Balıkesir Turizm Online Otobüs Bileti

Balıkesir Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Balıkesir Turizm Hakkında

Balıkesir Turizm

21 Mart 1997 yılında hizmete bağlamış olan Balıkesir Turizm otobüs firmasının merkezi Balıkesir de bulunmaktadır. Güney Marmara illerinde ulaşımının karayolları üzerinden yapılabilmesi için hizmet vermektedir. Firma Güray Asar tarafından kurulmuştur.

Hizmet ve Programları

Araçlar içerisinde yolculara kola, çay, kahve ikramının yanı sıra erkek gibi açık büfe ürünleri sunulmaktadır.
Daha konforlu yolculuk sağlanabilmesi için araçlarda televizyon, internet, kulaklık, klima, geniş koltuk aralığı gibi özellikler bulunmaktadır.


Seferleri

Toplamda 24 durak ile hizmet vermekte olan Balıkesir turizm seferleri ile Balıkesir’den Türkiye’nin pek çok farklı şehrinde karayolu üzerinden ulaşım olanağı sağlamaktadır.
İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Konya, Adana, Samsun, Mersin, Eskişehir, Kayseri, Gaziantep, Hatay, Isparta, Trabzon, Denizli, Malatya, İzmit, Sakarya, Balıkesir ve Şanlıurfa düzenlenecek olan seferler için firma tarafından belirlenmiş olan şehirleri oluşturmaktadır.


Otobüs Filosu

Tamamen kendisine ait olan Sprinter marka otobüsleri ile hizmet sağlamaktadır. 13 terminali ve aynı zamanda servis araçları ile karayolu üzerinden gerçekleştirilecek  olan ulaşımı güvenli şekilde sağlamaktadır.

Balıkesir Turizm İletişim

Telefon: (0850)-811-00-10
Website:

Adres:
Akıncılar, Toplu Taşıma Merkezi, 10010 Karesi/Balıkesir

Balıkesir Turizm Seferleri

Balıkesir Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Balıkesir Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok