ATS Turizm Online Otobüs Bileti

ATS Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


ATS Turizm Hakkında

ATS Turizm

ATS Seyahat Turizm, İzmir merkezli bir otobüs firmasıdır. Yıllardır bulunduğu coğrafya ve çevresinde sefer düzenleyen otobüs firması, Afyon, Ankara, İstanbul, İzmit, Gemlik, Balıkesir, Bursa, Sakarya, Manisa, Uşak gibi illere sefer düzenlemektedir. Düzenli olarak sefer düzenlenen firmada kullanıcıların kolayca biletlerini alıp değiştirebilmeleri için online çalışma yapılması da mümkün olmaktadır. ATS turizm olarak birçok yere sefer düzenleyen otobüs firması, iyi bir hizmet anlayışı sunarak müşteri memnuniyetinin artması için çalışmaktadır.

Hizmet ve Programları

  • Otobüslerin içinde bilgisayar ve bağlantı sarjı, USB, bilgisayar oyunları ve kablosuz internet yenilenen araçlarda bulunmaktadır.

  • Web sitesinden online olarak bilet almak, rezervasyon yaptırmak, bilet değiştirme ve bileti açığa alıp iptal etme gibi birçok işlem yapılabilir.

  • Kısa süren yolculuklarda ikram yoktur. Ancak uzun süren yolculuklarda ikram yapılmaktadır.

 

Seferleri

İstanbul, İzmir ve Ankara başta olmak üzere birçok yere sefer düzenleyen otobüs firması, İzmir otogar, Alibeyköy, Dudullu, Yalova, Bursa, Denizli, Marmaris, Ödemiş, M.K.Paşa, Kuşadası, Aydın ve Nazilli gibi yerlere sefer düzenlenmektedir.

  • İzmir - Ankara

  • İzmir - İstanbul

  • İstanbul- İzmir seferleri başta olmak üzere birçok yere sefer düzenlenmektedir.

Afyon, Aydın ve Ankara seferlerine sık sık başvurulan otobüs firmasında, her gün düzenli olarak sefer düzenlenmektedir. Karacaoğlan Mahallesi Bornova’da bulunan genel merkez yerelden ulusala uzanan sefer sayısıyla müşterilerini memnun etmektedir. ATS otobüs firması birçok öğrencinin de ilk tercihidir, fiyatları ekonomiktir.

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri

Otobüs otogarda yolcu indirip bindirme dışında herhangi bir duraklama yapılmamaktadır. Uzun seferlerde ise büyük otobüs firmalarının mola verme yerlerinde durulmaktadır. Çoğu yolcu otogarlarda ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Otobüs Filosu

Rahat otobüs filolarına sahip olan ATS turizm filosu da son derece zengindir. Araçlarda bilgisayar oyunları, tv, sinema ve internet bağlantısı bulunmaktadır. Yolcuların konforlu seyahat etmelerini sağlayan otobüslerle hizmet vermektedir. Yenilenen filo sayesinde birçok kişinin tercih ettiği 2+1 koltuklarla konforlu seyahat yapma imkanı da ortaya çıkmıştır. Kullanıcıların memnun kaldığı birçok taşımacılık süreci planlayan firma, bünyesine yeni araçlar alıp filosunu ve seferlerini arttırmayı hedefliyor.

ATS Turizm İletişim

Telefon: (0850)-304-89-35
Telefon: 0545 962 97 18
Telefon: 0543 938 96 07
Website:

Adres:
Karacaoğlan Mahallesi, Kemalpaşa Cd., 35070 Bornova/İzmir

ATS Turizm Seferleri

ATS Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

ATS Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok