Balıkesir Hakser Turizm Otobüs Bileti Al

Balıkesir Hakser Turizm Hakkında

Balıkesir Hakser Turizm

2006 yılında kurulmuş olan Hakser Madencilik Petrol şirketinden doğmuştur. Hakser firması 2009 yılıyla beraber şehirler arasında yolcu taşımacılığında çalışmaya başlamıştır. Firmanın kurucuları Hakan Bayram ve Şerafettin Bayram’dır. Birçok sektörde deneyim sahibi olan ve işini kaliteli bir şekilde ve özveri ile yapmayı amaç edinmiş bir firma olan Balıkesir Hakser Turizm, yolcu taşımacılığı işinde de kendini kanıtlamıştır.
Şirketin vizyonu hem yolculuğundan memnun hem de en hızlı ve güvenli şekilde ulaşmak istedikleri yere varmış müşteri kitlesine sahip olmaktır. Bunun adına Balıkesir Hakser, çalışmalarındaki titizliği sürdürerek faaliyetlerini sürdürmektedir. Firma çalışanları; müşteri memnuniyetini gözeterek, yeniliklere açık çalışma prensipleriyle siz yolcularla şeffaf ve saygılı bir iletişim kurma amacındadır.
Şirketin ilk amaçlarından birisi de yolcuların güvenliğinin sağlanmasıdır. Yolculuk sırasında konforlu olduğunuzdan ve güvenle gitmek istediğiniz yere varmanız şirketin misyonları arasındadır. Misyonu doğrultusunda sürekli çalışmalarını geliştirmeye çalışan Balıkesir Hakser Turizm, verdiği sözleri tutmasıyla meşhur bir turizm şirketidir. Şirketin daha önce organize ettiği işler nedeniyle tecrübeli ve işinde profesyonel yöneticilere sahiptir. Dolayısıyla gönül rahatlığıyla bu firmaya ait seferleri kullanarak yolculuk yapabilirsiniz.

Balıkesir Hakser Turizm Seferleri

Hakser Turizm, merkezini Balıkesir’den alan ancak ülkenin dört bir yanına seferler düzenleyen bir turizm firmasıdır. Ülke genelinde yaklaşık 50 durağı bulunan şirket Ankara, İzmir ve Bursa başta gelmek üzere birçok büyük şehre ve ilçeye sefer düzenlemektedir. Eskişehir, Edremit, Kırklareli, Bandırma, Manisa, Tekirdağ, Akhisar ve daha sayamadığımız birçok lokasyona sefer düzenlenmektedir.


Otobüs Filosu

Müşterilerine iki araç tipi ile hizmet vermektedir. 2+1 ve 2+2 araçlarla yolcuların rahatını gözeterek hizmet sunmaktadır. Araçların muayeneleri düzenli aralıklarla ve titizlikler sağlanmaktadır. Ayrıca Balıkesir Hakser Turizm koltukların araç içindeki konumları sayesinde uzun kişilerin dahi rahat edebileceği araçlar tercih edilmektedir. Aracın koltuklarının arka kısmında bulunan ekranlardaki uygulamalarla vaktinizi güzel değerlendirebilirsiniz. Film veya dizi izleyebilir, oyun oynayabilirsiniz.


İkram ve Hizmetler

Balıkesir Hakser Turizmin uzun yolculuklarda bir sıvı bir de katı olmak üzere yiyecek ikramı olmaktadır. Ayrıca dilediğinizde su içebilirsiniz.
 

Balıkesir Hakser Turizm İletişim

Telefon: 0850 302 10 20
E-Posta: info@balikesirhakserturizm.com.tr

Adres:
Bahçelievler Mh. 7_Şahin Sk. 16/A Alıeylül/BALIKESİR

Balıkesir Hakser Turizm Seferleri

Balıkesir Hakser Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Balıkesir Hakser Turizm SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Balıkesir Hakser Turizm firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Balıkesir Hakser Turizm firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Balıkesir Hakser Turizm otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Balıkesir Hakser Turizm otobüs firmasında da geçerlidir.
Balıkesir Hakser Turizm otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Balıkesir Hakser Turizm biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Balıkesir Hakser Turizm otobüs biletini alabilirsiniz.
Balıkesir Hakser Turizm otobüs firması başlıca şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 0 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Balıkesir Hakser Turizm otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Balıkesir Hakser Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (17)
İyi (3)
Orta (3)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

4.61

23 Değerlendirme

S****

S****

01-02-2023

Gayet kaliteli , güvenli ; sorunsuz ve zamanında varılan bir yolculuk oldu.Kaptanımız Yunus Bey çok ilgili ve kibardı..Kendisine çok teşekkür ediyorum..Size de kazasız belasız iyi çalışmalar diliyorum..


M****

B****

25-01-2023

Yapmış olduğumuz yolculukta host arkadaşımızın kibarlığı ve servis vermesi çok başarılıydı kendisine sizin namınızda teşekkür ederiz ayrıca yemek jestiniz için uzun zaman otobüs seyahati yapan biri olarak hoşnut kaldığımızı bilmenizi isteriz


F****

***

22-01-2023

Memnun kaldım teşekkürler


A****

K****

19-01-2023

Teşekkür ederim muavin inanılmaz mütevazi ve uslubu çok iyiydi memnun kaldım


A****

K****

19-01-2023

Çok teşekkür ederim çok memnun kaldım tavsiye ederim


H****

***

18-10-2022

İzmirden Erdeğe 8 kişilik mini otobüsle gidip geliyorum, söyledikleri zamanda geliyorlar. Özel araçla seyahat etme konforu ile gidip geliyorum


M****

T****

05-10-2022

Tavsiye ediyorum belirtilen saat varıyor sıkıntı yok teşekkür ediyorum


T****

T****

29-09-2022

Çok güzel bir yolculuktur. Ancak film 5 tane vardı. Onlarda Nuh zamanından kalma idi. İyi ki wifi çalışıyordu. Yol boyunca çok iyi araç kullanan şöförleri teşekkür ederim. Hoslar ise iki kere servis yaptı.


S****

G****

23-09-2022

İlk seyehatimdi çok memnun kaldım teşekkür ederim. Tekrar görüşmek üzere


S****

G****

23-09-2022

Çok memnun kaldım teşekkür ederim. HAKSER TURİZM