Atasoy Turizm Online Otobüs Bileti

Atasoy Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Atasoy Turizm Hakkında

Atasoy Turizm


Yıllar önce Konya Karatay’da Kamil Atasoy tarafından kurulmuş olan Atasoy Turizm, yolcularna her daim rahat konforlu ve kaliteli bir yolculuk sunmayı amaçlamaktadır. Müşteri memnuniyetini baş politika haline getiren bu otobüs firması, geçici bir firma olmayı değil; nesillere aktarılabilecek bir firma anlayışı bırakmayı amaçlamaktadır. 25 yıldır Ermenek ve çevresinde hizmet veren firma kurucusu Kamil Atasoy, “Halka hizmet, hakka hizmettir” politikasını sürdürerek kaliteli ve iyi hizmet için çabalamış; insanların sevgi ve saygısını kazanarak Karatay’da kendi firmasını kurmuştur. Yaklaşık 23 yıldır kara yolu taşımacılığına devam eden Atasoy Turizm, müşterilerin rahatını ve güvenliğini en üst düzeyde tutmak için 1998’ten günümüze kadar çalışmalarını sürdürmektedir.


Seferleri

Yıllardır kaliteli hizmet veren firma, kalitesini bütün Türkiye’ye yaymaya çalışmaktadır. Bu çalışmalar doğrultusunda birden çok noktaya sefer düzenlemekte ve birden çok noktada şubeleri bulunmaktadır.
Firmanın bu noktalarda şubeleri bulunmaktadır ve bu noktalara seferler düzenlemektedir: Mut, Karaman, Konya, Ermenek.


Otobüs Filosu

Güvenli hizmeti ve rahat yolculuğu amaçlayan ve bu amacı doğrultusunda çalışmalarını sürdüren Atasoy Turizm, otobüs filosunu da kalite politikalarına uygun olarak oluşturmuştur. Isuzu marka Novo model ve Otokar marka Sultan model araçlarını filosunda bulunduran firma, her sene düzenli olarak filosunu genişletmektedir.


İkram ve Hizmetler

Atasoy Turizm kaliteli hizmet ve rahat yolculuk amacıyla yolcularına birçok ikram ve araç içi hizmet imkânı sunmaktadır. Firmanın uzun seferlerinde verdiği taze ve günlük ikramlar sayesinde rahat ve konforlu bir yolculuk elde edebileceksiniz. Firma, koltuk arkasında bulunan medya hizmeti sayesinde keyifli bir yolculuk geçirmenizi sağlıyor. Multimedya sistemlerini kullanarak yolculuğunuz boyunca dizi ve film izleyebilecek, müzik dinleyebileceksiniz. Ayrıca otobüslerinde bulunan sınırsız internet özelliği ile de yolculuğunuz boyunca internet paketinizi kullanmadan internet erişimden faydalanabilirsiniz.
Priz hizmeti sayesinde yolculuğunuz esnasında elektronik cihazlarınızı şarj edebilir, konforlu bir yolculuk geçirebilirsiniz. Geniş koltukları ve ilgili çalışan ekibi sayesinde yolculuğunuz esnasında rahat edeceksiniz.

Konya’nın gözde turizm firmalarından birisi olan Atasoy Turizm biletlerini bilet.com üzerinden güvenli ve hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Atasoy Turizm İletişim

Telefon: (0533) 716 07 14
E-Posta: bilgi@atasoyturizm.com
Website:

Adres:
Akçeşme Mah. Garaj Cad. Karatay Terminali No:9/16 Karatay/Konya/TÜRKİYE

Atasoy Turizm Seferleri

Atasoy Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Atasoy Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok