Balıkesir - Bitlis Otobüs Bileti

Balıkesir - Bitlis Otobüs Seferleri

Tümünü Göster

Balıkesir - Bitlis Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Best Van Turizm

Balıkesir Hakkında

Akdeniz ve Ege denizine kıyısı bulunan Balıkesir, sanayi açısından da oldukça gelişmiş olan bir kenttir. kentte sanayi açısından oldukça gelişmiş bir endüstri vardır.

Kıyı turizmi için Balıkesir, Akçay, Ayvalık, Altınoluk, Erdek gibi beldeleriyle yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktalarından olmuştur. Zeytincilik ve zeytinyağı üretimi önemli olan Balıkesir ilinde, bölgenin ilk zeytinyağı laboratuvarı da kurulmuştur.

İhracat açısından ülkenin en önde gelen kentlerinden biridir ve Balıkesir’de devlet arazileri yüzde 40 kadar büyük bir orana sahiptir. Balıkesir Yörük kültürü ile özdeşleşmiş ve yöresel ürünleri bu kültürden izler taşımaktadır.

Tarım ve hayvancılık, sanayi ve ticaret konusunda Marmara bölgesinin ve ülke genelinin en önemli kentlerinden biri olmuştur. 

Bitlis Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Bitlis

Bitlis otogarı şehir merkezi dışında yer almaktadır. Ulaşım konusunda fazla gelişmediği için sadece minibüs ve servislerle çevre ilçelere ulaşım sağlanabilmektedir. En uygun otobüs bileti için yakın illerdeki yerel otobüs firmalarından bilet temin ederek komşu illere seyahat edilebilmektedir.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birkaç tanesinin çeşitli ilçelere servis hizmeti bulunmaktadır. Otobüs firmanızı arayarak servis saatleri ve güzergahlar hakkında net bir bilgi edinebilirsiniz.  


Minibüslerle Ulaşım

Otogarda minibüs hizmetinden yararlanarak birçok farklı köy ve ilçeye gidebilirsiniz. Bitlis şehir içi ulaşımı minibüslerle sağlanmaktadır ve otobüs yoktur.

En Popüler Balıkesir - Bitlis Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Bitlis Hava Durumu

 • parçalı bulutlu
  Çar
  parçalı bulutlu
  -7°C
 • kar yağışlı
  Per
  kar yağışlı
  -3°C
 • hafif kar yağışlı
  Cum
  hafif kar yağışlı
  -4°C
 • parçalı bulutlu
  Cmt
  parçalı bulutlu
  -8°C
 • hafif kar yağışlı
  Paz
  hafif kar yağışlı
  -4°C

Haritada Bitlis

Bitlis Hakkında

Nüfus
340.449
Plaka
13
Telefon Kodu
434