Baki Ekspres Online Otobüs Bileti

Baki Ekspres En Popüler Otobüs Seferleri


Baki Ekspres Hakkında

Baki Ekspres, Türkiye'nin kara taşımacılığı konusunda markalaşmış firmalarından biridir. 2019 kuruluş tarihli firma İstanbul merkezli olarak faaliyetlerine başlamıştır. Firmayı tercih eden müşteriler, Baki Ekspres otobüs bileti satın alma işlemini online olarak gerçekleştirebilirler. Şehirlerarası ulaşım hizmet standartlarında hizmet veren bir seyahat şirketi olma özelliği barındırmaktadır. Uygun fiyatlı şehirler arası ulaşım tercihinde bulunanlar için önemli bir seçenek oluşturmaktadır.
 

 Firmanın Düzenlediği Seferler

 
 Baki Ekspres, İstanbul-Bakü arasında seferler gerçekleştirmekte olan bir kara yolu taşımacılığı firmasıdır. İstanbul Aksaray'dan hareket Baki Ekspres otobüsü, Ankara- Sarp Sınır Kapısına ulaşıyor. Sonrasında Tiflis-Kazak ve Gence rotasını takip ederek yolcularını Bakü'ye ulaştırıyor. Yolcularını hızlı ve güvenli bir biçimde ve uygun düzeyli bilet fiyatlarıyla İstanbul'dan Bakü'ye ulaştırıyor. Firma 14 durakta yolcularına gidecekleri lokasyona ulaşım imkanı sunuyor.
 

 Araç Filosu Ve Sunulan İmkanlar

 
 Baki Ekspres, günümüz koşullarındaki yolculuk standartlarına sahip otobüsleri ile yolcularına hizmet sunmaktadır. Bu anlamda konforlu bir yolculuğun yaşanabileceği araçlara sahip firmalardan biri olma özelliğine sahiptir. Araç içinde yolcuların kullanımına sunulan koltuklar, uzun seyahatler boyunca konforun sağlanabileceği bir tasarıma sahiptir.
 
 Firma bünyesinde hizmete sunulan araçların tamamı son modeldir. Bu sayede günümüzün konforlu yolculuk standartlarını barındıran araçlar olma özelliği barındırmaktadır. Bu açıdan istenilen rotasyona ulaşım konusunda yolcuların rahatlıkla tercih edebilecekleri seçenekler arasında kendisine yer bulmaktadır.
 

 Sefer İkramı, Servis Hizmetleri Ve Diğer Hizmet İmkanları

 
 Baki Ekspres, uzun mesafeli yolculukların yolcuları açısından nedenli zorlu olabileceğinin farkında olabilecek bir tecrübeye sahiptir. Bu bilinçle yola çıkan firma, taşımacılık sektörünün ihtiyaçlarına yönelik olarak her türlü olanağı yolcularına sağlamaktadır. Bu noktada yolcularının her türlü araç içi ihtiyaçlarına cevap vermek için çaba göstermektedir.
 
 Baki Ekspres, yolcularının seyahatleri boyunca keyifli ve konforlu bir yolculuk geçirmelerine özen gösteren bir firmadır. Bu anlamda yolcularına tatlı ve tuzlu seçeneklerin olduğu araç içi ikram hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca yolcuların eşsiz Türkiye manzaraları eşliğinde kahvelerini yudumlayabilmeleri için kahve ikramları yapmaktadır. Kahvenin yanı sıra su, meyve suyu ve meşrubat ikramları da bulunmaktadır.
 
 Baki Ekspres, otobüs içinde yolculuklarını gerçekleştiren yolcularına tecrübeli hostlarla vasıtasıyla hizmet vermekte olan firmalar arasındadır. Ayrıca araç içi internet bağlantısını müşterilerinin kullanımına sunan bir firmadır. Bu sayede yolcularının seyahatleri esnasında mümkün olduğunca keyif alabildikleri bir yolculuk gerçekleştirmelerini sağlamaktadır.
 
 Yolcularına seyahatleri sırasında ihtiyaç duymaları halinde host çağırma olanağı sağlayan butonlar sunulmaktadır. Bu sayede herhangi bir ihtiyacın kolaylıkla karşılanması amaçlanmaktadır. Baki Ekspres otobüslerindeki koltukların tamamında koltuk arkası ekran bulunur. Bu ekranlar, yolcuların seyahatlerini daha keyifli hale dönüştürmesi amacıyla kullanıma sunulmaktadır. Dileyen yolcu, koltuk arkası ekranlarda film izleyebilir, oyun oynayabilir yahut da film izleyebilir.
 
 Baki Ekspres, yolcularına seyahatlerini konforlu bir şekilde geçirmelerini sağlama odaklı hizmet sunan şirketlerden biridir. Bu anlamda yolcularının farklılık gösteren ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına kendisini yenilemeye devam etmektedir. 

Baki Ekspres İletişim

Telefon: 0212 658 33 50
E-Posta: info@bakiekspres.com

Adres:
Altıntepsi Mah. Yahya Kemal Cad. No:93/97 Bayrampaşa/İSTANBUL

Baki Ekspres Seferleri

Baki Ekspres En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Baki Ekspres Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok