Aydın Turizm Online Otobüs Bileti

Aydın Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Aydın Turizm Hakkında

Aydın Turizm

İç Ege illeri arasında sayılan Aydın’da bugün yolcu taşıma denince akla Aydın Turizm gelir. Yöredeki tüm illere ve bütün büyük ilçe merkezlerine yolunu düşüren Aydın Turizm Ege bölgesi turizminin bir parçasıdır. Araçlarında, özellikle yaz aylarında çok sayıda yabancı turist görebilirsiniz. Çünkü firma Kuşadası, Bodrum, Fethiye, Marmaris, Didim gibi herkesin bildiği turizm merkezlerine sürekli çalışan bir firmadır. Aynı zamanda İzmir – İstanbul hattının en tanınan firmaları içindedir. Genel merkez İstanbul Esenler Otogarı No: 137’de olan ofis gösterilse bile firmanın Aydın, Ankara, Bodrum, İzmir, Kuşadası ve Nazilli ofisleri de aynı iş hacimlerine sahiptir ve eşit ağırlıktadır denebilir. 0850 466 09 09 no’lu çağrı merkezi ise yolcuların 7/24 hizmetindedir.
 

Seferler

 
Aydın Turizmin Mercedes, Man ve Temsa model arabalarını il ve ilçe farkı olmaksızın İstanbul, Balıkesir, Bursa, Kütahya, Eskişehir, Salihli, Turgutlu, Alibeyköy, Nazilli, Söke, Yenipazar, Bozdoğan, Yahşi, Çamlık, Bodrum, Kuşadası, Davutlar, Dinar, Denizli, Gebze, Sandıklı, Selçuk, Susurluk, Tavas, Turgutreis, Umurlu ve Yalova yollarında daha pek çok ilçede görebilirsiniz. Ege bölgesinin en tanınmış firmaları arasında olan Aydın Turizmin değişmeyen yolcuları arasında bu bölgede yoğun olarak bulunan üniversite ve yüksekokul öğrencileri de mutlaka yer alır. Özellikle final ve vize zamanlarının bitiminde bu öğrenciler her zaman gedikli müşteriler olmuştur.
 
Aydın Turizm esas tanınmışlığını Nazilli, İzmir ve İstanbul hatlarında yapmıştır. İzmir Aydın otobanı açıldığından beri çok daha kısa sürede varış noktalarına ulaşan firma ilçeler bazında da seferlerine devam etmektedir.
 
Firmanın 1 Haziran itibariyle başlattığı Ankara – Aydın ve Söke – Kuşadası – Aydın hattı da en popüler güzergahlar içindedir. Özellikle uzun bayram tatilleri öncesi mutlaka erken rezervasyon yaptırılması tavsiye edilmektedir. 

Aydın Turizm İletişim

Telefon: (0850)-466-09-09
E-Posta: aydinturizm@obilet.com

Adres:
Bayrampaşa otogar, 34035 BAYRAMPAŞA/İstanbul

Aydın Turizm Seferleri

Aydın Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Aydın Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok