Ayhan Işık Turizm Online Otobüs Bileti

Ayhan Işık Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Ayhan Işık Turizm Hakkında

Ayhan Işık Turizm


Ayhan Işık Turizm 2002 yılında Bursa merkezli olarak kurulmuştur. Ayhan Işık tarafından kurulan firma, kurulduğu günden bugüne tecrübe biriktirerek gelmiştir. Tecrübesini kalitesine yansıtan firma güvenle taşımayı ilke edinmiştir. Bu ilke doğrultusunda güvenli taşımacılık yapan firma; konforlu, hızlı ve kaliteli yolculuğu esas almaktadır. Turizm ve taşımacılık alanında hizmet vermenin yanında firma tarafından özel kurum ve kuruluş organizasyonlarında da taşımacılık hizmeti verilmektedir. 
 

Seferleri

Bursa ve İstanbul bölgelerine sık seferler düzenleyen Ayhan Işık Turizm tarafından Bulgaristan’a her gün seyahatler düzenlenmektedir. Firma tarafından genellikle Marmara Bölgesi’nde hizmetler verilmektedir. Bu bölgede ayrıca spor ve kültürel faaliyetler kapsamında da yerel yönetimlere taşımacılık hizmeti sağlanmaktadır. Firmanın yaptığı seferler bilet.com üzerinden aratılarak bilet işlemleri yapılabilmektedir. Bunun yanında bilet.com’da seferlere ve seferi yapacak araca dair tüm bilgilere ulaşılabilmektedir. Firmanın sefer düzenlediği yerler ise şöyledir;
•İstanbul
•Bursa
•Haskova
•Kırcaali
•Gebze
•Cebel
•Benkovski
•Mestanlı
•Koşukavak
•Ardino
 

Otobüs Filosu

Marmara Bölgesi’nin önde gelen turizm ve taşımacılık firmalarından biri olan Ayhan Işık Turizm bünyesinde 20’ye yakın araç bulunmaktadır. Mercedes Travego araçlar kullanan firmanın yaşları ise 5, 10 ve 15 yıl arasında farklılıklar göstermektedir. Ancak araçların büyük bir kısmı son model ve 2+1 koltuk düzenine sahip otobüslerdir. Bazı araçlarında ise 2+2 koltuk düzeni tercih eden firma tarafından bu araçlar ise spor - kültürel faaliyetler gibi organizasyonlar için tahsis edilmektedir.
 

İkram ve Hizmetler

Yolcular ve doğalında firmalar için en önemli şeylerden bir tanesi araç içi hizmetlerdir. Güvenli ve konforlu ulaşımın yanında araç içi hizmetler, firmaların kalitesini ortaya koymaktadır. Marmara Bölgesi’nde Bursa merkezli hizmet veren ve her gün Bulgaristan’a seferler düzenleyen Ayhan Işık Turizm, bu bağlamda araç içi hizmetleriyle yolcularına daha eğlenceli bir seyahat sağlamaktadır. Araç içi sıcak ve soğuk içecek ikramlarının yanında yiyecek ikramlarında da bulunan firma, teknolojik hizmetler de sağlamaktadır. Firmanın her aracında ortak - ücretsiz internet sağlayıcısı ile her koltuğa özel dijital Android televizyonlar bulunmaktadır. 
 

Ayhan Işık Turizm İletişim

Telefon: 0532 204 76 66
Telefon: 0224 351 52 52
E-Posta: bursaayhanisikturizm@gmail.com
Website:

Adres:
Gülbahçe Mh. Ulubatlı Hasan Blv. Kuzeyhan İşhanı No:107/406 Osmangazi / BURSA

Ayhan Işık Turizm Seferleri

Ayhan Işık Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Ayhan Işık Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok