Aydın Muğla Koop Turizm Online Otobüs Bileti

Aydın Muğla Koop Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Aydın Muğla Koop Turizm Hakkında

Aydın Muğla Koop Turizm


Aydın merkezli bir firma olan Aydın Muğla Koop Turizm, üst düzeyde iş ahlakı ve dürüst çalışma prosedürlerini dikkate alarak çalışan bir firmadır. Kamuoyunda saygınlığını sürdüren şirketler arasında yer almaktadır. Çalışmalarında yenilikçi ve gelişimci politika sürdüren firma, teknolojisini sürekli güncel tutan bir yapıya sahiptir. Tarihsel gelişimi boyunca yenilikçi politikalar izleyen firma, diğer firmalara referans olabilecek bir firma olmayı amaçlamaktadır. Yolcu odaklı, çevik, güvenilir ve duyarlı bir şekilde çalışmayı amaçlayan; bu değerlere uygun hareket eden firma yalın yönetim anlayışını tercih ederek maksimum verimde çalışmaktadır. Teknoloji ve günler ilerledikçe değişen müşteri beklentilerine uygun bir şekilde çözümler üretmek amaçlı çalışan firma; farklılıkları kendileri yaratarak sektör içerisinde kalıcı üstünlükler sağlamayı da kendisine vizyo n edinmektedir.


Seferleri

Limitsiz müşteri memnuniyeti politikasını sağlamak amaçlı çalışmalarını devam ettiren Aydın Muğla Koop Turizm, müşteri memnuniyetini maksimum seviyeye getirmek amaçlı yaptığı çalışmalar doğrultusunda Türkiye’nin birçok noktasına sefer düzenlemektedir. Başta Aydın ve çevresinde müşterilerinden oldukça olumlu tepkiler alan firma, müşterilerinin taleplerine uygun olarak seferlerini arttırmaktadır. Firma bu noktalara seferler düzenlemektedir ve bu noktalarda şubeleri bulunmaktadır: İstanbul, Ankara, Sivas, Kangal, Aydın, Muğla, Çine, İzmir, Yatağan.


Otobüs Filosu

Kara yolu taşımacılığı sektörü içerisinde profesyonel ekibiyle üst düzey standartlarda kaliteli hizmet vererek yurtdışındaki firmalara uygun bir şekilde yenilikçi değerlere bağlı bir şekilde daimî iyileşme çabası bulunan firmanın filosunda bu değerlere uygun olarak son model araçlar bulunur. Otobüs filosunda ortalama yaşı 7 olan otobüsler bulunduran Aydın Muğla Koop Turizm, her sene otobüslerini düzenli olarak yenileyerek müşterilerinin güvenli bir şekilde yolculuk yapmasını amaçlamaktadır.


İkram ve Hizmetler

Aydın Muğla Koop Turizm araçlarının içerisinde koltuk arkası televizyon sistemleri, okuma lambası, klima sistemleri ve kaliteli araç içi ikramlarıyla müşterilerine konforlu bir yolculuk sunmayı amaçlamaktadır.
Okuma lambası sayesinde yolculuğunuz esnasında bile kitap, dergi okuyabilirsiniz. Priz hizmeti sayesinde yolculuğunuz sırasında cihazlarınızı şarj edebilirsiniz.

Aydın Muğla Koop Turizm biletlerini uygun fiyatlı ve hızlı, güvenli bir şekilde satın almak için bilet.com internet sitesini kullanabilirsiniz.

Aydın Muğla Koop Turizm İletişim

Telefon: 0 536 282 35 12
Telefon: 0 545 675 35 13
Website:

Adres:
Muğla Karayolu 4.cü Kilometre Otogar Tesisleri No 11

Aydın Muğla Koop Turizm Seferleri

Aydın Muğla Koop Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Aydın Muğla Koop Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok