda geçireceğiniz nitelikli zaman, sizleri adeta tatil havasına sokacaktır.

İkram, Hizmet ve Programlar

Firmanın bütün çalışanları deneyimli ve eğitimli ekiplerden oluşmaktadır. Filoda yer alan her bir otobüs için işinde en iyisi olan şoför ve muavinler sizlere hizmet sunacaktır. Düzenli olarak sizlere otobüste ikramlar yapılırken, öncelikle hijyen kurallarına son derece özen gösterildiğini bilmeniz gerekir. Bu sayede içiniz rahat bir şekilde otobüste verilen ikramları tüketebilirsiniz.
Firmanın konforlu koltukları hem rahat hem de ekranlı olmakta olup, bu sayede yolculuk boyunca sıkılmadan eğlenceli vakitler de geçirmeniz mümkün olacaktır.
Balıkesir Uludağ Vip seyahat hizmetlerinden yararlanmak ve keyifli bir yolculuk deneyimlemek için en uygun bilet fiyatlarını bizde bulabilirsiniz.
 

Balıkesir Uludağ Vip İletişim

Telefon: 444 22 22
E-Posta: sikayet@uludagturizm.com.tr
Website:

Adres:
Yeni Şehirlerarası Otobüs Terminali, No: 114 Merkez/Balıkesir

Balıkesir Uludağ Vip Seferleri

Balıkesir Uludağ Vip En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Balıkesir Uludağ Vip Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (2)
Ortalama Puan

1

2 Değerlendirme

R****

A****

14-06-2022

Edremit'ten Balıkesir' 1 Saatlik yol için 45 dk roratlı geldi.


m****

n****

02-08-2021

Bursa'dan Balıkesir'e geldim Beni terminalde bıraktılar dedim ben Balıkesir merkezine gideceğim Toplu taşımaya şoför dedi yok Terminalden senin yerinden bir yolcu almışlar ki ben her seferinde Bursa'dan Balıkesir'e gelince beni merkezde bırakıyorlardı